Наступний рік стане найспекотнішим за всю історію метеорологічних спостережень


Британські метеорологи попереджають, що 2016 рік стане найспекотнішим за останні десятиліття. Середньорічна температура на планеті збільшиться на 1,1 градуса за Цельсієм.
Співробітники метеорологічного центру Met Office (Великобританія) опублікували прогноз температурної динаміки планети на 2016 рік. Вчені стверджують, що наступний рік стане найспекотнішим за всю історію метеорологічних спостережень.

Причиною тому названо накладення природних коливань температур верхніх шарів вод Тихого океану, які називаються Ель Ніньо, і процесів, пов’язаних з глобальним потеплінням. За прогнозами метеорологів, у 2016 році температурні показники зростуть на 1,1 градуса за Цельсієм. У 2015 році цей показник становив лише 0,7 градуса.
У перші 2 тижні грудня в Парижі проходила конференція, присвячена питанням збереження планетарного клімату. За підсумками засідань країни підписали угоду щодо обмеження зростання середньорічних температур у межах 1,5 градуса за Цельсієм.
Для цього делегати мають намір скоротити викид парникових газів. Як зазначили учасники конференції, переговорний процес ускладнювався позицією країн-експортерів енергоресурсів, основна стаття доходів яких включає видобуток і реалізацію вуглеводнів.
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s