ДАВАЙТЕ ПОГОВОРИМО ПРО БОГА


Слов’янська спільнота людей мала певний Великий Пантеон КумирівВ часи великих перетворень, а саме зараз, ми спостерігаємо величезний інтерес до відродження наших древніх Знань, в тому числі і знань Архетипів Свідомості та відновлення практик спілкування з цими Архетипами. На жаль, дуже багато українців, повертаючись до нашого історичного Буття, тягне за собою старий тягар юдо-християнської релігії, називаючи Кумирів Великого Пантеону богами та створюючи новітні релігії.

Історія нам говорить, що люди, щоб захистити себе від руйнівних сил природи, у своїй уяві творили богів і наділяли їх надможливостями.

Наразі ми знаємо, що саме людина, як колективна істота, творить певні психополя, котрі сьогодні називають «Егрегорами» і в котрих сконцентровані потужні психічні енергії, і що ці Егрегори домінують над людиною. Не дарма містики сьогодні говорять: «Егрегор не вибирають, вибирає завжди Егрегор». Дійсно, Егрегори наразі виконують певні енергетичні функції на нашій планеті і навіть дехто їх називає богами. Натомість варто подивитися глибше на цю проблему і звернутися до нашої історії.

Слов’янська спільнота людей мала певний Великий Пантеон Кумирів

Історія навчає, що слов’янська спільнота людей, а точніше спільнота ятв’язів-венедів, мала певний Великий Пантеон Кумирів, який нараховував: 4 стихії (вогонь-Ярило, вода-Купайла, земля-Макоша та повітря-Стрибог), 12 місяців, 4 сторони Світу, 7 Континентів, 9 Енергоцентрів землі (сьогодні чакри) та ще 72 Кумири, котрі мали певні енергоінформаційні функції. Весь цей Великий Пантеон Кумирів ділився на 9 Пантеонів, які очолювали Господарі Пантеонів, котрі, у свою чергу, мали також певні енергоінформаційні функції. При цьому, всі Кумири були «прив’язаними» до певних дат на Колі року. Тобто, Великий Пантеон наших Кумирів був потужним енергоінформаційним фактором Архетипів Поля Свідомості, психічно живити котрий могло високоорганізоване (духовне) суспільство.

Саме за енергоінформаційним принципом був побудований Коло-дар (календар) наших пращурів. Цю інформацію несли у собі волхви, мольфари, вайделоти, криве-кривійти і організовували певним чином спосіб Життя родових спільнот, які вони очолювали. В такому Бутті жило наше Трипілля, в такому Бутті існували й Мохенджо-Даро, Месопотамія, Аратта, Троя та багато інших високоорганізованих суспільств минулого.

Україна за таким Родовим устроєм жила аж до кінця 17 століття. На превеликий жаль, розвал Родового устрою Буття українців почався з так званого Богданового об’єднання з Московією, звідки до нас вкотилася грецька релігія (ортодоксія), котру московський патріарх Никон у 1652 році підступно перейменував у Православ’я, використавши імена наших Кумирів і, таким чином, ввівши в оману пересічного українця. Натомість певний Родовий устрій Буття наше село зберігало аж до 19 століття, кінець якому більшовизм поклав Голодомором 1933/34 р.р.

Будь-яка релігія має два інструменти впливу на Свідомість пересічного індивіда – віру та брехню. Впровадження релігії грецького штибу почалося з підступного брехливого перекладу юдейської Біблії, де їхніх, юдейських Кумирів – Саваота, Єгову, Адоная, Єлохіма, Шема та інших, брехливо назвали іменем нашого Кумира БОГ.

БОЖ (Бог) був Кумиром Патеону Дажбо і ніс функції та енергії любові. Не дарма українська мова зберегла у своєму словникові слово «обожнювання», тобто найвищий рівень любові.

З історії нашої держави Русі ми також знаємо, що наші пращури називали себе «онуками Дажбожими», а свого улюбленого князя Буса (розіп’ятий на хресті Вінітарієвими готами у 376 році) називали Бус-Бож. Тобто, Кумир Бог був для них таким самим рідним, як і Господар Пантеону Дажбо. Цим і скористалася підступна юдо-християнська церква, приховавши у своїй Біблії імена юдейських Кумирів і встромивши туди ім’я нашого Кумира Бога (Божа), проголосивши просту істину, що Бог є любов. Проти цього ніхто з українців не заперечував. Єдина правда, котра проголошується церквою – це те, що Бог один. Це дійсно так, бо це є один з Кумирів, тобто одним з Архетипів Поля Свідомості, котрий несе енергії любові.

Не дарма один з юдейських Кумирв у біблії проголошує: «Не створи собі Кумира». Адже наші високодуховні люди самі творили Кумирів, живили їх та отримували від них дієву допомогу. Надалі грецько-московська церква, запровадивши церковно-прихідські школи в Русі-Україні, у пень винищила освіченість українських людей. Є історичні свідчення, що освіченість Української спільноти до Богданового об’єднання сягала 80%, а за 50 років по тому – 20%. Саме одуренням людей, знищенням у психіці людей контакту з нашим Великим Пантеоном Кумирів та приведенням їх Свідомості тільки до одного Архетипу – Бога, відсікло психіку людей від енгерго-інформаційного впливу всього Великого Пантеону Кумирів і, таким чином, включило механізм перетворення людей на рабів храмовників Міцраїму (Єгипту) – носіїв магії.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s