Галерея

ПОРАДИ ЗІРОК У ЖОВТНІ


Жовтень 2015 буде досить яскравим і насиченим цікавими подіями. Але найкраще він запам’ятається тим особистостям, які ставлять перед собою конкретні цілі і рухаються до їх досягнення повільно, але впевнено. Цим знакам Зодіаку фортуна буде посміхатися і принесе все буквально “на блюдечку”. Решті ж доведеться як слід попрацювати для досягнення бажаного.

Овен

Овни в жовтні будуть розсудливими, врівноваженими, спокійними як ніколи. У жовтні ваші думки в основному будуть зайняті грошима і тим, як їх більше заробити. Також Овни будуть прагнути до порядку і у відносинах і в справах. Всі дані Вами обіцянки, Ви виконаєте в строк, і порадуєте ділових партнерів своєю витримкою і пунктуальністю. Однак, кожна медаль має дві сторони. Прослідкуйте, щоб ваше серйозне ставлення до справ і до життя в цілому, не перейшло в занудство, інакше ваше підвищене прагнення до порядку почне просто дратувати близьких!

У любовні відносини постарайтеся внести більше новизни і романтики, щоб кохана людина не засумував поруч з вами.

В цілому, зірки обіцяють, що жовтень буде хорошим, плідним місяцем. Але не потрібно на першу частину місяця планувати якісь надважливі завдання, оскільки в цей період обставини можуть скластися не так, як ви розраховуєте, і тримати ситуацію під контролем вам буде складно. А ось друга половина місяця вже буде більш гармонійна. Можна бути впевненим в тому, що все заплановане вами вдасться виконати.

Телець

У жовтні Тельці будуть оптимістичні і рішучі навіть у найскладніших ситуаціях, на кожну з’явилася проблему ви будете реагувати не словами, а рішучими діями. Яка б ситуація не виникла у Тельців в жовтні, вони її будуть намагатися перетворити по своєму, взяти під контроль і направити в потрібне їм русло. Такі кроки зроблять Вас успішними як у справах, які пов’язані з роботою і кар’єрою, так і в любовних відносинах.

Перша половина місяця обіцяє Тельцям удачу в фінансових питаннях. Ділове чуття в цей період вас не підведе, є великі шанси підвищити свій дохід, і уберегтися від пасток, розставлених недоброзичливцями.

Друга половина місяця обіцяє Тельцям романтичний період. Якщо у вас і зараз на любовному фронті все відмінно, то особливих змін не чекайте – все буде продовжувати йти в тому ж дусі. А от якщо вас не влаштовують відносини на даний момент, або ви самотні – то чекайте змін в кращу сторону. Зірки говорять про можливі відносинах з людиною, яку ви знаєте, але раніше не дивилися на нього як партнера по життю. Озирніться, може доля десь поруч?

Близнюки

Жовтень для Близнюків буде відносно гармонійним і спокійним періодом. Основними прагненнями Близнюків в цьому місяці будуть мир, спокій і стабільність. Усі гострі і конфліктні ситуації Ви будете обходити десятою дорогою. Позитивну роль у відносинах з близькими і колегами зіграє ваша схильність проявляти гнучкість.

Перша частина місяця може принести Близнюкам чимало відповідальною і важливої ​​роботи. Краще всього якщо ви не будете намагатися впоратися з ситуацією самостійно, а покличете помічників.

Також у першій половині жовтня можливі великі витрати на сім’ю, але вони необхідні, не скупіться.

У другій частину жовтня вас буде переповнювати енергія. Головне, направити її в правильне русло, зуміти відрізнити реальні цілі від не реальних.

Рак

У цей осінній місяць Раки будуть діяльними, енергійними і сміливими. У жовтні ви відчуєте сміливо візьметеся за справи, які раніше, як вам здавалося, були вам не по плечу. Але при цьому ви будете добре відчувати, де закінчуються Ваші можливості, і не дозволите залучити вас в складне або безперспективна справа.

