ЧИ МОЖНА ПЕРЕДБАЧИТИ МАЙБУТНЄ?


Передбачати долю не може жодна комп’ютерна програма і жоден навіть найпотужніший комп’ютер. Дехто звертається до ворожки, або ж шукає таємничі артефакти, які залишили слід в історії. Це всілякі предмети, так чи інакше надають їх власникові надприродну силу, в тому числі і які передбачають можливість зазирнути в майбутнє.

Церковні догми свідчать, що передбачати майбутнє не може ніхто крім Бога і кожен, хто займається цим, є шарлатаном і віровідступником. При цьому, пастирі чомусь замовчують, що такі священні реліквії, як меч долі або чаша Христа здатні подарувати власникові надможливості. У числі оних, не тільки передбачення, а й можливість беззаперечно підпорядковувати собі величезні маси людей. Для цього і служать так звані реліквії, дбайливо збережені церквою або ж зводяться в ранг таких. Під час публічної демонстрації цих предметів, дуже часті випадки масового психозу і нічого дивного в цьому немає, оскільки всі вони мають механізми реального впливу на матерію.

Колба з кров’ю Святого Януарія, засмучені зображення або статуї, нарешті ритуал сходження Благодатного вогню на Великдень – все це далеко не формальні традиції.Можливість масово впливати на людські маси завжди цікавила людей, спраглих влади, і церковні ієрархи користувалися нею сповна. Сьогодні різні способи управління вивчаються, безліччю структур, як громадських, так і державних. Покірна людська маса, це в першу чергу високий дохід і тотальний контроль, однак, сучасні люди далеко не першопрохідці у цій справі.

Якщо в епоху темного середньовіччя для цих цілей застосовувався авторитет церкви, то до нашої ери, правителі древніх цивілізацій мали у своєму розпорядженні психотропну зброю. Це сенсаційне відкриття вчені зробили, вивчивши фрески на стінах давньоєгипетських пірамід. Провівши порівняльний аналіз з барельєфами з пірамід в Південній Америці, вони виявили, що є дуже велика кількість схожих деталей – істоти зображує як боги, завжди тримають в руках якийсь артефакт, часто має вигляд посоха.Саме він, як вважають дослідники і давав можливість правителю тримати в покорі все оточення. Пізніше, дана технологія була загублена, що в результаті і призвело до падіння цих цивілізацій. У зв’язку з цим, припущення, що перші єгипетські фараони могли мати інопланетне походження, не так вже й невірно. Це ж підтверджується можливістю кровозмісних шлюбів, народжене потомство не мало дефектів, як це було б у землян.

Згодом, інопланетяни або повністю розчинилися серед людей, або передали їм владу і самі покинули планету, забравши з собою технології управління свідомістю. Не одного разу у дослідників виникало питання – яким чином, правителям стародавньої імперії вдавалося не тільки тримати в покорі все населення, а й завжди відбивати напади зовнішніх ворогів?Уважно досліджуючи історію стародавніх війн, можна побачити, що дії ворогів як би передбачав, що можливо тільки маючи доступ до інформації отриманої з майбутнього.Володіючи можливістю впливати на масову підсвідомість, стародавні правителі могли легко заглянути в майбутнє або правильніше сказати переміщатися в часі, йдучи в паралельну реальність. Пізніше, що з’явилися в руках середньовічних монархів символи влади, є ні чим іншим, як імітацією предметів використовувалися для контролю древніми правителями і перейшла з найдавніших часів. Аналогічно тому, як в диких племенах Океанії і Африки літаки приймають за божества й імітують їх за допомогою підручних матеріалів, так і потужне психічний зброя стала імітуватися і згодом набуло вигляду скіпетра або корони.

Для цього ж служили і досить дивні головні убори давньоєгипетських фараонів. Насправді він, як і різного виду ціпки, є частиною системи отримання інформації з космосу, у тому числі і про майбутні події. Він концентрує хвилі телепатичного зв’язку дозволяючи направляти потік на оточуючих, повністю підпорядковуючи своїй волі. Згодом, цей головний убір також трансформувався в звичайний ювелірна прикраса – а ось справжні предмети зникли і з тих пір не раз міняли свою назву, залишаючи слід у віках і не даючи спокою дослідникам.

