Кліматична війна


Йде війна погодна?

Що відбувається з погодою у всьому світі? В Африці жарким літом раптом випадає град, а в Середній смузі Росії грудня нагадує весну. Несподівано пробуджуються сплячі вулкани, приморські міста переживають сильні повені.Вчені кажуть, що світ стоїть на порозі кліматичної війни. Якщо це так і десь в секретних лабораторіях розробляються методи управління погодою, людству може загрожувати небезпека страшніше ядерних вибухів.

Хімікати для стежки Хо Ши Міна

Звинувачення в кліматичній війні дві наддержави, СРСР і США, почали пред’являти один одному ще з 70-х років минулого століття. Розсекречені архівні матеріали свідчать про те, що подібні програми дійсно існували. Але наскільки далеко ці дослідження просунулися на практиці?
відомо, що під час війни у В’єтнамі (1957-1975 роки) американці застосовували хімічні засоби для зміни клімату, розпорошуючи якісь суміші для того, щоб викликати проливні дощі. За даними англійської преси, рівень опадів у В’єтнамі збільшився приблизно на 30%, і це дозволило ліквідувати стежку Хо Ши Міна – повністю розмити дорогу, по якій в’єтнамським бійцям доставлялися зброю і продовольство.
10 грудня 1976 року Генеральна Асамблея ООН прийняла «Конвенцію про заборону військового або будь-якого іншого ворожого використання засобів впливу на природне середовище». Вона забороняє будь-яке штучне зміна клімату у військових цілях. Тобто офіційно ніякої кліматичної війни існувати не може. І тим не менше вчені багатьох країн впевнено говорять про те, що роботи в цьому напрямку не припинилися.

Масло в океані

Ось дослідження, про які повідомляли зарубіжні газети. У 1962-1983 роках в США проводилися експерименти з управління ураганами. Секретний проект називався «Люта буря». Головним напрямком його досліджень було вивчення впливу розлитої в океані плівки рослинного масла. Англійський учений Дем’єн Вілсон опублікував кілька статей на цю тему. Відомо, що урагани народжуються через тепла, яке утворюється на великій водній поверхні. Тобто їх можна викликати розливом нафти або інший маслянистої рідини.
Правда, Вілсон стверджує, що управління таким ураганом практично неможливо. В якому напрямку він буде рухатися і яку силу набере, невідомо. Але це думка вченого, який всього лише збирає окремі факти і намагається скласти з них цільну картину. Чи так це насправді – чи кліматичне зброю вже стало реальністю?

Штучні кульові блискавки

Також з 1960-х років в ряді країн ведеться будівництво установок щодо можливого використання енергії іоносфери. Найбільш відомі з них входять в американську програму ХААРП (HAARP – High Frequency Active Auroral Research Program, «Програма дослідження полярних сяйв високочастотним впливом»). Офіційно ці станції призначені для наукових експериментів в іоносфері і магнітосфері Землі. Потужність радіовипромінювання кожної з них, зосереджена на невеликому просторі, може бути в тисячі і навіть мільйони разів більше енергії Сонця. У зоні дії такого променя відбувається утворення гігантських кульових блискавок, здатних впливати на клімат будь-якого обраного ділянки планети. Найбільш відомі з них входять в американську програму ХААРП (HAARP – High Frequency Active Auroral Research Program, «Програма дослідження полярних сяйв високочастотним впливом»). Офіційно ці станції призначені для наукових експериментів в іоносфері і магнітосфері Землі. Потужність радіовипромінювання кожної з них, зосереджена на невеликому просторі, може бути в тисячі і навіть мільйони разів більше енергії Сонця. У зоні дії такого променя відбувається утворення гігантських кульових блискавок, здатних впливати на клімат будь-якого обраного ділянки планети. Найбільш відомі з них входять в американську програму ХААРП (HAARP – High Frequency Active Auroral Research Program, «Програма дослідження полярних сяйв високочастотним впливом»). Офіційно ці станції призначені для наукових експериментів в іоносфері і магнітосфері Землі. Потужність радіовипромінювання кожної з них, зосереджена на невеликому просторі, може бути в тисячі і навіть мільйони разів більше енергії Сонця. У зоні дії такого променя відбувається утворення гігантських кульових блискавок, здатних впливати на клімат будь-якого обраного ділянки планети. Офіційно ці станції призначені для наукових експериментів в іоносфері і магнітосфері Землі. Потужність радіовипромінювання кожної з них, зосереджена на невеликому просторі, може бути в тисячі і навіть мільйони разів більше енергії Сонця. У зоні дії такого променя відбувається утворення гігантських кульових блискавок, здатних впливати на клімат будь-якого обраного ділянки планети. Офіційно ці станції призначені для наукових експериментів в іоносфері і магнітосфері Землі. Потужність радіовипромінювання кожної з них, зосереджена на невеликому просторі, може бути в тисячі і навіть мільйони разів більше енергії Сонця. У зоні дії такого променя відбувається утворення гігантських кульових блискавок, здатних впливати на клімат будь-якого обраного ділянки планети.

