ЗДУТИЙ ПРЕЗИДЕНТ


84639610-1149938

 
Пам”ятаєте, коли уся Україна в переважній більшості своїй билася в істериці, облизуючи Надію Савченко  з ніг до голови. Їм, прицмокуючи, підтакували медіа і величезна армія політологів з технологами. На ній піарилися практично всі наші політики і народні пройдисвіти. всі милувались її риториці полкового прапорщика і босоногою витівкою у Верховній Раді . Ось хто буде, нашим майбутнім Президентом!


Не минуло й року, і … Надя придбала кличку Гадя. Ті ж буйні голови, плюючи направо і наліво, закликають прийняти закон про скасування звання героя. Особливо завзяті, мізерно не сумніваючись, звели її в ранг головного резидента нашого північного братика з примусу.Раптом з’явилися нізвідки безлічсвідків, які стверджують, що ні в якому російському ув’язненні Надія не була, а таємно містилася на одній з численних резиденцій сьогоднішнього господаря Мокшії.

Вирує країна Україна. Кипить в своїй свідомості обурений український народ, враз забув про всі свої побутові негаразди. Потирають руки українські ділки від політики, під шумок продовжуючи тягати золотих рибок з дірявих кишень своїх дурних співгромадян.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s