Романтичне місце під назвою «Тунель кохання»


Природа вже неодноразово довела, що вона – кращий творець і дизайнер. І в Україні є місця, що підтверджують це. Про один з них розповімо далі.Тунель кохання в Клевані

В одному з, по суті непримітних, селищ міського типу в Клевані Рівненської області знаходиться романтичне місце під назвою «Тунель кохання».

Приблизно на відстані 24 кілометрів на північний захід від міста Рівне і розташовується це селище. Для людей, що захоплюються українським краєзнавством, буде цікаво дізнатися, що Клевань – це дуже старе селище. Перші літописні згадки про нього датуються ще 1113 роком. Тут також є і свої історичні пам’ятки:руїни Клеванського замку, побудованого в 1475 році, костел Благовіщення (1630р.), церква Різдва Христового (1777р.). З селищем Клевань пов’язані і імена багатьох відомих людей: політичні діячі Богдан Хмельницький, Василь Червоний, письменники Володимир Ящук та Ростислав Солоневський, художник Хасевич.

Але головною визначною пам’яткою Клевані, його романтичною візитною карткою, яка останнім часом підняла популярність і інтерес до селища, прославивши його далеко за межами нашої країни, є Тунель кохання.

«Тунель кохання» – надзвичайно гарне, загадкове і романтичне місце з не менш романтичною назвою. За часів радянської влади недалеко від Клевані була військова база, до якої вела залізнична гілка, і яка для маскування була засаджена деревами. Уздовж залізничного полотна гілки густих дерев утворили природну стіну, їх верхівки переплелися між собою, утворивши при цьому природний, барвистий і акуратний тунель. Поїзди, що проходили на цій ділянці залізниці, не давали можливість деревам розростатися, тому тунель отримав абсолютно правильні форми. Зрідка тут проходять залізничні потяги, а оскільки, за тунелем ніхто не доглядає, то ці рідкісні поїздки допомагають природі підтримувати тунель в правильній геометричній формі.Тунель кохання

Про виникнення цього унікального місця ходять легенди. Одна з них розповідає типову історію Ромео і Джульєтти, чия любов також закінчилася трагедією. А на тому місці, де загинула українська Джульєтта, з’явився Тунель кохання. Тому Тунель кохання так популярний серед молодят, адже кажуть, що якщо в день весілля прогулятися по цьому чудовому природному диву, то їх любов стане ще міцнішою і ніколи не згасне.

Набирає свою популярність «Тунель кохання» не тільки в Україні. Тут почали знімати реклами для відомих брендів. Тунель кохання все частіше з’являється в списку найкращих природних чудес всього світу.Тунель кохання в Рівненській області

Щоб побачити «Тунель кохання» у Клевані у всій красі, краще всього зробити це влітку, в той час, коли зелене вбрання дерев додає тунелю загадковість і романтизм. Також популярним часом для відвідування «Тунелю» вважають осінь, коли зелені дерева покриваються строкатими і різнокольоровими тонами. Покинута залізниця, при цьому, нагадує портал в паралельний казковий світ. Атмосфера Тунелю любові навіває бажання неспішно прогулятися, взявшись за руки, поділитися секретами і зізнатися в коханні.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s