15-ть ДОКАЗІВ,ЩО РОСІЯ НЕ РУСЬ


 

 1. Відверті факти про те , що росіяни  не руські
  1. Корейці в СРСР називали росіян «маози», що перекладається як «бородач».
 2. 2. Найбільше серед російських поширені гаполгруппы R1a, I1b, N1c.

  3. Термін «Росія», замінюючи слово «Русь», обмежено став вживатися з XVI сторіччя, коли в Москві зародилася ідея «Третього Риму».

  4. Австрійський дипломат XVII століття, Сигізмунд Герберштейн у «Записках про Московські справи» писав, що росіян здавна називали «Росія» – «тобто народом розсіяним або розкиданим, тому що Росія, на мові русів, значить розсіювання».

  5. Московія (серце Росії) не говорила поруськи ” (тут і далі не плутати руськийкиївський, з сучасною штучною російською) до Петровських часівЗдається, це маячня, яких і бути не може, але факти вперта річ, а історичні факти, століттями приховувані царськими істориками, говорять тільки про одне – так, так і було

 3. 6. Нейтральне позначення росіян фінською мовою — «веняляйнен». «Рюсся» — зневажливе.7. Негативне позначення росіян у естонців — «тибла». «Тибла» прийшло від звернення «ти, бл.». Рада по ЗМІ вважає, що слово «tibla» в першу чергу використовується як позначення Homo soveticus (людини радянського).
 4. 8. Росіяни самі себе в Стародавній Русі називали русинами, і русаками. В болгарській мові русин залишався етнонімом для росіян аж до початку XX століття.9. Слово «росичі» — неологізм автора «Слова о полку Ігоревім». Більше це слово як самоназва російських ніде не зустрічається.

  10. Закінчення «-гда» у центрально-російської топоніміки: Вологда, Судогда, Шогда – спадщина мерянского народу.

  11. Стосовно великих і гордих фінських племен: мокші, мері, муроми, весі, печори, мещері, пермі, марі – великороси вчинили страшний злочин, обікравши все: імена, землю, звичаї, приторочивши їм абсолютно далеке ім’я – Русь, замість їхнього ж таки споконвічного –Моксель! Ще одна засаднича брехня російської історії!

 5. 12.”Відомо, що Москва як місцевість, згідно з історичними джерелами, вперше згадується в 1147 році. Однак, що дивно, великоросів як таких ще не було і в помині, навколо на тисячі верст жили фінські племенаакінчення «va» (що по-фінськи означає «вода») мають Москваріка, Сылва, Косва, Протва, у однієї Ками можна нарахувати до 20 приток з подібним закінченням. А назва самої Окице російська форма фінського «joki», що значить ріка взагалі. «А нам вселяють, що Москву заснував руський князь Юрій Володимирович «Долгорукий», що жили в ній великороси”, — зауважує Володимир Белінський. 13.У Росії чоловіків зустрічали не по одягу, а по бороді. Люди з погано зростаючої бородою визнавалися вирожденцями і як правило, залишалися в бобилях.

  14. Який росіянин без балалайки? Тим не менш, балалайки не раз забороняли, відбирали у власників і спалювали за містом — боролися зі скомороством. Друге народження інструмент отримав в середині XIX століття — Василь Андрєєв, дворянин і обдарований музикант зробив балалайку знову модною.

  15. Російський мат зустрічається вже в новгородських берестяних грамотах, що датуються XI століттям. Називався він тоді «гавкотою матірною» і спочатку включав в себе виключно вживання слова «мать» у вульгарному контексті. Матюк «б…дь» Анна Іоанівна заборонила. До цього воно було цілком легальним і часто вживалося зі значеннями «блуд», «обман», «омана», «єресь», «помилка».

Advertisements

About "АлМаС"

АлМаС
Опубліковано у Аналитика, История, Россия, Україна, правда | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s