ДОГОВІРНЯК


   Результат пошуку ЗбереженняЕвробуржуї добре засвоїли «Маніфест комуністичної партії», де чорним по білому написано «пролетаріат – могильник буржуазії».

А оскільки ліквідувати потенційного могильника, як клас, їм не тільки неможливо, але й не вигідно, а стати його клієнтом ох, як не хочеться, панове буржуїни придумали геніальний вихід – вони домовилися з класовим антагоністом. Саме цей договірняк лежить в основі цілком гідного рівня життя тамтешніх пролетарів, їх забезпеченої старості і соціальної захищеності. І не тільки пролетарів, а взагалі всіх, хто продає свою працю за гроші, і не тільки. Вони і тих, хто не працює, вважають за краще не опускати нижче людської гідності, щоб своїми руками не множити ряди кримінального елементу, якого і без того вистачає. Ось, така вона, успішна і сита Європа – багаті добровільно жертвують частиною в ім’я порятунку і примноження решти і збереження тиші, яку так люблять їх мільярди.

  • Тут, пардон, спеціально для адептів секти «Євангеліє від інвестора» – Тузика і іже з ним. Держава таки ПОВИННО. І має, в першу чергу, самому собі. Саме з метою самозбереження вона зобов’язана забезпечувати гідний рівень життя всіх соціальних шарів і гарантії прав та свобод кожного. Інакше рука могильника обов’язково потягнеться до лопати і … далі ви знаєте, проходили … Крутий заміс кривду ні Тузіков, ні кульок, ні «демократів європейського типу» з партквитками КПРС під кришкою зливного бачка.

Йдемо в наших міркуваннях далі, для цього повернемося назад. Економіка цікавить наших «господарів життя» тільки в частині, що стосується розпилу бюджету. А то, що в країні війна, вона тріщить по швах, втрачаючи землі і людей – на це наплювати. У «Жулянах» б’ють копитом «Гольфстріму» і «Сессни», готові в будь-яку хвилину забрати своїх господарів туди, де «добре, поки їх немає» … Саме цією обставиною продиктовано те, що на відміну від буржуинов європейських і американських, наші розумних книжок не читають і про наслідки своїх, м’яко кажучи, маніпуляцій не замислюються. Вони впевнені, що ні гірше «папередніков» і «стати на лижі» зуміють вчасно.

І, повертаючись до медичних паралелей. В організмі держави паразитує і розвивається величезна злоякісне утворення. Воно, не мудруючи лукаво, працює на знищення донора, оскільки вже завбачливо перемістило свій генофонд і жирові запаси в безпечне місце. І розраховувати на те, що ліквідувати цю заразу можна черговими позачерговими голосуваннями – не утопія навіть, а повний ідіотизм.

Ну, немає альтернативи хірургічному втручанню. Правда … немає і бригади хірургів відповідної кваліфікації. Про імпортних блазнях горохових навіть думати смішно – ці «антикризові менеджери», з зарплатами топ-пілотів «Формули-1», мають нульову мотивацію, сумнівну кваліфікацію, не менше сумнівну репутацію і такі ж апетити,   як свої власні доморощені бариги, якщо не більше. Якщо стабільна і заможна Україна не потрібна українським буржуям, то їм – тим більше. І публічне шоу «вручення українського паспорта» чергового грузину (поляку, ефіопові, китайцеві – кому завгодно) особисто президентом абсолютно не гарантія того, що в його грудях спалахне полум’я патріотизму. Іскри жадібності в очах – так, безумовно, інше – не факт.

Перша хвиля імпортних «рятівників вітчизни» вже благополучно відчалив до рідних берегів, прихопивши шматочок України в ВКВ на добру пам’ять і томик Лермонтова з пророчим «бігли боязкі грузини …» Ні, хлопці, давайте шукати і пророків, і хірургів в своїй вітчизні, щоб в черговий раз не опинитися в одному ряду з палестинцями, курдами, басками, циганами, каталонцями і іншими народами-бомжами, що живуть з гордо піднятою головою,

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s