Чим менше перспектив в майбутньому, тим грандіозніше минуле


Перемога і поразкаДень Перемоги активно святкують ті, хто отримав від життя стратегічну поразку. Чим менше перспектив в майбутньому, тим грандіозніше минуле. До сорока років людина повинна здобути перемогу, перш за все, над самим собою. Якщо цього не відбулося, то потреба в підтримуючої міфології перетворюється в залежність.

День Перемоги активно святкують ті, хто отримав від життя стратегічну поразку. Чим менше перспектив в майбутньому, тим грандіозніше минуле. До сорока років людина повинна здобути перемогу, перш за все, над самим собою. Якщо цього не відбулося, то потреба в підтримуючої міфології перетворюється в залежність. Молоді гормони з кодом продовження роду поступаються місцем старечої незадоволеності; все більше маячних ідей, все менше практичної реалізованості, і вже тільки ілюзіями виходить виправдовувати своє існування.

Життя в паралельній реальності приваблива хоча б тим, що, з одного боку, можна не відчувати відповідальності за те, що відбувається, а з іншого, виходить підвищувати власну значимість через причащання до красивих міфів. А неохайною влади дуже вигідна епідемія інфантильного маразму. Замість конкретних справ досить тиражувати наркотичні ідеї у вигляді героїчного пафосу і урочистих обіцянок. Цього вистачає; суспільство, з салютом і нажіраловкой до блювотини святкують День, в який треба сумувати, зосереджено згадувати і доповнювати висновки, заслуговує животіти в ілюзіях.

Людини з самого народження інтегрують в систему координат, де йому складно відчувати себе повноцінною особистістю. Але кожному під силу сумніватися і критично оцінювати шняга з загальноприйнятого меню. Інакше ніколи б не було таких сплесків вільної волі, як Майдан, і торжества Людського Духа, створеного за образом і подобою …

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s