“СОЛІДАРНІСТЬ” ЗНИКНЕ БЕЗ ЗАЙВИХ РОЗМОВ


Результат пошуку зображень за запитом "солідарність блок петра порошенка"Тривалість життя партії влади зазвичай коротка. Це можуть підтвердити всі політичні проекти, які свого часу досягли вершини: НДП, СДПУ (о), «За ЄдУ!», «Наша Україна», ПР. Така доля може спіткати і  Блок Петра Порошенка «Солідарність» .

Звичайно, зникнення бренду в якому разі не означає відходу в небуття його наповнення. Перетікання більшості членства з відмерлої організму в новонароджений завжди в тій чи іншій мірі забезпечує спадкоємність системи і непорушність її принципів, на те вона і партія влади. І хоча нічого хорошого в цьому немає, тільки підкреслюється відсутність у країні реального партійного будівництва і значущих ідеологічних сил як ознаки демократичної системи, сподіватися на зміни поки не варто.

В тему: «Солідарність». розкладання

Поки Петро Олексійович при владі, нічого страшного не станеться. БПП буде цвісти і буяти, як мак на городі, навіть незважаючи на небезпідставний скепсис щодо його єдності і монолітності. Але тільки дійде до виборів, тим більше якщо їх не вдасться виграти, все розсиплеться на друзки. Такий закон жанру. І хоча навіть в самій політсилі навряд чи будуть битися від цього в істериці, відтягнути цей момент все ж спробують. І, власне, вже почали.

Останнім часом приводів для роздумів, що відбувається в найвпливовішою партії країни, чимало. То голова її фракції подасть у відставку, тому що йому нібито набридла його посаду. Те черговий народний обранець грюкне дверима, заявивши про загрози і загрозу життю. Так кілька місяців тиражуються чутки про тліючому конфлікті між президентом і прем’єром і можливо його загострення до відставки останнього. Те колишній прокурор подасть в суд, вимагаючи поновити себе на посаді. Дрібні неузгодженості або непорозуміння годі й перелічити, вони перманентно сприяють хаосу. А постійна та ще й прогнозована інтрига а-ля «президент втрутиться і вирішить» набиває оскому.

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s