ЯКОЮ Ж БУДЕ 2016-2017 ЗИМА?


1763873_0c50aaf44d5b1270b2506c8f793eb86eЯКОЮ БУДЕ ЗИМА?

За словами Вазіри Мартазінової, заввідділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України, зима в Україні буде нестійкою. «Якщо порахувати всі кількість холодних днів, то за жовтень-лютий їх набереться десь 20-25, сказала вона. – А в інші дні температурний режим буде дуже високий, вище нуля ».

Справжня зима, за словами В. Мартазинової, почнеться в кінці листопада – на початку грудня. У цей період випаде сніг, який протримається до Нового року.Найнижчі температури очікуються якраз на Новий рік. 28-31 грудня столик термометра опуститься до -18 ° C. Морозними будуть також 24-26 січня, 5-6 і 10-11 лютого. Але вже з середини лютого, за прогнозом, повинна початися весна.

У свою чергу Леонід ГОРБАНЬ, народний синоптик впевнений, що зима 2016-2017 в Україні якщо і буде бити температурні рекорди, то виключно зі знаком мінус.У 2017 р очікується куди більше морозних днів, ніж в попередні роки. Зима також буде вологою, і без погодних катаклізмів, які були в минулому році в Європі.

Зате за прогнозом Домініка ЮНГА, відомого німецького метеоролога, майбутня зима буде найхолоднішою в Європі за останні 100 років. Він зазначив, що над Європою будуть рухатися арктичні повітряні маси, а сонце буде з’являтися дуже рідко.За його словами, найбільш морозними стануть січень і лютий, а весна настане тільки в квітні. Це пророцтво підтримують і представники американської гідрометеорологічної службиAccuWeather.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s