Галерея

Ефект «дежавю», як ніби я це вже знаю, десь бачив, або щілина між світами


У річному циклі є особливі енергетичні точки, що визначають незвичайний, специфічний стан земної біосфери. Це дні, коли відбувається щось, що виходить за рамки щоденних земних турбот, коли людина раптом згадує про себе, як про вічну душу, що опустилася з неба на землю, і живе зараз у цьому тілі.

Коли відкривається пам’ять про свої колишні інкарнації, про події з минулого. Вона може проявлятися через сновидіння, або через раптові проблиски з глибин підсвідомості. Ефект «дежавю», як ніби я це вже знаю, десь бачив. «Хроніки Акаши» або пам’ять про всі події і людей, записана в планетарній «ноосфері» стає більш відкритою, доступною для сприйняття.
Про ці особливі дні, коли відкривається «щілину між світами», було відомо здавна, вони особливо шанувалися і охоронялися як « таємні дні ». Волхви і провидці, маги і духовні лідери знали про них і намагалися використовувати у своїй діяльності. Поминання предків, шанування пантеону святих, і особливо, своїх особистих небесних покровителів, звернення до них з проханням про допомогу, в ці дні має важливе значення і може реально вплинути на хід подій.
Осінній «День всіх святих», що занурює в містичні сфери світобудови, має симетричну собі весняну точку сплеску життєвих сил, що припадає на початок травня. Це буддійське свято процвітання і творчого пробудження «Весак». Світлий і радісний міжнародний день «1 Травня» – він теж не випадково «з неба звалився»! Цей день знаменує вихід творчої сили з внутрішнього, прихованого містичного стану в русло активних зовнішніх діянь. У річному циклі є кілька таких днів, симетричних по астрологічної осі і знакових з переключення творчих енергій. Все, що з ними пов’язано, становить певну охоронювану таємницю, і це важливо для здоров’я і безпеки цивілізації. Багато великих істоти з інших світів втілюються або відвідують людство в ці дні. Так, наприклад, з початку травня пов’язують земне пришестя Будди.
«Щілина між світами» відкривається по вертикалі, і це важливо пам’ятати. З нами на контакт можуть виходити істоти як «зверху», так і «знизу», зі світів святих і благодатних, або ж з пекла. Тут важливо на кого ми налаштовані, кого закликаємо, вони до нас і прийдуть. Традиційні містичні обряди запрошення предків завжди практикували шамани, відуни, люди присвячені і вміють НЕ розгнівати, але умилостивити «гостей», отримати потрібну інформацію і допомогу від них. Злі духи також намагаються пролізти в цю прочинені «щілину», налякати добрих людей, поцупити собі порцію дорогоцінної психічної енергії, а якщо вийде, то і стати «одержітелямі». Так, що, космічні «дні відкритих дверей» працюють в обидві сторони, допускають спілкування людей з істотами інших світів, з душами предків, святих, ангелами, а й з недосконалими духами.
Люди сучасного суспільства намагаються розкрити всі таємниці, зняти всі табу і відкрити широкий доступ в світи, раніше доступні тільки для посвячених. Це помилкова прагнення, що приводить до непередбачуваних результатів. Одержимість, масове підселення духів, астральні нападу, віднімають у людей життєву енергію – все це результат невігластва і цікавості незахищених людей, що шукають містичних розваг. Поки душа не знайшла духовну силу і еволюційну зрілість (мудрість, просвітлення), грати з представниками невідомих світів заради здобуття незвичних станів, небезпечно. Можна знайти собі «помічника», виконуючого бажання, але собі ж на погибель («Вася! Я ведмедя зловив! Так тягни його сюди! Та він мене не пущать !!!»).
Вважалося, що якщо налякати злих духів, одягнути на себе страхітливу маску, або поставити її в будинку, у дворі, то це захистить господарів від напасті. Цей таємний обряд, практикований шаманами і волхвами, сучасні люди перетворили на чергове шоу, що створює лише хаос в енергетичних та інформаційних полях взаємодії між світами. Американська версія святкування «Дня всіх святих» перетворилося на розторможена шоу, з гарбузовим головами-масками, що провокує багатьох недосвідчених і необережних шукачів пригод на загравання з духами потойбічного світу. Перекрутити зміст свята, накласти на нього тінь порочності – улюблена тема «лукавого». Чим більш масовий характер набувають ці дії, тим більш значимі цивілізаційні наслідки вони можуть мати. «Князь світу цього», він же батько брехні, який прагне прив’язати душі людей до матеріальних цінностей і бути їм «господарем», прагне всіма способами (особливо через навіженство і розбещеними поведінка) витягнути з пекла свою «рать», матеріалізувати її. Його завдання – посіяти брехня, корисливий інтерес, ненависть до братів, прикріпити одержітелей до наївних людям, які шукають «щастя» собі (часто, за рахунок інших). Егоїзм на рівні особистості або цілого етносу ніколи не приводив до добра. Ціла нація може бути одержима хибною ідеєю (наприклад, нацизм) і привести до появи демонічної сутності (наприклад, Гітлер). Тому, лише проходження вищим заповідям і принципам, і звернення за допомогою до святих, завжди допомагає врятувати себе і цивілізацію. Нерозумний заклик собі на службу невідомих «сильних сил», завжди чреватий непередбачуваними наслідками. Хто кого буде використовувати? Будемо ж розсудливими і добромисними, в кращих традиціях, напрацьованих людством!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s