Україна руйнується внутрішньо


Майже два роки поспіль Україна наодинці, кров’ю і життями своїх найкращих синів захищає європейські цінності від середньовічного варварства. Захід нарешті відчув небезпеку і для себе. Проте ще багато західних політиків продовжує політику умиротворення агресора, заздалегідь приречену на поразку. Історія їх не навчила нічому. Ще у 1938 році можна було зупинити Гітлера малою кров’ю, але шанс бездарно згаяно. Будемо сподіватися, що нині Путіна зупинять, не даючи йому можливості розв’язати нову світову війну

Руйнують Україну зсередини

Облудна московська пропаганда значно активізувалася під час місцевих виборів у нашій країні. Використовується зростання соціальної напруги на тлі економічного занепаду і падіння рівня життя простих українців. Сили вчорашнього дня тому й ішли на вибори під гаслами “захисту простих людей”. У деяких містах, в тому числі Чернівцях, вони скуповували голоси виборців. Вже почалися судові процеси над організаторами цієї мерзотної оборудки. Варто згадати, що у країнах традиційної демократії підкуп виборців вважається одним з найнебезпечніших злочинів і карається відповідно.
Вибори завершилися. Але напруга в країні залишається високою, і якщо влада у найближчі місяці не доб’ється зрушень на краще, може статися соціальний вибух. До нього активно штовхають людей і представники путінської “п’ятої колони” в Україні, і чиновники-корупціонери, які саботують будь-які позитивні зміни, щоб зберегти систему повсюдного хабарництва. А саме ця система викликає найбільшу ненависть громадян України, які вбачають у ній гальмо розвитку нашої держави.
Невдоволені не лише корупціонери. Українська економіка впродовж тривалого часу була тісно пов’язана з російською, і розрив цих зв’язків боляче вдарив по бюджетниках, що працювали на постраждалих внаслідок розриву підприємствах. Їх і намагаються використати для розхитування ситуації в країні. Як це було недавно у сусідній Молдові. Коли Москва покарала Кишинів за його європейську орієнтацію і припинила купувати молдовські товари, у центрі Кишинева розпочався перманентний мітинг протесту. Щось подібне можуть влаштувати і в українських містах.

Нові фронти гібридної війни

Днями президент Болгарії висловив тривогу з приводу того, що Москва готується розв’язати гібридну війну на Балканах. Найкоротший шлях на Балкани для Росії пролягає через Молдову, а також Одеську і Чернівецьку області України. Що нині коїться у Молдові, бачимо. В Одеській області нещодавно пробували проголосити “Бессарабську Народну Республіку”, проте вчасно отримали по зубах. Нам також не варто розхолоджуватися – можливі провокації й на Буковині.
Балкани – слабке місце Європи, у разі збройного конфлікту там Росія намагатиметься розколоти Європейський Союз. А саме розвал ЄС і входить у стратегічний план Путіна, спрямований на відродження імперії. Кремль спішить, створюючи все більше приводів для Європи відволікатися від врегулювання ситуації в Україні. Європейські політики поступово починають розуміти страшну небезпеку. Днями створено європейську структуру, покликану протидіяти російській пропаганді. Адже Кремль витрачає мільярди доларів, щоб схиляти громадську думку Заходу на свій бік. І це є важливою операцією гібридної війни, спрямованої на розум і почуття людей.

Терористи вбивають європейців, аби посіяти паніку і тримати їх у постійному страху. А російські телеканали англійською мовою переконують наляканих людей казкою про те, що лише союз із Путіним здатний врятувати Європу від терористів. На жаль, більшість простих громадян не здатна проаналізувати ситуацію та зрозуміти, що саме Путін тих терористів створив і підгодовує. Це їм повинні пояснити західні засоби масової інформації. Якщо вдасться вивести з-під впливу російської пропаганди західну аудиторію, то Росія гібридну війну програє. Наразі на нових фронтах цієї війни тільки розпочинаються справжні сутички – і в ефірі, і у місцях вчинення терористичних актів. Чим скоріше європейці зрозуміють, що протистояти агресорові можна лише об’єднаними зусиллями, тим швидше буде зупинено російську експансію.

.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s