ЧЕРЕЗ НИЖНІ ВОРОТА МОСКАЛІ НЕ ПРОЇДУТЬ


На перевалі в Нижніх Воротах рух російських вантажівок зупиняють закарпатські активісти. Акція розпочалася 11 лютого близько 17-ї години і є безстроковою.

На Закарпатті націоналісти заблокували перевал для вантажівок з Росії (ФОТО, ВІДЕО)Біля стаціонарного поста спільно стоять представники ГО “Побратими України”, “Карпатська Січ”, “Айдару” і Спілки учасників бойових дій в АТО (Ужгород). Націоналісти та добровольці Закарпаття оголосили про створення блокпостів при в‘їздах в Закарпатську область для протидії і недопущення в Україну торговельного транспорту з Росії, повідомив голова ГО “Карпатська Січ” Тарас Деяк.

Учасники блокади стверджують, що їх акція – безстрокова і триватиме, доки не будуть виконані їх вимоги. У зверненні, адресованому голові ОДА Геннадію Москалю і голові облради Михайлу Рівісу, представники організацій вимагають тимчасово заборонити в’їзд російського транспорту на територію області і звернутися до Верховної Ради та Кабміну, аби ті прийняли ідентичне рішення, “на період, поки Росія не припинить анексію Криму та не виведе з Луганської і Донецької областей свої війська”.

Керівник ГО “Карпатська Січ” Тарас Деяк про блокування російських фур на Закарпатті:

Як повідомляють з місця події, 2 російські вантажівки намагались проїхати повз блокпост на дорозі і мало не збили 4-х бійців. Але їх наздогнали, зупинили і повернули назад.

Станом на пізній вечір вже розвернули і не пропустили на Закарпаття близько 50 вантажівок країни-окупанта.

Окрім Верецького перевалу на межі Закарпатської та Львівської областей, місцеві націоналісти хочуть заблокувати й інші для руху російських вантажівок.

Як повідомили Закарпаття онлайн у Закарпатській організації ВО “Свобода”, вони мобілізують свій актив на Ужоцькому, Яблунецькому та Торунському перевалах. З них перший – між Закарпаттям і Львівщиною, а два інших з’єднують  Закарпатську та Івано-Франківську області.

Нагадаємо, вантажний транспорт із Російської Федерації опинився на Закарпатті через те, що російські перевізники не отримали дозвіл на транзит Польщею, тому їдуть до країн Європейського Союзу через Словаччину та Угорщину, а відтак –через територію Закарпаття.

Микола Марчишак,

 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s