ЧОМУ ГИНЕ УКРАЇНА


Майже чверть століття на політичній карті світу існує незалежна Україна. І весь цей час прості українці ніяк не можуть збагнути, чому найбільша за територією європейська держава, котра має різноманітні ресурси, поступово деградує замість того, щоб швидко розвиватися. Фахівці пояснюють: майже з самого початку державотворення політичний клас України обрав найгірший шлях з тоді можливих – побудови олігархічної, клептократичної держави. Купка злодіїв, наближених до влади, захопила до своїх рук левову частку колишньої “загальнонародної” власності й перетворилася на олігархів. А десятки мільйонів простих українців мусять важкою працею збагачувати цих супер-багатіїв, самі поринаючи у безпросвітні злидні.

Бомба для олігархівЧому молоду державу загнали у таку халепу? Винні насамперед самі українці, бо наївно повірили владним брехунам – вчорашнім компартійним і комсомольським номенклатурникам, чекістам і “червоним директорам”. Сімдесят років ті дурили простолюд казками про “комунізм – світле майбутнє всього людства”, а коли словесний фантом розвіявся подібно туману, перехопили у справжніх патріотів гасло незалежності України. Доки люди раділи тому, що ідея самостійної держави починає реалізуватися, у них за спиною розграбовувалася Україна.

Лише останнім часом громадськість починає дізнаватися про справжні масштаби “великого хапка”, його ключові фігури і механізми злочинних оборудок. Здогадувалися й раніше, але конкретна інформація просочилася зовсім недавно. Її оприлюднив олігарх з Дніпропетровська Ігор Коломойський, у якого впродовж певного часу поглиблюється конфлікт з нинішньою київською владою. Крім цього, Коломойський судиться у Лондоні зі своїм конкурентом – дніпропетровським олігархом Пінчуком, зятем колишнього президента Кучми. Ніяк не можуть поділити об’єкти власності ціною в мільярди доларів…
Даючи свідчення членам спеціальної парламентської комісії, Коломойський зізнався, що передавав через Пінчука мільйонні суми його тестю, щоб отримати можливість приватизувати чимало об’єктів власності. Іншими словами, розкрив механізм самої приватизації за величезні хабарі. Ще й розповів, що має цілі досьє сенсаційних документів, з яких видно, хто і як ставав олігархами за президентства Кучми. Оприлюднення цих фактів може завдати сильного удару по олігархічній системі в Україні. А саме ліквідації цієї системи вимагають західні союзники, які розуміють, що олігархічна влада знищує українську державність швидше й ефективніше, ніж російські агресори.

Фінансують “п’яту колону” не лише з Москви, а й з кишень українських олігархів. А олігархи з України найтіснішим чином пов’язані зі своїми російськими колегами. Вони мають спільний бізнес, і у період війни між двома державами продовжують разом заробляти гроші. Наші солдати проливають кров, захищаючи Батьківщину, а владні жлоби наживаються на солдатських смертях. Розкрадають все, навіть допомогу, яку збирають волонтери за допомогою простих людей, аби нагодувати, одягнути і озброїти наших воїнів.

Час українцям зрозуміти: без кардинального оновлення влади руху вперед не буде, і перемоги у війні нам не отримати. На початку 90-х рр. жменька олігархів за безцінь “придбала” власність, яка їх збагатила фантастично. Нині наступає період, коли власники мають повністю заплатити за те, що їм дісталося майже безкоштовно. А ці гроші повинні піти на розвиток країни. Інакше загальну деградацію не подолати, з глибокої кризи країні не вибратися.

Advertisements

2 responses to “ЧОМУ ГИНЕ УКРАЇНА

  1. Фінансують “п’яту колону” не лише з Москви, а й з кишень українських олігархів. А олігархи з України найтіснішим чином пов’язані зі своїми російськими колегами. Вони мають спільний бізнес, і у період війни між двома державами продовжують разом заробляти гроші. Наші солдати проливають кров, захищаючи Батьківщину, а владні жлоби наживаються на солдатських смертях. Розкрадають все, навіть допомогу, яку збирають волонтери за допомогою простих людей, аби нагодувати, одягнути і озброїти наших воїнів.

    Подобається

  2. Фінансують “п’яту колону” не лише з Москви, а й з кишень українських олігархів. А олігархи з України найтіснішим чином пов’язані зі своїми російськими колегами. Вони мають спільний бізнес, і у період війни між двома державами продовжують разом заробляти гроші. Наші солдати проливають кров, захищаючи Батьківщину, а владні жлоби наживаються на солдатських смертях. Розкрадають все, навіть допомогу, яку збирають волонтери за допомогою простих людей, аби нагодувати, одягнути і озброїти наших воїнів.

    Подобається

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s