Що ж стосується особистого фронту, то зірки радять бути більш стриманими, відмовитися від недоречної жертовності по відношенню до своєї половинці.

У першій половині місяця очікуйте доброго ставлення з боку ваших близьких – їх любов просто струмком буде бити у ваш бік. Ви будете почувати себе оточеними турботою, коханими, потрібними комусь і щасливими.

На роботу в цей період все спокійно. Багато роботи не буде, але при цьому зарплата вас порадує.

У цілому жовтень – хороший, спокійний місяць для Раків. Таке затишшя варто використовувати в цілях зміцнення імунітету і поправки здоров’я. Які оздоровчі процедури Ви б не вибрали – всі будуть ефективними. Постарайтеся вести здоровий спосіб життя, займайтеся спортом, відпочивайте і правильно харчуйтеся.

Лев

У жовтні Леви можуть очікувати значне розширення кола спілкування. У вас з’являться нові друзі та знайомі. Однак, у такій ситуації є і зворотна сторона – занадто багато спілкування, дзвінків, візитів і зустрічей – вимотують, і забирають чималу кількість часу. Тому, заводячи знайомства, будьте розбірливі і навчитеся зберігати дистанцію з людьми, які занадто нав’язливі.

Роботи в жовтні очікується багато – зірки обіцяють успіх в кар’єрних починаннях, але потрібно буде докласти чимало зусиль.

Перша частина жовтня – це період, коли Ви будете повільно, але впевнено, просуватися до своєї мети. У цей період Леви будуть ставитися до життя серйозно і розважливо, що і посприяє вашому успіху в майбутньому. У любовних відносинах для Вас дуже важлива вірність. Однак, не варто спокушати долю зайвою підозрілістю і недовірою. Насолоджуйтесь своїм щастям, і не перевіряйте його на міцність!

У другій половині місяця зірки підказують Левам, що потрібно трохи перепочити. Перекладіть хоча б частину своїх турбот на близьких людей і зробіть невеликий тайм-аут у справах – вам потрібно відновити сили.

А ось для любовних справ друге частину жовтня вельми багатообіцяюча. Ви будете користуватися успіхом у протилежної статі.

Діва

Для Дів жовтень – це період життєвих досягнень і активних дій. У цьому місяці Ви будете рішучими, активними та ініціативними. Ваш діловий настрій буде викликати заздрість у кого завгодно. Звичайно ж, все це призведе до діловим і особистим успіхам.

Перша половина жовтня обіцяє ділові та кар’єрні починання. Зірки настійно рекомендують початок місяця присвятити вирішенню питань, які пов’язані з роботою і кар’єрою, а також пошуку нових джерел доходу.

У другій половині жовтня в житті у Дів додадуться щирі почуття, буде відчуття любові і гармонії. Чудовий період для налагодження відносин з близькими, друзями, і коханою людиною.

Жовтня може стати вирішальним періодом для ваших любовних стосунків: або вони стануть ще міцніше, або різко зійдуть нанівець.

Ваги

У жовтні Терези можуть очікувати великих змін. У цей період одні люди надовго увійдуть у ваше життя, а інші – назавжди підуть з неї. Чекайте нових цікавих знайомств, а можливо навіть романтичну пригоду.

Перша половина місяця обіцяє поліпшення у відносинах з близькими вам людьми. Багато чого з того, чим ви будете зайняті в цей період, буде пов’язано з вашою родиною. Що ж стосується роботи, то вона порадує вас і хорошими відносинами з колегами і начальством, а також хорошою зарплатою. Але починати щось нове для себе в кар’єрі в цей період зірки не радять.

А ось друга половина жовтня це відмінний період для важливих починань. І поставтеся до цього з усією серйозністю, оскільки результати ваших дій вплинуть на ваше майбутнє. А буде це позитивний або негативний вплив – залежить тільки від вас.

У сфері особистих відносин період не з легких. Вас чекає складна притирання з коханою людиною. Потрібно навчитися поступатися один одному, чути і поважати один одного.

