Ось така то фігня


Що ж таке вже страшне заявив співак Святослав Вакарчук президенту Порошенку?Заява, прямо скажемо, спірна, та не будемо сперечатись. Не вона ж так нажахала країну. Що такого наговорив президенту відчайдушний Святослав, отримуючи з його рук державну нагороду? Яка ж то така сенсаційна критика, що перелякала всю країну, не кажу вже про президента?
Якщо стисло, то “різка критика” Вакарчука виглядає приблизно так.

“Шановний пане Президенте! Особисто до Вас у мене немає жодних претензій, Ви бездоганний лицар у білих шатах. А от влада – то інша справа. Ні, не така вже вона й погана, але не герої. Сидять, паразити, на двох, а то й трьох стільцях, будують собі золоті пам’ятники за життя (чи золоті унітази -?), беруть хабарі, розвели корупцію, словом, не герої”.

А хто та безіменна влада, Вакарчук про це нічичирк. Немає у неї ні посад, ні імен, ні прізвищ, якісь примари. Президент, ясен пень, до цієї влади не має жодного відношення. Ні до Іловайського та Дебальцевського котлів, ні до мінського договірняку, ні до корупції. Він вільний художник, що прогулювався поруч. От безкомпромісний Вакарчук уздрів його і різко поплакався у жилетку. Словом, поцьомав дорогого Петра Олексійовича і обкаляв якусь фантомну владу-примару.

Оце й уся фабула. І країна не заклякла від жаху, як фантазує “Обозреватель”, а навпаки, жваво підхопила цю вкрай важливу тему. Поділившись при цьому на два види – вакарчукофілів та вакарчукофобів.

Перші – вакарчукофіли, аж заходяться в захваті від безкомпромісного інсургента, розсипаючи йому безліч компліментів. Окремі екзальтовані дамочки в екстазі навіть волають “Вакарчук – наш Президент!” (див. коментарі у блозі). Словом, кричали женщины “Ура!” и в воздух чепчики бросали.

Другий вид – вакарчукофоби, поділився на два діаметрально протилежні підвиди – порохофілів та порохофобів.

Перший підвид гнівно таврує Святослава за несправедливу, на їх погляд, критику президента. Хоча де вони побачили ту критику, важко зрозуміти. Хіба що не туди поцьомав. Другий з таким же завзяттям розпинає його за те що поцьомав.

Ось така “сенсація”, яку, відчувається, штучно роздмухують. Навіщо, спитаєте? А для того, щоб відволікти увагу від такої “дрібнички”, як внесення змін до Конституції. Поки сучасні Монтеккі чубляться з Капулетті, а суспільство насолоджується цією комедією, наш миролюбний гарант фрахтує депутатські душі щоб проштовхнути свої (чи путінські – ?) зміни до Конституції.

Ось така фігня, малята, як сказав незабутній дід Панас.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s