Примітка

ЧОМУ ЗАКАРПАТЦІ ГИНУТЬ НА СХІДНОМУ ФРОНТІ?


Представники Закарпатської патріотично-виховної організації «Кротон», які розповсюдили відповідну заяву з закликом до влади повернути закарпатців із місць бойових дій додому:

«ЧОМУ ЗАКАРПАТЦІ ГИНУТЬ НА СХІДНОМУ ФРОНТІ?

Днями в закарпатському Берегові поховали молодого хлопця, який загинув від кулі снайпера на Сході України. Потім прийшла нова сумна звістка, що підтвердилася смерть ще трьох закарпатців під Луганськом. Інші джерела повідомляють, що загинуло щонайменше 10 наших хлопців.

Закарпатці гинуть на чужій війні! Так часто було в історії, коли закарпатців брали до війська воювати за чужі інтереси. Ми вимагаємо від влади Закарпаття домагатися повернення на батьківщину всіх закарпатських вояків, які не бажають воювати або були призвані не за конт¬рактом. Досить горя для закарпатських матерів!

У цьому випадку не варто прикриватися українським патріотизмом, бо він є недоречним для більшості закарпатців. Закарпатці, в першу чергу, патріоти рідного Закарпаття. І молоді хлопці не винні, що наша область стала суб’єктом держави Україна в недемократичний спосіб шляхом сталінського примусу приєднання Закарпаття до тодішнього СРСР.

На зорі незалежної України в 1991 році 73 % закарпатців виступили за визнання автономії нашого краю, однак протягом 23 років волевиявлення закарпатців держава Україна ігнорувала. Якщо держава не любить закарпатців, то чому вони повинні віддавати життя за незрозумілі інтереси цієї держави?

Закарпатці не хочуть війни і не повинні воювати насильно. Якщо є українські патріоти в нашій області, які бажають іти на війну, то нехай йдуть. Вони знають, що роблять. А силою призивати на фронт молодих закарпатських хлопців є неприпустимим.

Досить сліз! Досить горя в домівках закарпатців!» — йдеться в заяві закарпатських патріотів.

Логіка в цьому є. Багато сумнівних патріотів ходять з українськими прапорцями і скандують на різних мітингах «Слава Україні! Героям слава!», однак коли мова йде про призив до армії, то чемно віднікуються, вигадуючи купу причин, щоб залишитися вдома. А деякі молоді хлопці віддають своє життя на війні лише тому, що їх так «невчасно» призвали до армії, а в батьків не було грошей, щоб відкупитися…

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s