Скільки нам залишилося часу жити на планеті Земля?


Людська цивілізація, на подив, все ще існує. До сих пір на планеті не було сильних природних або космічних катаклізмів, які б могли стерти її з лиця землі. Але ми так наполегливо чекали і так само вперто продовжуємо чекати кінця світу, який безпосередньо зв’язаний з Космосом і Природою. Скільки нам залишилося часу життя на планеті Земля?  Поки, що серйозних загроз, пов’язаних з ними, у нас ще не було.

Складається  враження, що природа, зачаївшись, поки мовчить і ніяк не відповідає нам на всі наші виклики-прохання про кінець світу, але вже готова піднести свій сюрприз. А страх отримання цього сюрпризу нас ще більш напружує, і ми чекаємо, чекаємо, чекаємо, коли нарешті Природа встане дибки і скине нас з планети. Але чи так  сильно, як нам хочеться, вона загрожує людству?
Вся історія планети Земля говорить зовсім про інше: про людський фактор загрози знищення цивілізації і руйнування планети. Навіть всесвітній потоп стався через людини. Сьогодні наше суспільство досягає таких високих рубежів у своїх знаннях, за якими настає явна небезпека Армагеддона з людським обличчям, тобто створеним людиною від науки. Попередні цивілізації були ще більш високо технологічними, ніж наша, але навіть вони зникли з планети. Така повторна небезпеку для нас явно існує. У нас поки що є деякий час перед самознищенням, але це не означає, що наша наука повинна зупинитися, бо це так само буде знищенням цивілізації через її деградацію.
Але мова йде зовсім не про те, а про інше: чи існує на планеті щось, що зможе захистити нашу цивілізацію від самознищення?
Людська цивілізація належить світу Ума. Всі сучасні діючі закони прийшли до нас через нього. Через свій Розум (маємо на увазі глобальний Розум) ми перестрибнути поки ніяк не можемо, а це значить, що тільки Він сьогодні править на планеті і нашою цивілізацією! Поки Природа через Розум керує людиною, а не він – Природою. Він же має свої закони. Головний закон світу Ума – це закон рівний подвійності і якщо він порушується, то може статися знищення світу. Щоб цього не могло статися, тут же вступає в силу інший закон, який забезпечує цю рівність двох полюсів.
Двоїстість Ума має на увазі під собою два різнополярних полюса: якщо зростає сила одного з них, то тут же починає рости сила іншого полюса. Цим забезпечується їх рівність у світі. Воно ніколи і ні за яких умов не може бути порушено. У світі Ума, по його природі, однополярность існувати ніяк не може. Це для нього – неможливо! Але якщо вона виникне, то це буде самий справжній Армагеддон і знищення світу і цивілізації.
Через природу Ума нам поки ніяк не перестрибнути, якщо тільки не піднятися вище Його, але це поки нам не загрожує. Чому людство ніяк не може цього зрозуміти? Чому Захід і США постійно хочуть домінувати в світі і зробити його однополярним? Невже вони не розуміють до чого це може привести, що це за законом Природи просто неможливо? Скільки ще раз потрібно наступити на ці ж самі «граблі», щоб це зрозуміти?
Природа, через Розум, вміє сама себе захищати від цієї зростаючої демонічної однополярності. Для цього, вона дзеркально створює другий полюс, який в одну мить притягує до себе цю демонічну протилежність і знищує її. Візьмемо, для прикладу, останні історичні події, які доводять дію двоїстого закону Природи. На початку дев’ятнадцятого століття Наполеон заволодів усією Європою і намагався створити чільну однополярность. Він тут же був «притягнутий» Росією, яка виявилася для нього другим, знищує його полюсом. Це однополярность «померла» там, де і «народилася»: в Парижі. Інший приклад ще більш показовим є, це – друга світова війна. Гітлер намагався зробити ту ж саму чільну однополярность в світі, поставивши свою націю вище всіх і давши силу тільки одного полюса. Він поневолив всю Європу і створив потужне військове держава. Коли його полюс набрав більшу силу, то він просто, по закону тяжіння полюсів, був притягнутий до другого полюсу, який вже встигла створити Природа, до Росії. Закінчилося це тим, що однополярность закінчилася там, звідки і починалася, в Берліні. Є ще один явний приклад неможливості однополярного світу – це створення атомної бомби. Вона спочатку з’явилася в США. Її створення в цій країні послужило миттєвого створення однополярного світу і виникнення в ньому холодної війни. Тут же на противагу однополярності, ця ядерна бомба з’явилася …, де? Звичайно, в Росії!
