15-ть ДОКАЗІВ,ЩО РОСІЯ НЕ РУСЬ


 

 1. Відверті факти про те , що росіяни  не руські
  1. Корейці в СРСР називали росіян «маози», що перекладається як «бородач».
 2. 2. Найбільше серед російських поширені гаполгруппы R1a, I1b, N1c.

  3. Термін «Росія», замінюючи слово «Русь», обмежено став вживатися з XVI сторіччя, коли в Москві зародилася ідея «Третього Риму».

  4. Австрійський дипломат XVII століття, Сигізмунд Герберштейн у «Записках про Московські справи» писав, що росіян здавна називали «Росія» – «тобто народом розсіяним або розкиданим, тому що Росія, на мові русів, значить розсіювання».

  5. Московія (серце Росії) не говорила поруськи ” (тут і далі не плутати руськийкиївський, з сучасною штучною російською) до Петровських часівЗдається, це маячня, яких і бути не може, але факти вперта річ, а історичні факти, століттями приховувані царськими істориками, говорять тільки про одне – так, так і було

 3. 6. Нейтральне позначення росіян фінською мовою — «веняляйнен». «Рюсся» — зневажливе.7. Негативне позначення росіян у естонців — «тибла». «Тибла» прийшло від звернення «ти, бл.». Рада по ЗМІ вважає, що слово «tibla» в першу чергу використовується як позначення Homo soveticus (людини радянського).
 4. 8. Росіяни самі себе в Стародавній Русі називали русинами, і русаками. В болгарській мові русин залишався етнонімом для росіян аж до початку XX століття.9. Слово «росичі» — неологізм автора «Слова о полку Ігоревім». Більше це слово як самоназва російських ніде не зустрічається.

  10. Закінчення «-гда» у центрально-російської топоніміки: Вологда, Судогда, Шогда – спадщина мерянского народу.

  11. Стосовно великих і гордих фінських племен: мокші, мері, муроми, весі, печори, мещері, пермі, марі – великороси вчинили страшний злочин, обікравши все: імена, землю, звичаї, приторочивши їм абсолютно далеке ім’я – Русь, замість їхнього ж таки споконвічного –Моксель! Ще одна засаднича брехня російської історії!

 5. 12.”Відомо, що Москва як місцевість, згідно з історичними джерелами, вперше згадується в 1147 році. Однак, що дивно, великоросів як таких ще не було і в помині, навколо на тисячі верст жили фінські племенаакінчення «va» (що по-фінськи означає «вода») мають Москваріка, Сылва, Косва, Протва, у однієї Ками можна нарахувати до 20 приток з подібним закінченням. А назва самої Окице російська форма фінського «joki», що значить ріка взагалі. «А нам вселяють, що Москву заснував руський князь Юрій Володимирович «Долгорукий», що жили в ній великороси”, — зауважує Володимир Белінський. 13.У Росії чоловіків зустрічали не по одягу, а по бороді. Люди з погано зростаючої бородою визнавалися вирожденцями і як правило, залишалися в бобилях.

  14. Який росіянин без балалайки? Тим не менш, балалайки не раз забороняли, відбирали у власників і спалювали за містом — боролися зі скомороством. Друге народження інструмент отримав в середині XIX століття — Василь Андрєєв, дворянин і обдарований музикант зробив балалайку знову модною.

  15. Російський мат зустрічається вже в новгородських берестяних грамотах, що датуються XI століттям. Називався він тоді «гавкотою матірною» і спочатку включав в себе виключно вживання слова «мать» у вульгарному контексті. Матюк «б…дь» Анна Іоанівна заборонила. До цього воно було цілком легальним і часто вживалося зі значеннями «блуд», «обман», «омана», «єресь», «помилка».

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s