ХТО НАСПРАВДІ ЗАРАЗ ПРАВИТЬ НА УКРАЇНІ?


Автор  Sasha

В 1993 році в нашій країні почалося відродження масонських лож. За останні роки були створені ложі: «Три колони» – в Києві, «Фенікс України» – у Харкові, «Каменяр» і «Світло» – у Львові, «Золота Акація» – в Одесі та «Імхотеп до полум’яної зорі» – в Івано-Франківську. Українське масонство об’єднано у Велику ложу України. Вільні муляри внесли величезний вклад в українську державність. Я не знаю більш шкідливою для держави чуми, ніж цей народ, внаслідок його вміння шляхом обману, лихварства і грошових угод доводити людей до жебрацтва і займатися всіма тими справами, які викликають огиду всякого чесної людини. Так, Європа стоїть на порозі жахливої ​​катастрофи .. .

Всі ці Бісмарки, Біконсфільдом, Гамбетта і інші, всі вони для мене тільки тіні … Їх господарем, владикою всього без вилучення та цілої Європи є єврей і його банк … Іудейство і банки управляють тепер всім і вся, як Європою, так і США, так як з його допомогою іудейство висмикне з корінням Християнство і зруйнує Християнську культуру.І навіть якщо нічого як тільки анархія буде на спадок, то і вона буде контрольована євреєм. Так як, хоча він і проповідує соціалізм, проте він залишається зі своїми спільниками-євреями поза соціалізму. Так що, коли все багатство Європи буде спустошено, залишиться один єврейський банк. (…) Звичаї цього злочинного народу (іудеїв) настільки зміцнилися, що широко розповсюджуються у всіх країнах; переможені нав’язали свої закони переможцям. НАПОЛЕОН Про євреїв ПИСАВ …… «Діяльність єврейської нації з часів Мойсея, в силу всієї її схильності, полягала в лихварстві і здирстві … Французький уряд не може байдуже дивитися на те, як низька, що опустилася, здатна на всякі злочини нація захоплює в своє виняткове володіння обидві прекрасні провінції старого Ельзасу. Євреїв доводиться розглядати, як націю, а не як секту.Ето нація в нації … Цілі села обібрані євреями, вони знову ввели рабство; це справжні зграї воронів … Шкода, що заподіюється євреями, не відбувається від окремих осіб, але від усього цього народу в цілому.

Автор: Sasha
я задумався … Українська революція? Українська ???
– Президент – Петро Порошенко (Вальцман) – єврей. – в. о.президента Турчинов (Коган) – єврей. – Прем’єр Міністр – Арсеній Яценюк (Бакай) – єврей. – Міністр фінансів – Олександр Шлапак- єврей. – Секретар Ради нац.безопасності і оборони України – Андрій Парубій – єврей, гомосек. – Віце прем’єр – Володимир Гройсман- єврей. – Міністр МВС Арсен Аваков – Вірменський Єврей, гомосексуаліст. – Міністр Культури – Сергій Нищук – Єврей, масон, гомосексуаліст. – Директор Нацбанку – Степан Кубів – єврей. – Глава адміністрації президента – Сергій Пашінскій- єврей. Основні кандидати в президенти від опозиції: – Юлія Тимошенко (Циля Капітельман) – єврейка. – Віталій Кличко (Етінзон) – єврей по батькові. – Олег Тягнибок (Фротман) – єврей по мамі. – Дмитро (Авдім) Ярош- єврей, хасид. Олігархи України – всі євреї: І.Коломойський, Е. Гурвіц, Г. Боголюбов, П. Порошенко, Д. Фірташ, С. Льовочкін, В. Гайдук, В.Неміровскій, К. Жеваго, В. Пінчук, Е. Прутнік, А. Мартинов, В. Костельман, Є.Сігал, Б. Колесников, А. Фельдман, Ф. Шпиг,  О. Роднянський, І. Дворецький, А. Абдінов, В. Єрмолаєв, М. Кіперман, Є. Звягільський, Ф. Жебровська, С. Роніс, Г. Корбан, Г. Суркіс, І. Суркіс, В. Шамотій, А. Лещинський, Ю. Родін, М. Беккер ….
Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.