Справжнє літо в Закарпаття прийде наприкінці червня


 Літо з нетерпінням очікує переважна більшість  людей, адже саме в цей період можна насолоджуватися і пишністю природи, і активністю власної енергетики.Літо 2015 було одним з найспекотніших за всю історію метеоспостережень, які проводилися в Україні. Середній температурний показник по всій країні на 3 °С перевищила кліматичну норму. Синоптики кажуть, що в 2016 році нічого подібного поки що не передбачається і побоюватися аномальної спеки або нехарактерного для літніх місяців холоду побоюватися не варто. Стовпчик термометра не вийде з меж розумного і дозволить повною мірою насолодитися м’яким, теплим і ласкавим повітрям.

На літній час більшість людей планують вдалі відпустки, тому що саме в цей час можна і корисно загоряти і купатися, і веселитися в лоні природи, і просто насолоджуватися чудесами погодного різноманітності. Яким ж очікувати нам літо у 2016 році?

З самих перших днів жаркої пори року особливої спеки чекати не доводиться. Досить часто червень-місяць стає мінливим і непостійним. На початку зазначеного періоду буде проявлятися тепло, стовпчик термометра у ці дні досягне межі 20-ти градусів вище нуля. Середина місяця стане більш прохолодною і дощовою. За попередніми прогнозами найвідоміших синоптиків прогнозується температура повітря в ці дні не вище 15-ти градусів теплаа, причому, в нічний час доби ймовірні заморозки і пониження температурних режимів до 5-ти градусів трохи вище нуля. У ці ж дні проллється великий обсяг осадових явищ у вигляді прохолодних дощів.

Починаючи з 25-ого числа червня місяця погода стане сприятливою і затишною. У природі прокинеться справжнє літо.

Центральна частина нашої країни також відчуває магнетизм спекотного часу, в даних місцях повітря прекрасно прогріється до 30 градусів спеки. При цьому подібні температурні режими зберігатися і в наступному літньому місяці.

Другий літній місяць стане чудовим у всіх відносинах.У липні стовпчик термометра зупиниться на максимальних режимах, в деякі дні ймовірно похолодання до 20-ти градусів тепла, але решта часу в природі пануватиме спека в 30-ть градусів. Осадові явища в липні малоймовірні, звичайно, протягом усього цього місяця можна буде спостерігати і дощ, і грозу, і грім, але ці явища будуть нетривалими і рідкісними.

 

А ось останній серпневий місяць плавно готує людей до настання осіннього часу року. Зрозуміло, серпень ще в повній мірі відноситься до літнього періоду, тому температура повітряного середовища в даний час буде спостерігатися в межах 20-25 градусів тепла. У серпні більше буде дощів, при цьому вони будуть тривалими і вже прохолодними. Після 8-ого числа в природі починається зміна природних явищ, особливо це буде помітно вночі. У темний період доби на вулиці спостерігається різке похолодання, а вдень ще залишається магнетизм палючого літа.

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s