Сучасний світ вирує сьогодні тим, що знову хтось намагається створити однополярний світ. Це нові «граблі», наступ на які закінчується вже в Вашингтоні або в Лондоні. Новий однополярний світ, який вони знову намагаються відродити, створить в Росії другий полюс, який знову буде покликаний його знищити. Це пора зрозуміти і правителям Росії, яких Природа вибрала «дивляться» за світом і тим, хто знову хоче наступити на «граблі». Росія – це та країна, яка забезпечує мир у всьому світі і це не просто слова, а це – закон природи, який реально працює! Уже сьогодні можна з великою точністю передбачити, чим закінчиться нове протистояння полюсів в світі.
Давайте досліджуємо, з цієї ж двоїстої метою, сучасну економіку. Тут сьогодні явно через долар превалює один полюс, організований в США. Довго така однополярна економічна система існувати в Природі, яка цього завжди перешкоджає, не може. Вона обов’язково буде зруйнована і долар стане звичайним папером, як це було раніше з усіма іншими однополярного.
Якщо брати інформаційну війну, то і тут вони намагаються створити таку ж однополярность, як і всюди в світі. Скінчиться це тим, що російські телевізійні канали скоро буде дивитися весь світ і інших просто не буде, тому іншим націям вже пора вчити російську мову. Саме він буде другим, що руйнує полюсом для ЗМІ ЄС і США, і він обов’язково прийде до них. Готуйтеся, бо це закони Природи, які діють всюди і завжди, а не так, як ми цього хочемо.
Якщо зрозуміти і слідувати законам світу Ума, то можна домогтися значних результатів у житті, але для цього потрібно стати праведними і дотримуватися законів Природи. Чекають безбожні і неправедні – вибачте мене за такі слова, але кращі я не знайшов – це ті, хто порушує закони Природи, а вони завжди отримували і знову отримають від неї за своїми заслугами.
Мені хотілося б ще зупинитися на одному важливому законі світу Ума, на його властивості, які хтось намагається підім’яти під себе. Давайте подивимося, як діють в світі будь-які санкції. Будь-яка жива істота, потрапляючи, наприклад, в смертельну ситуацію тут же «включає» в собі всі свої захисні «механізми» на повну потужність, від чого стає значно сильніше і може подолати цю виниклу смертельну небезпеку. Точно таким же «живим організмом» є будь-яка країна світу. Якщо вона потрапляє в таку списку санкцій ситуацію, що їй починає загрожувати загибель або поневолення, то вона не слабшає, а ставати тільки сильніше. У такій країні обов’язково, для її самозбереження, з’являється сильний лідер, який робить країну більш могутньою.
Побільше санкцій панове англосакси!
У такій країні «включаються» всі захисні «механізми», що і сталося сьогодні з сучасною Росією. Її армія, за своєю силою в світі, раптом, в одну мить, стала другою, як оголосив президент США, якщо не першою для нас. Це спрацював поки всього один з перших захисних «механізмів» від санкцій. Тим самим, Росія своєю армією зрівноважила однополярну військову силу в світі. І якщо продовжиться нарощування сил з обох сторін, то тоді не можна буде уникнути війни. Вона закінчитися як звичайної: зникненням однополярної військової сили, на нашому прикладі, в її столиці Вашингтоні. Пора вже це зрозуміти всім тим, хто намагається підім’яти під себе Росію. За законами Природи, цього робити ніяк не можна, якщо навіть зовсім неможливо. Це може зробити тільки країна самогубець. Росію можна знищити тільки разом з планетою Земля.
Коли Росія стала сильнішою у військовій області, то включаються її другі «механізми» – економіка і політика. Економіка повинна переключитися на внутрішнє користування країною, зробивши це першочерговим завданням, тобто повністю прийти до імпортозаміщення. Тим самим повинна буде піднятися незалежна економічна сила Росії. Це поки ще тільки-тільки починає відбуватися, і воно обов’язково трапитися. Однополярної економіки в світі бути не може.
