СТАЛІН І ГІТЛЕР – ДРУЗЯКИ


Як Сталін з Гітлером товаришував

Після підписання пакту Молотова-Ріббентропа радянсько-німецьке співробітництво посилилося в економічній області. Радянські руда, вугілля, нафта, зерно допомагали Гітлеру, разом зі Сталіним, встановлювати в Європі силою, і звичною їм брехнею, свою гегемонію.

Тим, хто нині в Кремлі захворівши рашизм, бризкає слиною, звинувачуючи сусідів у фашизмі, слід було б згадати сторінки своєї незручною історії, так, принаймні, змовчати.Нинішній Кремль любить називати фашистами всіх, хто не з ним або проти нього. Але були часи сталінські, коли Кремль міцно з фашистами дружив. Ця дружба була настільки глибокою, що Сталін видавав Гітлеру в лапи його гестапо німецьких комуністів, які рятувалися в СРСР і чимось не догодили сталіністам.
Ось, які цифри про цю дружбу в кінці 80-х років ХХ століття приводив німецький журнал «Шпігель». Близько чотирьох тисяч німецьких комуністів, які за наказом партії прибутку в СРСР добровільно допомагати будувати соціалізм були, після підписання пакту Молотова-Ріббентропа, передані НКВС в гестапо. З 130 діячів німецького мистецтва, що знаходяться на території СРСР, 90 загинули в ГУЛАГу. З 43 членів і кандидатів в члени Політбюро ЦК КПГ, що діяли в період Веймарської республіки, – 5 людей загинули в катівнях гестапо, а 7 осіб в катівнях НКВС. З 131 члена і кандидата в члени ЦК (сюди відносяться і члени Політбюро) 19 стали жертвами нацистського терору, а 16 сталінського. З 504 політичних діячів Веймарської республіки періоду 1924-1929 – 86 стали жертвами Гітлера, а 43 – Сталіна. Не дарма Ріббентроп, який проводить серію переговорів в серпні 1939 року в Москві з Молотовим і Сталіним, дозволив собі відверто зауважити, що він відчуває себе так, як в колі старих партійних товаришів. Воно і зрозуміло – дух то один і той же. Обидва диктатори під червоними прапорами будували соціалізм, тільки один – національний, а інший, начебто на словах, – інтернаціональний.
Взагалі російсько-німецьке співробітництво почалося ще при Леніні, до офіційного створення СРСР і зіграло виняткову роль в становленні німецької військової машини та її перші перемоги. Політичне рішення про військово-технічне співробітництво між Німеччиною і Радянською Росією було прийнято ще 16 квітня 1922 року в Рапалло і закріплено відповідним договором. За цим договором відновлювалися дипломатичні відносини між Росією і Німеччиною, знімалися взаємні претензії за результатами Першої світової війни. Не дарма ж Ленін робив революцію на німецькі гроші ?!
За договором на території Росії німцями було створено цілий ряд військових об’єктів навчально-дослідницького типу: авіаційний центр в Липецьку, хімічна школа в Саратові, хімічний полігон «Томка» біля станції Прічернавская біля Вольська, танкова школа «Кама» і танкодром в Казані. Ці центри-школи займалися підготовкою майбутніх асів люфтваффе і панцерваффе, фахівців ведення хімічної війни і підпорядковувалися управлінням штабу рейхсверу в Німеччині. У цих школах викладали або їх інспектували майбутні гітлерівські фахівці бліцкригу – Гудеріан, Модель, Горн, Крузе, Файга, Браухич, Кейтель, Манштейн, Кречмер і багато інших калібром менше. Мине небагато часу і з кожним з цих імен сталінських «камрад» будуть пов’язані трагедії, поразки і величезні людські втрати. Але хіба Сталін і його оточення колись вважалося з людьми ?!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s