Кліматична установка HAARP на Алясці

Кліматична установка HAARP на Алясці


Саме з 2002 року, коли проект ХААРП заробив в повному обсязі, на Землі різко збільшилася кількість аномальних погодних явищ. Правда, в 2013 році в пресі США з’явилися повідомлення, що проект буде закритий, але ця наукова програма настільки секретна, що офіційного підтвердження або спростування цієї інформації поки не надходило.
У 1960-1970-х роках станції по вивченню іоносфери були побудовані і в СРСР.
Вони значно поступаються сучасним американським в потужності, але за принципами дії аналогічні. Зараз, за даними фахівців, ці станції законсервовані, але не знищені і є цілком працездатними.

Сомалі без пшениці і бананів

У 2007 році французька газета Le Figaro надрукувала статтю про зміну клімату в африканських країнах. Зокрема про те, що Сомалі раптом захлеснула хвиля повеней та ураганів. Через це близько 200 тисяч жителів країни перебралися до сусідньої Кенії, але і туди вже прийшли погодні аномалії, що викликають неврожай. Хто ж винен у зміні африканського клімату?
Представник ООН у справах біженців Вальтер Келін в зробленому в 2013 році доповіді на Генеральній Асамблеї ООН говорив про відповідальність промислово розвинених країн. Саме вони масовими викидами парникових газів сприяють різкої зміни клімату.
Але деякі вчені пов’язують погодні аномалії в Африці не тільки з викидами вуглекислого газу, а й з можливими проектами зі створення кліматичної зброї, яке випробовується на землі континенту. але і туди вже прийшли погодні аномалії, що викликають неврожай. Хто ж винен у зміні африканського клімату? Представник ООН у справах біженців Вальтер Келін в зробленому в 2013 році доповіді на Генеральній Асамблеї ООН говорив про відповідальність промислово розвинених країн. Саме вони масовими викидами парникових газів сприяють різкої зміни клімату. Але деякі вчені пов’язують погодні аномалії в Африці не тільки з викидами вуглекислого газу, а й з можливими проектами зі створення кліматичної зброї, яке випробовується на землі континенту. але і туди вже прийшли погодні аномалії, що викликають неврожай. Хто ж винен у зміні африканського клімату? Представник ООН у справах біженців Вальтер Келін в зробленому в 2013 році доповіді на Генеральній Асамблеї ООН говорив про відповідальність промислово розвинених країн. Саме вони масовими викидами парникових газів сприяють різкої зміни клімату. Але деякі вчені пов’язують погодні аномалії в Африці не тільки з викидами вуглекислого газу, а й з можливими проектами зі створення кліматичної зброї, яке випробовується на землі континенту. Саме вони масовими викидами парникових газів сприяють різкої зміни клімату. Але деякі вчені пов’язують погодні аномалії в Африці не тільки з викидами вуглекислого газу, а й з можливими проектами зі створення кліматичної зброї, яке випробовується на землі континенту. Саме вони масовими викидами парникових газів сприяють різкої зміни клімату. Але деякі вчені пов’язують погодні аномалії в Африці не тільки з викидами вуглекислого газу, а й з можливими проектами зі створення кліматичної зброї, яке випробовується на землі континенту.

Сомалійські біженці в Кенії

Сомалійські біженці в Кенії


Зокрема про це пише професор Оуен Грін з Бредфордського університету (Англія). На його думку, такі дослідження ніколи не припинялися – просто про них нічого не говорять.
Колишній міністр оборони США Вільям Коен підходить до цього питання з іншого боку: він заявляє, що секретність подібних проектів необхідна, щоб кліматичне зброя не потрапила до рук терористів, які вже давно цікавляться штучними землетрусами, повенями і ураганами, особливо такими, які можна викликати з великої відстані.

Ураган у відповідь на повінь?