У політиці так само поки яскраво виражена однополярность, яка виражається в привілейованому положення в ній ЄС і США і всілякому приниженні Росії. Але як ми вже бачимо, навіть тут вже другий полюс поступово тисне і навіть знищує перший. Він обов’язково з часом його знищить. Сьогодні політики Росії вже явно наступають і однополярность поступово втрачає політичну силу.
Не будемо багато говорити про інформацію і тій війні, яку затіяли тут англосакси. Вони і тут намагалися створити однополярность, як і у всіх інших напрямках державної діяльності. Вони вже починають програють всі свої однополярні війни. Другий полюс, Росія, і закон Природи, який його створює і дозволяє йому діяти, знищить будь-яку однополярность в світі. Ось чому Росію так люто ненавидять: вона ніколи не дозволить якомусь окремому державі правити світом, а їм як сильно цього хочеться, щоб поневолити всіх і жити за рахунок рабів.
Ще хочеться сказати про закон лідерів в світі Ума. Яка можемо бути демократія і свобода в світі нечестивців і неправедніков? Хто з нас сьогодні повністю безгрішний? Щоб якось послабити наші людські слабкості, ми обклали себе законами, які вже не можемо осилити своїм розумом. Навіщо вони нам потрібні в такій кількості? Закони повинні працювати, а чим їх більше, тим складніше забезпечити їх виконання. Все це значно ускладнює наше життя і яка свобода може бути при такому наявності безлічі обмежують законів?
Але найцікавіше полягає не в цьому, а в тому, хто такий сьогодні президент будь-якої країни? Це простий менеджер, обраний, начебто як, народом для управління державою. А як свідчить про це закон Ума? Розум за своєю природою все ще марнославний егоїст, деспот, диктатор, єдиновладний тиран і т.п., але він же може бути лідером, провідним за собою людей, і має матеріальне і духовне знання, милосердя, співчуття, радість і т.п. Тут ми так само бачимо два полюси і якщо один з них переважує, то чекайте неприємностей, так як другий полюс повинен його зупинити. Розум, за своєю природою, – це лідер!
Давайте подивимося на ті країни, де раніше правили явні лідери. Сталін створив за короткий час сильну наддержаву СРСР, яка виграла Другу світову війну. Каддафі зробив країну Лівію однією з найбагатших країн світу. Хусейн керував, так само, найбагатшою країною світу Іраком. КНДР сьогодні, завдяки своєму лідерові, має балістичні ракети і атомну бомбу. Це одна з найсильніших армій світу, яку сильно бояться США і Південна Корея. Це означає, що наука у неї сильно розвинена, хоча народ може жити бідно, але це поки на них накладені санкції. У майбутньому, якщо вони далі підуть такими темпами в науці, то і люди стануть багатшими. Візьмемо тепер того ж Гітлера, який своєю залізною рукою змусив на нього працювати всю Європу і для своєї нації він був справжнім лідером, який вів націю за собою. Але він намагався створити однополярний світ і тільки Росія змогла його зупинити. Наполеон Підняв Францію, намагаючись зробити світ однополярним, і якби не Росія, то вся Європа була б під ним. Для французів він – явний і бажаний лідер. Вони до сих пір його шанують як кращого за всю їх історію правителя. Там, де сильний лідер – там сильна країна!
Світ Ума – це світ лідерів, провідних за собою нації. Без лідерів не може бути швидкого просування в майбутнє. Такі країни, в яких є лідер, здатні до швидкого зростання добробуту народу. Відмова від лідерів веде до деградації, бо нікому вести націю за собою, і вона стає пасивною і млявою. Звичайно, лідер – це якась однополярность, і щоб її уникнути потрібен парламент, який би його контролював, але який би йому не заважав лідирувати.
Повертаючись до президента країни, він не повинен бути вибраним менеджером, наприклад, як в Росії, на шість років. Країна для нього повинна стати чимось своїм, рідним, для якої він може здійснювати подвиги, навіть віддаючи своє життя, а чи може це зробити простий менеджер, який змінить роботу через шість років? Тут потрібно думати!
Закони світу Ума працюють незалежно від нашої цивілізації. Їх не можна змінити або ігнорувати. Планета Земля вміє себе захистити, а ті, хто порушить її закони, виявляться зайвими на ній. Вона довго терпить, але скоро її терпінню може прийти кінець.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s