Легкого життя доля українцям ніколи не давала


У новітнього агресора, Путіна, ядерна зброя є. А Захід дуже боїться ядерної війни, тому знову починає загравати з тим, хто грубо порушує міжнародне право і розв’язує агресивні війни.

Мусимо надіятися лише на себе

Невесела ситуація для нас складається і в Сполучених Штатах. Там розпочалася президентська кампанія, тож американцям не до України. Правда, майже всі кандидати до Білого Дому вимагають від Путіна негайно звільнити Надію Савченко. Але господар Кремля має власні плани. Судячи з усього, він чекає судового вироку, запланованого на 21 березня, аби після нього помилувати нашу героїню і обміняти її на полонених російських військовослужбовців. Потім вимагатиме і від американців скасувати санкції. Хто знає, як на це відреагує Барак Обама, який хоче залишитися в історії в образі “великого миротворця”.

Летальної зброї американці нам так і не передали, а новітнє російське озброєння поки що помітно переважає наше за якістю. І ресурси у Росії значно більші, ніж у України, тому повномасштабні бойові дії на рівних вести з ними дуже непросто. У чому ми маємо незаперечну перевагу – це у моральному відношенні, вірі в майбутнє своєї країни. Тому Москва нині кидає значні сили на підрив морального духу українців, мобілізуючи для цього засоби масової інформації, Інтернет тощо. А чимало українців опинилися на межі фізичного виживання і у відчаї проклинають нинішню київську владу та місцевих чиновників. Противник цьому лише радіє і намагається всіма силами поглиблювати прірву між владою і народом в Україні. Жлоби у владі йому в цьому допомагають.

Розплачуємося за власну бездіяльність впродовж майже чверті століття. Не спромоглися обрати собі справжню політичну еліту, весь час дозволяючи злодіям і брехунам переходити з одного владного крісла в інше. Продовжуємо так чинити навіть тепер. Недавно з’явилися поголоски, що нібито Київ дав згоду на те, щоб «ОРДЛО» керували олігархи Рінат Ахметов і Юрій Бойко. Саме ті люди, яких мешканці Донеччини вважають винними у розв’язанні війни…

Невже “все пропало”, як волають боягузи? Звичайно, ні! Нам важко, найближчим часом буде ще важче. Але легкого життя доля українцям ще ніколи не давала. Чим сильніше тиснуть на нас, тим ми сильніше маємо тиснути на владу, вимагаючи від неї дій сміливих і рішучих. Кремль боїться лише таких. Недарма він так злякався однієї Надії Савченко, побачивши у ній вільну, незломлену особистість. Коли ж більшість українців продемонструє свою незламність, Путін буде змушений відступити. А разом з ним – його західні “друзі”, куплені за російські нафтодолари. Світ за наступні 10 місяців дуже зміниться, після виборів на Заході до влади прийдуть нові рішучі політики. Тоді й нам буде значно легше.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s