Закарпаття – це край вічної романтики, неповторної природної краси


Закарпаття – це край вічної романтики, неповторної природної краси, унікальних звичаїв і традицій, гуцульського колориту, гостинності, тематичних фестивалів та фольклорних традицій. Побувавши хоча б раз у житті на Західній Україні, у кожного виникає непереборне бажання повертатися сюди знову і знову, щоб відкрити для себе нові багатства цієї неповторної частини України.

Останнім часом величезну популярність набирає зимовий відпочинок в Карпатах. Найвідомішими курортами Закарпаття є Буковель, Драгобрат, Славське, Яремча, Плай, Ворохта. Кожен з цих курортів має різні за рівнем складності траси, підйомники, добре розвинену інфраструктуру, здатну задовольнити потреби і побажання найвимогливіших клієнтів. Весняно-літній період не менше привабливий для відпочинку в Карпатах, ніж зимовий. Це прекрасна можливість насолодитися красою природи в первозданному вигляді, оздоровитися душею і тілом, наповнитися новими силами та енергією. У теплий період року туристи воліють здійснювати піші та кінні прогулянки в гори, підкорювати неприступні карпатські вершини – Говерлу, Іван-Поп, Менчул та інші,сплави на байдарках по гірських річках, збір грибів, ягід, цілющих трав.

Завдяки наявності цілющих джерел, сприятливих кліматичних умов на території Західної України розташовано безліч санаторно-курортних і реабілітаційних центрів. Головними серед них вважаються Моршин та Трускавець, унікальні природні джерела яких володіють особливими чудодійними властивостями, ні трохи не поступаються знаменитим мінеральним водам Карлових вар. Діяльність цих курортів спрямована на лікування та профілактику захворювань травної та репродуктивної систем, опорно-рухового апарату, жовчовивідних шляхів і нормалізацію обміну речовин.

Погортавши трошки сторіночки історії Західної України, можна дізнатися, що цей регіон постійно переходив зі складу однієї країни в іншу (Литви, Польщі, Австро-Угорщини, Пруссії). І після того як Україна здобула незалежність, жителі Західної України, як ніхто інший цінують і оберігають цю свободу, дбайливо зберігають споконвічні традиції українського народу.

 

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s