ПЕНСІЮ БІЛЬШУ МАТИМЕШ, ЯКЩО ДОЖИВЕШ


Результат пошуку зображень за запитом "пенсіонери"

Не є таємницею, що літніх українців надзвичайно турбує  тема пенсійної реформи. Тим паче після того, міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив, що вже у травні розроблена урядом реформа буде спрямована для ухвалення до Верховної Ради. “Йдеться про те, що пенсійна реформа має набути чинності 1 січня 2018 року. Щоб усе підготувати, все зробити, необхідно, щоб відповідний законопроект ухвалили раніше”, – пояснив Рева такий графік журналістам. Міністр також додав, що уряду вдалося узгодити з Міжанародним валютним фондом (МВФ) підхід, який не передбачатиме збільшення пенсійного віку.

Головними рисами нової пенсійної реформи стануть надання працівникам більшого вибору щодо віку виходу на пенсію в залежності від трудового стажу і створення додаткових стимулів для якомога тривалішої трудової діяльності. “Іншими словами: більш високі пенсії отримуватимуть ті, хто сплачує більше внесків і працює довше. А той, хто сплачує менші внески і вирішив вийти на пенсію раніше, отримуватиме меншу пенсію”, – пише ван Роден, пояснюючи, що нові пенсії стануть таким чином більш справедливими.

Разом з тим, такий підхід дозволить досягти одразу двох цілей. По-перше, це зробить пенсійну систему фіскально більш дієздатною, адже зараз через старіння населення та низьку формальну зайнятість співвідношення тих, хто працює, і тих, хто отримує пенсії, досягає один до одного. “Результат цього жахливий – країна витрачає величезні кошти, а пенсіонери отримують мізерні виплати”

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s