Зниклі артефакти хоча і загубилися в століттях, але не зникли і їх пошук триває. У різні часи їх власниками були, як окремі люди, так і цілі співтовариства зокрема масонські організації. Той, хто володіє інформацією, володіє всім – це прекрасно розуміли навіть в давнину і середньовіччя, і тому бажання знати майбутнє нерозривно було пов’язано з бажанням збагатитися. Після зникнення чаші Христа з Єрусалиму підозри впали на орден Тамплієрів, проте навіть після його розгрому виявити нічого не вдалося. Першим висловив думку, що міфічний посудину – це джерело якоїсь інформації, Леонардо-да-Вінчі і відповідно шукати треба зовсім не ювелірний виріб. Дотепер існує версія, що відгадку на це, вчений зашифрував в одній зі своїх картин – «Джоконді» або ж «Таємній вечері».

Середньовічні алхіміки вважали, що ці відомості допоможуть знайти формулу отримання філософського каменю й тому ретельно шукали сліди артефакту. У вісімнадцятому столітті, коли з’явилося безліч різних масонських лож, особливим напором в пошуку відрізнялися розенкрейцери, які знищили кілька десятків конкурентів. Є підстави вважати, що це був все ж якийсь артефакт, причому дохрістовой епохи і можливо один з тих, якими володіли перших династії староєгипетських фараонів. Проте потім сліди чаші знову загубилися і швидше за все, вона донині перебуває в сховищах Ватикану під охороною суспільства Єзуїтів, члени якого і стали останніми її власниками.

Священний Грааль може дати відгадку і на те, де шукати інші артефакти, що можуть зробити могутнім будь-якої людини в світі. Відомо, що пошуки свого часу робилися навіть радянським і нацистським урядами. Це робилося, в гонитві за могутньою зброєю, яке дозволило б нейтралізувати ворожу силу без жертв і нищення матеріальних засобів.Вивчаючи архіви російських вчених царського періоду, вже радянські дослідники виявили слід тих самих артефактів, причому в щоденниках попередників згадувалася, і легенда про падіння стародавнього міста Єрихон. Звістка про сенсаційне відкриття негайно дійшло до Сталіна, який незважаючи на загальновідому антирелігійну позицію залишався віруючою людиною, маючи духовний сан. Ще не став тоді першим керівником, але вже зібрав у своїх руках всю повноту влади, він розумів необхідність мати в руках надійна зброя, що може упереджувати дію будь-яких внутрішніх ворогів. Як виявилося, їхати далеко зовсім не турбувалися, згідно із записами одного ієромонаха, який служив за царя Михайла Федоровича Романові, до столиці Московії, заморські посли темної ночі привезли «господні речі», прямо з Риму.

За словами очевидця, колишнього перекладачем, іноземні гості просили патріарха посприяти і зберегти дари, від нишпорять по всій Європі єзуїтів, які вбивали всякого, хто тільки підозрювався в їх крадіжці. Російський патріарх не став відмовляти у проханні і залишив реліквії у себе, правда, що там було, ніхто так і не побачив, оскільки після аудієнції гості пішли, а патріарх викликав до себе довірених осіб і наказав сховати принесене в тому місці, де пізніше був закладений Храм Христа Спасителя. За дивним збігом обставин патріарх незабаром помер, а відразу в декількох великих маєтках тодішньої Москви сталися сильні пожежі, казали, що навіть бачили людей, які підпалювали будинки, правда нікого так і не знайшли.

Історики вважають, що можливе місцезнаходження якраз і послужило причиною знесення храму, причому «батько всіх народів» так хотів знайти реліквії, що наказав знести будову дочиста і перекопати ділянку. Невідомо, виявили щось комуністи чи ні, але дивним чином зникли всі, хто знав про справжню причину знесення, а паралельно з цим, група учених початку дослідження впливу телепатичних хвиль за особистою вказівкою Сталіна. Відомо лише, що дослідникам вдалося досягти чималих успіхів у цій області, проте з початком війни таємну лабораторію вивезли, а всі результати засекретили.

Знайти спосіб, як змусити людські маси коритися, намагаються і сьогодні, причому над цим працюють секретні служби всіх країн світу. Незважаючи на наявність сучасних технологій, вчені і раніше продовжують вивчати інформацію, що дійшла до нас і з давніх джерел, правда поки без будь-яких серйозних зрушень. Мабуть ті, хто знав секрет дії, передбачали, що цю силу можуть використовувати в корисливих цілях і тому передбачили своєрідну захист, інакше Землю давно спіткала б катастрофа.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s