ЧИ ПРИСЛУХАЄТЬСЯ ПОГОДА ДО СИНОПТИКІВ?


сільМетеорологи прогнозують, що майбутня зима буде в межах температурної норми помірно-континентального клімату, однак холоднішою, ніж минула. У відділі кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди гідрометеорологічного НДІ НАН України чекають теплого початку зими, повідомляє УНІАН.

“У першій декаді грудня утримається температура вище норми, чекаємо до 7 градусів тепла. Але після 10 грудня очікуємо тривале похолодання (3-5 градусів морозу) до початку наступного року”, – пояснила професор Вазіра Мартазінова.

Однак прогнози гідрометеорологічного НДІ НАН України і Укрогидрометцентра погоди на Новий рік відрізняються.

“Новий рік має бути морозний, з кінця грудня і до 10 січня можливі низькі температури: вночі місцями –10-15 градусів”, – каже Вазіра Мартазінова.

У свою чергу заступник начальника Укргідрометцентру Анатолій Прокопенко зазначає, що на Новий рік буде нульова температура, сніг з дощем.

В іншому синоптики сходяться і прогнозують звичну по температурі і опадах зиму.

“Всі три зимових місяці виявляться близькими до норми, як по температурі, так і по опадах, – пояснює Анатолій Прокопенко. – Для грудня середня норма по морозам – мінус 2-4 градуси, для січня і лютого – 3-5 морозу, по опадах – всі місяці в межах 20 мм”, – повідомив він.

Після 10 січня температура відновиться і піде вище норми на 3-4 градуси. Тобто лютий очікується м’яким і з незначними опадами, прогнозує Вазіра Мартазінова. Однак і різкі зміни не виключені, додала вона.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s