ДЕНЬ ТОРЖЕСТВА І ТРИВОГИ


 

 

КАРТИНКИ за Запитів небесна сотня, Малюнок Можна впевнено констатувати, що зими піндик і настає час весни. Чого не скажеш про нинішній  буржуйський режим , який не тільки ні збирається нікуди йти, а навпаки, інтенсивно готується до активної оборони від власних громадян.

Дивно, що мало хто звертає увагу на те, що влада жлобів і паразитів старанно позиціонує події 20-22 лютого 2014 року, як винятково трагічні, хоча за своєю суттю це аналог французького Дня взяття Бастилії. Адже жахливий за своїм цинізмом розстріл беззбройних людей на вулиці Інститутській завершився реально досягнутим результатом – крахом режиму донецької бандократії і ганебною втечею Януковича з країни.

Глибоко неправильно позиціонувати події 20 лютого, як національний День Скорботи, бо за своєю суттю це День Торжества Свободи і День Перемоги українського народу над режимом донбассянской бандократії.

Інше питання, що на місце донецьких бандюків прийшли вінницькі бариги і почали з подвоєною енергією обдирати простих громадян. Тобто на місце однієї мафії прийшла інша.

Але з цього зовсім не випливає, що Майдан-2014 і загибель героїв Небесної сотні були марними. З цього випливає висновок, що козлів у владі потрібно вішати на місці, поки вони не встигли втекти з України. Походу бариги так нічого і не зрозуміють, поки їх не почнуть вішати на ліхтарних стовпах …

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s