Галерея

Цар Петро Перший був з Кавказу


Цар Петро Перший ніколи не був російським

Цар Петро Перший ніколи не був російським

Існує досить цікава історія про те, що коли письменник Олексій Миколайович Толстой працював над своїм романом Петро Перший, зіткнувся з досить незвичайним фактом,  про те, що самий великий з російських монархів, гордість прізвища Романових не має ніякого відношення ні до прізвища, ні до національності росіянин взагалі!

Батьком майбутнього самодержця, в 1671 році став, який уже кілька місяців гостював при дворі, втікач від тиску Персії, цар имеретинский Арчіл II. Якого практично змусили відвідати спальню княжни під тиском переконання в тому що по божественному проведенню його участь необхідно верб вкрай богоугодну справу, а саме зачаття «ТОГО КОГО ЖДАЛИ».Можливо саме сон практично святої людини Матвєєва, змусив благороднійшего православного царя увійти до молодої царівни.

Про спорідненість Петра з Арчілом може свідчити факт того, що його офіційний спадкоємець грузинського монарха, князь Олександр, став першим генералом російської армії грузинського походження, служив з Петром в потішних полицях, і власне загинув за імператора в шведському полоні.

А інші діти Арчила: Матвій, Давид і сестра Дар’я (Дарджа) отримали від Петра такі преференції як землі в Росії, і були їм всіляко обласкані.

Зокрема відомий факт того що Петро поїхав відзначати свою перемогу в село Всехсвятское, район нинішнього Сокола, до своєї сестри Дарії!
Петро I був напрочуд схожий з імеретинським царем Арчілом II.

Обидва були воістину гігантського, для того часу, зростання, з ідентичними рисами обличчя і характерами, хоча ця ж версія може бути використана як і доказ першої, так як грузинські князі знаходилися в прямому спорідненні.


Цар Петро Перший ніколи не був російським

Візуальне схожість, інших доказів не треба

Пригадайте з історії, жоден московський цар не відрізнявся ні ростом ні слов’янською зовнішністю, але Петро:

Згідно з історичними документами, Петро I був досить високим, навіть за нинішніми заходам, оскільки його зростання досягало двох метрів, але що дивно, взуття він при цьому носив 38 розміру, а розмір його одягу був 48! Але, тим не менш, саме ці особливості він успадкував від своїх грузинських родичів, так як це опис з точністю підходило до роду Багратіона. Петро був чистим європейцем!

Але не суть, навіть не візуально, а за характером Петро виразно, жодним чином, не відносився до роду Романових, він за всіма своїми звичками був справжнім кавказцем.

Та він успадкував немислиму жорстокість московських царів, але ця особливість могла дістатися йому і по материнській лінії, оскільки, весь рід їх був більше татарським ніж слов’янським, а адже саме ця риса дала йому можливість перетворити осколок орди на європейську державу.

На поданій вище зображенні ви зможете переконатися наскільки схожі: батько, відзначений на зображенні ціфармі 2 і 5, і син, до якого відносяться інші зображення.

Висновок

Петро I був не російською, але росіянином, бо незважаючи на своє не зовсім правильне походження був все ж царської крові, але ні до роду Романових ні тим більше до Рюрика І не сходив.

Можливо, що якраз не ординське походження і зробило його реформатором і реально імператором, що перетворив повітове ординське князівство Московія в Російську імперію, пускай при цьому йому довелося запозичити історію однієї з окупованих територій, але про це ми розповімо в наступній історії.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s