ПЕНСІЙНІЙ РЕФОРМІ БУТИ


zarplВлада України погодилася з необхідністю проведення пенсійної реформи, щоб забезпечувати гідні пенсії та збалансувати бюджет Пенсійного фонду, передає «УНІАН».

Україна гостро потребує проведення пенсійної реформи, яка дозволить оновити всю пенсійну систему в країні, і в цьому сенсі підвищення пенсійного віку або пенсійного стажу – один з механізмів реформи. Про це в ході традиційного брифінгу у Вашингтоні сказав голова Департаменту зовнішніх зв’язків Фонду Джеррі Райс.

“Влада України погодилася з необхідністю проведення пенсійної реформи, щоб забезпечувати гідні пенсії і збалансувати бюджет Пенсійного фонду. Пенсійна система має бути зрозумілішою, прозорішою”, – зазначив Він. Читайте також Україна потребує радикальної реформи пенсійної системи – Гройсман

Уряд наполягає на проведенні пенсійної реформи в Україні, оскільки накопичені дисбаланси не дозволяють виплачувати гідні пенсії громадянам і при цьому вимагають значних бюджетних вливань. Разом з тим, ключовим завданням пенсійної реформи уряд називає скорочення дефіциту бюджету Пенсійного фонду.

Проведення пенсійної реформи також є частиною програми реформ, схваленої МВФ. Разом з тим у Меморандумі, підписаному між урядом України і керівництвом Фонду у вересні 2016 року, немає жорсткої норми про підвищення пенсійного віку, але є рекомендація скорочувати дефіцит Пенсійного фонду, оскільки на поточний момент він покривається за рахунок бюджетних асигнувань.

У бюджеті Пенсійного фонду на 2017 рік дотація з держбюджету перевищує 140 мільярдів гривень. Діалог з МВФ з цього питання триває.

На даний момент уряд та МВФ розробляють модель пенсійної реформи, не передбачає обов’язкового підвищення пенсійного віку.

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s