Чому ми повинні утримувати цю зграю з іконами, церквами, годинниками і гвинтокрилами?


Тепер, коли українці побачили всю глибину гидоти влади, нагадую всім про те, що ми з вами зі своїх кишень, фінансуємо політичні партії цих зажерливих тварюк. Ні, ви розумієте, що відбувається ?! Вони нам говорять ,бо, краще сказати, шантажують, – платите за наші політичні профанації, а, якщо, народ, що не будеш платити- ми підемо на утримання до олігархів. Нам і так на тебе, народ, плювати, а не будеш платити, взагалі заб’ємо на тебе під годинниками і яхтами! І найбільше фінансування отримує НФ з рейтингом близько 1%. Бачили декларацію Бурбака? Ось нехай і фінансує свою партію. А де декларація Яценюка, між іншим? Чи він не держслужбовець і ним не був?


Сьогодні четверо молодих депутатів – Мушак, Шкрум, Луценко і хтось ще, звернулися до Парубія з проханням підвищити їм зарплати. Ігор Луценко володіє рестораном, який він відкрив на гроші свого вітчима. Йому не вистачає? Вистачає їм,чи ні, мене не цікавить. В Еуропі депутати отримують в три рази більше, ніж середня зарплата по країні. Так що у наших народних обірванців повинна бути десь в районі 15 тис. Гривень. Якщо вони жебракують, нехай попросять субсидію у глав своїх фракцій. Тимошенко і Порошенко цілком можуть поділитися.
Чому ми повинні утримувати цю зграю з іконами, церквами, годинниками і гвинтокрилами? Вони обходяться бюджету, тобто українському народові, в кругленьку суму. Тут повинна діяти проста логіка. Вони були обрані народом. У народу були свої вимоги, які ці депутати, під час своєї передвиборної компанії, обіцяли виконати. Виконали? Як щодо їх власної недоторканності, як щодо імпічменту президенту, нового глави ЦВК, нового закону про вибори ?!
Але тепер влада переводить стрілки, вимагаючи, щоб ми всі задекларували нашу готівку. Правда, в Європі громадяни заповнюють свої декларації через Інтернет. Там кілька листів дрібно набраного тексту, але всі справляються. Однак не в цьому році! Суть електронного декларування полягала в тому, щоб держслужбовці показали, що, користуючись своїм місцезнаходженням у владних коридорах, вкрали у країни і народу. Розберемося з ними, побачимо злодіїв за гратами, потім і до нас черга дійде. Інакше, все повернеться таким чином, що всі антикорупційні і фіскальні агентства і комітети будуть ганятися не за злодіями при владі, а за українцем, у якого виявилося більше, ніж треба на 1000 тис. гривень.
Як на все це реагувати? Протести – це те, що зараз, як ніколи, на годині

Advertisements

One response to “Чому ми повинні утримувати цю зграю з іконами, церквами, годинниками і гвинтокрилами?

  1. Не полишає гнітюче почуття обкраденого

    Подобається

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s