Які ще погодні події можуть бути пов’язані із застосуванням кліматичної зброї?
У 2005 році в США стався найбільш руйнівний в історії країни ураган «Катріна», який накрив місто Новий Орлеан. Його результатом стала загибель 1 836 осіб, загальний економічний збиток склав 125 мільярдів доларів.
Трохи раніше в тому ж році на південно-сході Китаю було зафіксовано одне з найбільших в світі повеней, від якого загинули 732 жителя країни.
Деякі дослідники вважають ці події пов’язаними один з одним. Відносини між двома постраждалими країнами тоді були надзвичайно напруженими. Незадовго до повені один з вищих чинів армії Китаю генерал-майор Чжу Ченху на офіційному брифінгу заявив, що в разі збройного конфлікту з американцями його країна не зупиниться перед застосуванням ядерної зброї.
Нібито через подібних заяв США зважилися розв’язати локальну кліматичну війну, викликавши потужні зливи на території незговірливого противника. Таким чином, ураган «Катріна» міг стати помстою Китаю. До речі, американські військові висувають версію, що китайським вченим допомагали росіяни. Правда, ніяких доказів на цей рахунок надано не було.
У 2010 році в Центральній Росії пройшла серія важких лісових пожеж. Деякі дослідники висловлювали припущення, що вони були викликані застосуванням лазерної гармати, встановленої на американському супутнику. Британська газета «Таймс» трохи пізніше повідомила, що 22 квітня 2010 року американцями був запущений безпілотний космічний корабель, названий Х-37-В і мав на борту подібну лазерну гармату, здатну вражати наземні і навіть підводні мети. Ще одним аргументом на користь можливого застосування кліматичної зброї стала та обставина, що майже всі пожежі сталися навколо важливих стратегічних об’єктів – військових складів або секретних об’єднань, де створювалися нові види озброєнь.
У 2011 році відомий американський військовий історик Двейн Дей опублікував статтю в онлайн-виданні The Space Review, де стверджував, що такі ж лазерні гармати, починаючи з 80-х років XX століття, розробляли радянські інженери – спочатку для оснащення літаків, а пізніше і космічних кораблів. Після розвалу СРСР програма була згорнута, але якісь теоретичні та практичні напрацювання, безсумнівно, залишилися.
Зовсім недавно, в лютому 2015 року, авторитетна британська газета The Daily Mail надрукувала визнання професора Ратгерського університету (США) Алана боязкий, який заявив, що консультував співробітників ЦРУ з питання про можливість застосування кліматичної зброї Росією або Китаєм.
Всі ці факти в сукупності свідчать про те, що погодна війна не просто можлива – вона, швидше за все, вже йде. З цим твердженням згодні багато відомих дослідники аномальних явищ, зокрема академік Микола Левашов, який опублікував в російській газеті «Президент» статтю «Антиросійський антициклон», присвячену ведення проти нашої держави кліматичної війни.

«Геофізичне» звучить краще

Правда, більшість дослідників вважають за краще називати подібне зброя не кліматичних, а геофізичним. Перш за все тому, що термін стає більш обтічним і включає в себе не тільки військове, але і взагалі будь-який вплив на погоду – наприклад, розгін хмар за допомогою розпилення йодистого срібла. Відомо, що такі дії проводилися авіацією нашої країни під час московської Олімпіади і напередодні 50-річчя Перемоги в 1995 році.
Про геофізичної зброї говорив Президент Росії Володимир Путін в передвиборній статті, опублікованій в «Российской газете» в лютому 2012 року. Там прямо написано: вирішальне значення в майбутньої збройної боротьби мають розробки «принципово нових видів зброї – таких як променеве, хвильовий і геофізичне», тому що їх результати можна порівняти з дією ядерного вибуху, але є більш прийнятними в політичному плані.
Про те ж зовсім недавно заявляв міністр оборони Росії Сергій Шойгу: країна буде розробляти зброю, засноване на нових фізичних принципах, і завдання по його створенню включені до вже прийнятого військовий бюджет, розроблений до 2020 року. Джерело: “Таємниці XX століття”вирішальне значення в майбутньої збройної боротьби мають розробки «принципово нових видів зброї – таких як променеве, хвильовий і геофізичне», тому що їх результати можна порівняти з дією ядерного вибуху, але є більш прийнятними в політичному плані. Про те ж зовсім недавно заявляв міністр оборони Росії Сергій Шойгу: країна буде розробляти зброю, засноване на нових фізичних принципах, і завдання по його створенню включені до вже прийнятого військовий бюджет, розроблений до 2020 року. Джерело: “Таємниці XX століття”вирішальне значення в майбутньої збройної боротьби мають розробки «принципово нових видів зброї – таких як променеве, хвильовий і геофізичне», тому що їх результати можна порівняти з дією ядерного вибуху, але є більш прийнятними в політичному плані. Про те ж зовсім недавно заявляв міністр оборони Росії Сергій Шойгу: країна буде розробляти зброю, засноване на нових фізичних принципах, і завдання по його створенню включені до вже прийнятого військовий бюджет, розроблений до 2020 року. Джерело: “Таємниці XX століття”Про те ж зовсім недавно заявляв міністр оборони Росії Сергій Шойгу: країна буде розробляти зброю, засноване на нових фізичних принципах, і завдання по його створенню включені до вже прийнятого військовий бюджет, розроблений до 2020 року. Джерело: “Таємниці XX століття”Про те ж зовсім недавно заявляв міністр оборони Росії Сергій Шойгу: країна буде розробляти зброю, засноване на нових фізичних принципах, і завдання по його створенню включені до вже прийнятого військовий бюджет, розроблений до 2020 року.Джерело: “Таємниці XX століття”

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s