Иліта


А ЧОМУ?

А чому, коли в країні палає війна переважна більшість «наших» «народних» депутатів відпочивають на шикарних курортах. Ось, Ляшко, наприклад, «отжигает» в Таїланді, інші в Куршавелі, Ніцці, Інсбруку і т.д. і т.п.
Тому-що всі вони скотинякі!
Спікер ВРУ Парубій якось заявив, що: «Ми парламент воюючої країни», а ці скотинякі … Простослоффнет!

Ось повернутися вони, скотинякі ці, сьогодні-завтра на неньку, похужавшіе і возмудевшіе, займуть свої місця під куполом ВРУ відповідно до придбаних мандатами і почнуть «законотворіть», сиріч навіть не читаючи голосувати за все те, що їм принесуть ЗВІДТИ. А повинні вони були б скорлупёзно і доскандально, до букви, до коми вивчати проекти законів, обговорювати, сперечатися …

Правда, життя на місці не стоїть, так би мовити, прогрес рухається – якщо плиг старий злочинній власти перед тим як голосувати за те, що їм вказали ЗВІДТИ (з Банкової) запитували: «Скільки?», то зараз, плиг новий злочинний власти, запитують: «Хау мач?». А так все те ж.

Все той же … Візьмемо рамки ширше. А чому цих скотиняк (зі зрозумілих причин я це слово не беру в лапки) аж 450. Як на мене, то їх вистачило б 70-80. Як, наприклад, в Еуропа.
А тому, що Йосип Віссаріонович Сталін так вирішив в тисяча дев’ятсот тридцять якомусь кудлатою році. От і все. Все, виявляється, просто. Дуже просто … Отаке.

До слова, десь в той же рік (плюс-мінус лапоть) він же «порізав» Україну на області-райони і так воно, адміністративно-територіальний устрій, існує і до цього дня, то пак ми, де-факто, живемо в УРСР. правда, Микита Сергійович Хрущов кілька укрупнив райони, але це так, дрібниці. Це не є суттєво.

Ще питаннячко. Дрібний. Чому гаспадін Пашинський за те, що покалічив з пістолета людини не засуджений. Досі. Тому, що постраждала людина простий звичайний громадянин, який не иліта? Або, як вони, скотинякі, кажуть – ніщеброд?

Частково тому, але … Злі язики, ну, дуже злі язики, наполегливо так шепочуть, що, мовляв, у иліти є ліцензія на відстріл лохкората, сиріч ніщебродов. Їм і зброю для цього роздали. Нагородна.

Ось у колеги Євонов (по партії, по духу і по вірі) гаспадіна Лозинського такої ліцензії не було і він за вбивство людини змушений був в малокомфортною трьох-кімнатній камері відмотати майже 5 (п’ять !!!) років. Жах який! Але, справедливість восторжествувала (хто він, а хто убитий? Думати нада! ) І гаспадін «відкинувся», чи то пак на волі він уже. Давно … Нічого не скажеш!

Якщо це правда, то … якщо правда, це я про ліцензію на відстріл лохкората, то … то … … то … … …
Ну етаваашчеблянах! Прошу пердона за мій вишуканий хранцузкій.

Така ось се-ля-ві-пруха, як грят хранцузи. Такі ось питання …

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s