Скорпіон

У жовтні у Скорпіонів буде можливість підняти рівень свого добробуту і зробити багато для того, щоб убезпечити себе від проблем у сьогоденні і майбутньому. Основна мотивація ваших дій у жовтні – це прагнення заробити більше грошей і зробити кар’єру. У цей період Скорпіони будуть, як губка, вбирати будь-які навички і знання, які можуть стати в нагоді в майбутньому. У любовних справах Скорпіони будуть вкрай обережними і розважливими. Навіть якщо відчують, що сильно захоплені, все одно будуть очікувати ініціативи від вподобаного людини.

У першій половині жовтня Скорпіонів можуть чекати фінансові проблеми. Причина – непомірне тринькання. Постарайтеся бути більш стриманими, тоді й проблем у цей період буде значно менше! Але, в той же час, якщо ви творча особистість, початок жовтня обіцяє вам успіх у творчій роботі. Якщо у вас є постійний любовний партнер, пам’ятайте, що йому потрібна ваша увага і турбота!

Друга половина місяця обіцяє Скорпіонам знайти перемогу над складними обставинами.

Але пам’ятайте, що не потрібно відкладати важливі справи на потім. Це може призвести до того, що ви постійно будете перебувати в стані поспіху.

Якщо у вас є бажання з’ясувати стосунки з коханою людиною, в цей період краще не затівайте розбирання. Так як ризикуєте тільки посилити напругу. Тому відкладіть рішення проблем на любовному фронті до кращих часів.

Стрілець

Стрільці в жовтні 2015 будуть надмірно товариські і цікаві. Вас почнуть цікавити речі, які раніше були абсолютно не цікаві. Іншими словами, жовтень для Стрільців – період вдосконалення власного світогляду і розширення кругозору.

У фінансовому плані можливе непостійність, очікуйте як великих прибутків, так і збитків, а може бути, і одне й інше. Що стосується любовних відносин, то вашому партнерові в цьому місяці захочеться упевнитися в серйозності намірів і силу ваших почуттів. Не розчарує його!

У першій половині місяця у Вас буде непереборне бажання гармонізувати свої стосунки з родичами. Весь вільний час Ви будете присвячувати сім’ї, і рішення загальних проблем. Основна ваша мета на цей період – щастя близьких людей і світ в будинку.

Друга половина місяця внесе у Ваше життя більше стабільності і визначеності. У Стрільців з’явиться бажання впорядкувати всі свої справи. Постарайтеся бути чесним і порядним з діловими партнерами, з друзями і з коханою людиною.

Козеріг

У жовтні Козерогам захочеться змін в житті. Можливо, настав час відправиться в подорож? Або зробити щось, що змінить ваше життя? Тільки без дурниць, валити стабільність у власному житті зовсім ні до чого. Цілком достатньо буде невеликої поїздки в інше місто. Провідати старих друзів або набратися нових вражень. Не бійтеся змін, які приготувала для вас доля в жовтні – вони не порушать ваше життєве благополуччя, а тільки зміцнять його. Головне пам’ятати: ваша доля у ваших руках, і майбутнє залежить тільки від вас, а не від обставин та інших людей!

У першій половині місяця Козероги можуть підняти свій авторитет в колективі і поліпшити відносини з партнерами. Також у вас з’явиться можливість познайомитися з людьми, які близькі вам за переконаннями. У фінансовому відношенні перша частина жовтня – сприятливий період. У любові також все прекрасно, улюблені порадують вас подарунками та сюрпризами, якщо ж ви ще не зустріли свою половинку – це відмінний період для знакової зустрічі.

У другій половині жовтня у Вас буде можливість по максимуму використовувати переваги і переграти всіх суперників і конкурентів. При цьому ваша рішучість і напористість будуть поєднуватися з передбачливістю і обережністю.

У любовних відносинах Козероги займуть позицію лідера. Не забувайте при цьому вести себе так, щоб самолюбство партнера не було вражене.

Водолій

Жовтень 2015 принесе Водоліям багато цікавих новин та нові знайомства. Ви зможете налагодити відносини і з близькими людьми, і з діловими партнерами. