Галерея

8 ДОКАЗІВ ПРИЙДЕШНЬОГО АПОКАЛІПСИСУ НА ЗЕМЛІ


Вчені Центру атмосферного дослідження США висунули сенсаційну гіпотезу. Вже до 2040-го року клімат планети зміниться до невпізнання. Південна Європа, Латинська Америка, велика частина держав Азії, Близький Схід, центральна частина США і Африка перетворяться на суцільні посушливі пустелі. У Північній Європі, на Алясці, в Росії, Канаді та Індії відбуватиметься зворотний процес – нескінченні дощі і повені. Природа щодня висуває людству нові свідчення зміни клімату. Земля перебуває напередодні апокаліпсису, вважають дослідники.

В останні роки терміни “аномальний”, “найбільший” і “небувалий” можна застосувати мало не до кожного погодного явища. А це означає, зовсім скоро ми будемо жити на іншій планеті. Через кілька років такі мегаполіси як Делі, Сідней, Ріо-де-Жанейро, Тель-Авів, Шанхай будуть абсолютно непридатні для існування. Трохи пізніше в цьому списку опиниться Москва. Виявляється, клімат на планеті може різко змінюватися. І цілий ряд доказів робить цю гіпотезу дуже вірогідною.

Доказ 1: Погодна лихоманка

8 вересня 2015. Небувала піщана буря накрила весь Близький Схід. 5 чоловік загинуло від задухи, кілька тисяч постраждали. Смертельний вихор зародився над територією Іраку, пройшов по Сирії і обрушив тонни піску на Ліван, Ізраїль, Туреччину і Кіпр. Раптово день перетворився на жовту ядушливу пітьму. В цей же час на Казань обрушився ураган з градом. Більше 200 машин розбите деревами, що впали, 19 постраждалих. У місті оголошено надзвичайний стан.

31 серпня 2015. На територію російського Далекого Сходу обрушився тайфун Жени.

В Уссурійську за 8:00 випала місячна норма опадів. Практично знищений зоопарк. Тварини потонули в замкнених клітинах. Повністю затоплено центр міста і близько десятка навколишніх сіл. Без світла залишилися понад 10 тисяч осіб. Синоптики назвали тайфун найбільш руйнівним за останні 20 років. В цей же час в Бурятії, Сибіру і на Байкалі горять ліси.

Вересень 2015-го року. Озеро Байкал. Уже більше місяця кадри цього красивого місця більше нагадують інопланетний пейзаж: густий дим застилає сонце. Зарево від пожеж освітлює горизонт. Причиною небувалих лісових пожеж стала аномальна спека. З травня синоптики фіксували все нові і нові температурні рекорди.

“Можна сказати, що це аномалія, бо за кількістю спекотних днів, сухих днів Сибір, Далекий Схід все частіше зустрічаються ось з цими явищами … погодними явищами. Стає суші, тобто територія Російської Федерації йде по так званому аридної сценарієм, тобто ми йдемо як би в сторону посухи більше. Ось десь на планеті стає більш волого, більше дощів, а десь їх менше. Ось Байкалу не пощастило в цьому сенсі “, – розповідає експерт.

В інтернеті у відкритому доступі можна знайти дані космічного моніторингу. За ним, в Іркутській області і Бурятії за липень-серпень 2015 від вогню постраждали до 1500000 гектарів земель. Причинами називають туристів і непогашені багаття. Але головна проблема – сам Байкал. Ще в січні його рівень впав на 40 сантиметрів нижче мінімально допустимої позначки. Така ж ситуація і з великими російськими річками. Ці шокуючі кадри зняті в Астраханському заповіднику. Із – за обміління Волги цьогоріч тут вибухнула екологічна

До початку літа рівень Куйбишевського водосховища під Казанню виявився на три метри нижче, ніж у минулому році. По дну Угліческого водосховища можна пішки дійти до знаменитої Калязинской дзвіниці. Нижче критичних позначок цього року вода опускалася на Оці, Дніпру і на Дону. Води не вистачає в Єнісеї і на Ангарі. Циклони більше не приносять дощі, які в надлишку проливалися протягом століть. І це – ще одна незаперечна доказ глобальної зміни клімату. А ось ще одна аномалія. Цього літа волога у великих кількостях концентрувалася вздовж усього узбережжя Чорного моря.

Головний метеоролог Абхазії Левард Барциц:

“Останнім часом ми спостерігаємо тенденцію, що повітряні маси, які проникали з півночі (ось арктичні, сибірські, антициклони іноді у нас проникали такі практично і навіть азорський ось цей циклон тоді), їх кількість поступово зменшується. Починають активно на територію проникати ось середземноморські тропічні повітряні маси “.

Доказ 2: Космічний холод

Нові докази зміни клімату Землі призводять астрономи. Справа в тому, що наша планета разом з Сонячною системою крутиться навколо центру Галактики. І на своєму шляху проходить ділянки з різною щільністю космічного речовини.

Уявіть, що вам треба переміститися з точки А в точку Б. Одна справа – пройти по порожній вулиці. І зовсім інша – пробиватися крізь натовп або прокладати собі дорогу в джунглях. Щільне космічне речовина затримує рух Землі в Космосі.

“При цьому відбувається наступне. Змінюються такі складові, як і величина гравітації, і змінюється щільність часу. І ось це зміна щільності і спричинить за собою зміну параметрів, як мовиться, клімату Землі”, – розповідає експерт.

З винаходом атомних годинників стало можливим точно вимірювати швидкість обертання Землі. Вчені підтверджують – у різний час ця швидкість змінюється. З 2004-го року обертання Землі сповільнюється, а температура – знижується. Ця епоха протривати приблизно до 2039 року.

Доктор фізико-математичних наук, завідувач лабораторій Росгідрометцентру Микола Сидоренков впевнений – якщо уважно стежити за швидкістю обертання нашої планети, більшість погодних катаклізмів можна передбачити. Є ще один чинник, який впливає на погоду. На орбіті Землі знаходиться величезна маса – Місяць. Таких супутників немає більше ні в одній з відкритих астрономами планет. Разом з Місяцем вага нашої планети збільшується на чверть. Система Земля – ​​Місяць обертається навколо єдиного центру мас, який знаходиться на глибині 4,5 кілометра під Землею. Залежно від того, в якому становищі перебуває Місяць, Земля змінює свою форму. Те розтягуючись по екватору, то стискаючись назад.

“Це, безумовно, впливає на швидкість обертання Землі, і ось, будуючи ці графіки і спостерігаючи за цими змінами швидкості обертання Землі, зрештою, значить, абсолютно несподівано виявилося, що земні процеси теж Сінхронізуется з цими коливаннями. Погода, виявляється, змінюється у відповідності з цими коливаннями “, – заявив Сидоренков.

У певні моменти Земля і Місяць входять в резонанс. Тоді різниця температур найхолоднішого і найтеплішого пори року збільшується на цілих п’ять градусів.

“Це означає, що в липні у нас буде максимальна температура вже не 19 градусів, а 24 градуси середньодобова температура, а в січні буде не 10 градусів, а мінус 15 градусів – середньодобова температура і среднеянварской. Ну, і відповідно, буде холодна зима і дуже спекотне літо “, – додав Сідренков.

Саме такий резонанс став причиною аномальної спеки 2010 року. У цю ж схему добре вписуються подібні аномалії 72-го і 38-го років. Тоді навколо Москви теж вигорали торфовища. Катастрофічні повені і засуху останніх років вчені пояснюють особливостями руху Місяця.

Восени 2013-го така асиметрія в русі Місяця призвела до формування блокуючих циклонів. Безперервні дощі йшли у верхів’ях Амура. Підсумок – небувала повінь, затоплення міста, зруйнована інфраструктура. І все це – через зміни швидкості обертання Землі. Докази насувається катастрофи переконливі, але є й інші.

Доказ 3: Стомлені сонцем

Температура Землі безпосередньо залежить від того, скільки тепла вона отримує від своєї зірки – Сонця. А отже, саме Сонце повинне надавати найбільший вплив на зміну клімату Землі. Щоб перевірити цю версію, ми вирушили в гори Північного Кавказу. Кисловодська астрономічна станція. Понад п’ятдесят років вчені ведуть тут спостереження за зіркою. У першій половині XIX століття німецький астроном Г. Швабе відкрив періодичність появи плям на Сонці. Чим більше плям, тим вище активність, тим більше тепла отримує Земля. Весь 20-е століття Сонце збільшувало свою активність кожні 10 років. Сьогодні вчені опинилися перед обличчям небаченого явища. Плями на Сонці зникли. І з настанням нового, 25-го за рахунком циклу не з’явилися. Століттями працював механізм перестав функціонувати.

Схожа картина спостерігалася на Сонці в другій половині 17-го століття. Гравюри середньовічних художників донесли до нас види скутою льодом Темзи і замерзлого Балтійського моря.

Період малоактивного сонця назвали Маундерівським мінімумом. З 2008-го року вчені спостерігають на Сонці в два рази менше плям, ніж за весь час спостереження в 20-му столітті. Значить, сьогодні Земля отримує енергії не більше, ніж під час минулого малого льодовикового періоду. Учені всього світу дружно кинулися пророкувати наступ чергового заледеніння. Але зараз температура значної частини Землі підвищується. Цей парадокс легко пояснити. Виявляється, людина здатна змінити клімат планети.

Доказ 4: Розігрів, всупереч усьому

В останні роки метеорологи констатують дивовижний факт. Незважаючи на відсутність видимих ​​причин, планета розігрівається. За усередненими даними, її температура за останні півстоліття збільшилася майже на два градуси. Працювали століттями залежності більше не діють.

Екологи Грінпіс стверджують: вся справа в масової видобутку та спалюванні вуглеводнів. За сотні мільйонів років на планеті склався чіткий механізм, що регулює клімат Землі. Були й потепління, і похолодання. Але ніколи ще планета не стикалася з настільки агресивною діяльністю людини. Вже 200 років людина спалює паливо і гріє планету. А виділяється при цьому вуглекислий газ повільно, але вірно накопичується в атмосфері.

Ось як відбувається процес розігріву Землі: Сонячні промені досягають планети, відбиваються від її поверхні і йдуть назад у космос. При цьому відбите світло змінює довжину хвилі і стає теплом. Ось тут-то на шляху і встають горезвісні парникові гази. У першу чергу вуглекислий. Людство мільйонами тонн викидає його з автомобілів, електростанцій, металургійних печей. СО2 – дамоклів меч нашої цивілізації.

Мало хто знає, що в результаті спалювання палива людьми в атмосферу щорічно викидається майже 40 мільярдів тонн вуглекислого газу. Це в 150 разів більше, ніж усіма вулканами планети, разом узятими. Підрахували вчені і своєрідну “квоту”. Всього атмосфера Землі здатна вмістити 1200000000000 тонн вуглекислого газу. Якщо створення прозорого ковдри планети продовжуватиметься тими ж темпами, точка неповернення і кліматичний апокаліпсис настануть через 30 років.

Вічна мерзлота. Зміна клімату тут – головна небезпека для Росії. Це Архангельськ. Місто, побудоване у вічній мерзлоті. Будинки тут будують на палях, намертво врослих у вікові товщі льоду. Точно так само побудовані Мурманськ, Магадан, Анадир, Якутськ, Мирний, Норильськ, Ігарка, Надим, Воркута і безліч інших міст. Вічна мерзлота займає 65% площі нашої країни. Сьогодні вся територія знаходиться в небезпеці. Палі йдуть у землю, будинки лягають на грунт. Взимку грунт не набирає колишню міцність. Якщо ж палі опускаються нерівномірно, будівля просто розвалюється на очах. Кілька років тому на цьому місці також стояв будинок.

Мешканка Якутстка Аліна Шаповал:

“Ми гуляли, виходить. Вийшли на ґанок і почули спочатку тріск, і всі, хто в квартирі був, то що злякалися, і те що пішла тріщина по стелі на другому поверсі спочатку, і потім вже почалися чутні шуми, як ніби щось обвалюється, і потім вже почало все падати як би вниз. І бетонні ці плити, які лежали, вони навпіл просто ламалися, і все як би “.

Тоді більше сотні людей опинилися на волосок від загибелі. Оперативно спрацювали якутські рятувальники.

Начальник Служби порятунку Якутії Микола Находкин:

“Це сталося вночі. Будинок пішов по швах, там причому середина будинку просіла, і так як цей процес, ну, не разом, так, сталося так, що обрушилося там, частково початок сипатися, гуркіт. І коли виклик був, ну, рятувальники підскочили і будили людей по домівках, по квартирах, і їх виводили назовні. І до того часу якраз ось, ну, середина будинку просіла “.

Через просідання грунту тільки в Якутську за останні кілька років довелося знести стару будівлю ЗАГСУ, гуртожиток і ще з десяток будинків.

Доказ 6: Льодовиковий період

З якими умовами життя в різні століття доводилося стикатися людству, точно можуть сказати археологи. Їх знахідки доводять, що клімат планети за останні 20000 років змінювався багаторазово. Велику частину цього часу територію Європи покривав багатокілометровий льодовик.

Тверська область. Мало хто знає, горбистий рельєф місцевості – результат продавлювання землі багатокілометровими товщами льоду. Це підтверджують і археологічні розкопки. Умови життя людей в ті часи були екстремальними.

Основною здобиччю людям тоді служили мамонти, шерстисті носороги і північні олені. Наскальні малюнки із зображенням цих тварин зустрічаються до самого півдня Європи. Ще кілька тисяч років тому 50-ти градусні морози були нормальним явищем для жителів сучасної Франції та Іспанії.

Парадоксально, але саме на піках кліматичних катаклізмів людство еволюціонувало найбільш швидко. У третьому – четвертому тисячолітті до нашої ери одночасно в трьох місцях земної кулі виникли три великі культури – Єгипет, Месопотамія, Індія. Пізніше всі три були зметені варварами – кочівниками. Це були перші кліматичні війни, тому що кочівники при потеплінні бігли саме від посухи.

Геродот писав, що Чорне море взимку замерзає, вісім місяців на рік в Причорномор’ї стоїть “нестерпний холоднеча”, а лід Керченської протоки здатний витримувати кінноту. Нещодавно слова стародавнього історика підтвердили археологи. У культурних пластах тих часів вони не знайшли виноградних зерен. За п’ятсот років до нашої ери в Криму виноград не ріс. Навіть у Римі в ті часи сніг лежав по сорок днів у році. Разразившиеся за 500 років до нашої ери греко-перські війни сміливо можна вважати кліматичними.

Те, що відбулося в 1-му столітті нашої ери, можна сміливо назвати глобальним потеплінням. За якісь 200 років льодовик з нашої середньої смуги пішов за полярне коло. У Стародавньому Римі – спека та посухи рік за роком. Неврожаї спонукали завойовувати землі, де можна вирощувати зерно. У підсумку були захоплені колонії на Близькому Сході і в Північній Африці. Так з’явилася велика Римська Імперія. Пала вона теж в результаті кліматичної війни, коли кочівники гуни через сильного похолодання в 4-5 століттях позбулися пасовищ в Заволжя. Вони розорили імперію. Сьогодні людство перебуває на межі нової кліматичної війни.

Доктор геолого-мінералогічних наук Володимир Полеванов в деталях вивчив ізотопний склад льоду Гренландії та Антарктиди. Вічні льоди замерзали шарами. Їх глибина відповідає тому або іншому сторіччю. Тому можна точно визначити температуру планети в будь-яку епоху. Вчені пробурили свердловини на три кілометри вглиб льоду і на 700000 років углиб століть. І довели, що людству треба терміново готуватися до нового льодовикового періоду.

Дослідження вічних льодів показали, що ми живемо в останньому періоді теплого клімату на Землі. І незабаром, як це неодноразово бувало в історії, повинен наступити холод. Це начисто позбавляє сенсу всю боротьбу з глобальним потеплінням. І робить Кіотський протокол інструментом політичним.

На думку Полеванова, глобальне потепління – це політика, на підтримку якої щорічно витрачаються круглі суми. Реальна ж картина в США і Канаді від потепління вельми далека. Інформацію намагаються приховати. Мало хто знає, що компанія Гугл кілька років тому раптово прибрала з відкритого доступу карти льодів Арктики. Володимиру Полеванова вдалося ці карти побачити.

Температура Північної Америки падає, на що є абсолютно об’єктивні і зрозумілі причини. На перший погляд вони здаються фантастичними. Невже один техногенна катастрофа може змінити клімат на планеті?

Доказ 7: Холодний Гольфстрім

20 квітня 2010. Аварія на нафтовидобувній платформі в Мексиканській затоці. У море потрапило близько 2 мільйонів тонн нафти. Президент США Обама назвав цю подію катастрофою століття. Під загрозою зникнення опинилися всі пляжі Флориди і чверть узбереж Америки. Щоб хоч якось змінити ситуацію, в море були скинуті сотні тонн коагулянтів – речовин, обложників нафту на дно. Пляжі врятували, але завдали тяжкого удару по головному кліматотвірних чинників Північної півкулі – Гольфстріму.

З моменту аварії на нафтовій платформі пройшло 5 років. Однак, тепле африканське протягом не відновлюється. Сьогодні воно переносить на 30% менше тепла, ніж до 2010-го року. Про що красномовно говорить погода в Європі і на Атлантичному узбережжі США.

Охолодження Гольфстріму викликало ланцюгову реакцію. Змінилися повітряні течії над Атлантичним океаном. Повітряні потоки йдуть уздовж меридіанів землі. На приклад той, який обрушився на близький схід 8 вересня 2015-го року. Розпечене повітря вирвався з пустелі Сахара, несучи сотні тонн піску. Смерч перетнув всю територію Сирії. Більше п’яти тисяч людей опинилися в лікарнях. Кілька задихнулися прямо на вулицях. Наступні жертви в Лівані. Бейрут накриває шар піщаного пилу. Далі Ізраїль. Такого Тель-Авів не бачив ніколи. Температура просоченого піском повітря сорок градусів. Видимість – менше метра! Людей просять не виходити на вулиці. Синоптики побоюються, що вітер несе з охопленої війною Сирії не тільки пісок. Пил може бути просякнута отруйними речовинами. Природна катастрофа захопила весь Близький Схід. Відгомони піщаних бур періодично докочуються до узбережжя Чорного моря.

Хмари пилу піднімаються над пустелями і переносяться на сотні кілометрів. Такого раніше не було ніколи. Взагалі, Абхазію можна вважати свого роду лакмусовим папірцем зміни клімату на планеті.

Головний метеоролог Абхазії Левард Барциц:

“Тут немає активної діяльності людини, тобто антропогенна діяльність людини тут дуже слабко виражена. Тут немає великих заводів та інших виробництв або втручатися в природний хід розвитку природного середовища на території Абхазії немає. І тут незначна щільність населення”.

У той же час, гірський рельєф дозволяє спостерігати зміни відразу в п’яти кліматичних зонах аж до тундри. Сьогодні метеорологи в подиві – працювали століттями механізми передбачення погоди рушаться на очах.

Зима тут стала наступати тільки в січні. Снігу майже немає. І навіть ластівки почали прилітати і виводити потомство на кілька тижнів раніше. У літні ж місяці різко підвищилася вологість.

Аномальну погоду спостерігають по всьому світу. Крижані шапки стрімко таять на Алтаї, в Андах і на Памірі. Через відсутність снігу вже не раз зривався гірськолижний сезон в Швейцарії і німецьких Альпах. Вода з льодовиків стікає вниз, викликаючи підйом рівня світового океану. І це ще одна незаперечна доказ зміни клімату на нашій планеті.

Доказ 8: Океан настає

За даними ООН, близько сорока мільйонів чоловік щорічно стають “кліматичними біженцями”. Люди змушені змінювати місце проживання через природних катастроф. До 2050-го року кількість таких переселенців зросте до 250-ти мільйонів. Їх міст будуть затоплені водою. З лиця Землі зникнуть Лондон і Венеція, Флорида і все Атлантичне узбережжя США. Під водою опиняться Нідерланди і Данія, Буенос-Айрес, узбережжя Уругваю, більша частина Парагваю. Від острівних держав типу Мальдів не залишиться й сліду.

Головний метеоролог Абхазії Левард Барциц часто приходить на цей берег моря. Тут, під водою, прихований великий місто старовини – грецька Діоскуріада. З вулицями, будинками і храмами. За часів його розквіту море було дрібніше на кілька метрів.

Море піднімається за рахунок танучих льодів Арктики й Антарктиди. За 20-е століття океан виріс на 17 сантиметрів.

В останні роки вчені зауважують різке зміщення кліматичних зон. На місці тундри процвітає криволісся, ліси завзято наступають на альпійські луки. Вимерзає взимку шкідники тепер благополучно розмножуються і знищують самшитові гаї.

Ріцинський реліктовий національний парк. Один з найкрасивіших куточків Північного Кавказу. Високо в горах десятки унікальних озер. Сьогодні вони висихають.

Середня температура в горах з 1990-го року зросла більше, ніж на два градуси. Здавалося б, глобальне потепління наявності. Але багатовікова історія планети змушує вчених зробити фантастичний висновок – потепління тимчасове. Воно завжди передує настанню льодовикового періоду.

І ось ще один засекречений факт. Поки точаться суперечки про те, чи треба нам боятися потепління чи ні, у світі реалізується таємна політика. Заснована вона на перспективах глобального похолодання. Саме тому Британія в 4 рази розширює свої газові сховища, нарощує закупівлі газу Європа, а Америка реалізує проект, вбивчий для екології, – видобуток сланцевого газу. Війни на арабських територіях – одна із сторін кліматичного переділу Світу. Через кілька років у Північній Америці і Європі може не залишитися родючих земель.

Історики і археологи виявили множинні сліди ерозії на лапах знаменитого Єгипетського Сфінкса. Такі сліди могли залишити тільки багаторічні бурхливі водні потоки, тропічні зливи. У стародавньому Єгипті був м’який клімат і родючі землі. Міста Сирії, які сьогодні підривають бойовики ІГІЛ, колись теж потопали в зелені. Благодатним краєм після насувається кліматичної катастрофи стане сучасна Лівія.

Але як би не напружувалися лідери наддержав і банкіри, ніхто з них не в змозі змінити температуру Землі навіть на один градус. Клімат планети змінюється. Цю гіпотезу можна вважати доведеною. І виживати людині в новій реальності буде набагато складніше. Це теж незаперечний факт. Поки йде переділ планети, Сонячна система рухається по Галактиці, труби продовжують диміти, а температура різко змінюватися. І людство наближається до чергового льодовикового періоду. Ось тільки точну дату цього Апокаліпсису поки не може назвати ніхто.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s