РОСІЯНИ.ТАКОГО ЕТНОСУ В ПРИРОДІ НЕ ІСНУЄ


Росія є штучною країною – історик

Росія – штучна країна. У неї 87% населення офіційно називаються росіянами. Але такого етносу не існує.

Таку думку в інтерв’ю виданню “Апостроф” висловив грузинський політолог, історик, професор Державного університету Іллії Олег Панфілов.

“Це штучний народ, причому термін, який його характеризує, є не іменником, а прикметником. Це народ без своєї історії. Тому що не може у російської людини на прізвище Аксаков, Булгаков, Тургенєв або Кутузов, татарського походження, бути російської, спільнослов’янської історії”, – вважає Панфілов.

За його словами, на сьогоднішній день регіони Сибіру, ​​Уралу і Далекого Сходу вже давно відчувають себе окремими регіонами з власним менталітетом. Особливо це стосується Сибіру, ​​де проживає практично третина етнічних українців.

“Я не знаю, чи буде це конфедеративная країна або держава зі справжньою федерацією, але такої величезної території під контролем Кремля вже не повинно бути. Тому що це завжди призводить до імперії”, – резюмує історик.

Панфілов також вважає, що країна створювалась виключно для утримання територій, а не для їх розвитку. Нормальна держава – це Японія, – маленька острівна країна без нафти, газу і металів, але дуже розвинена. РФ – її антипод. Тобто Росія – територія, створена виключно для понтів.

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s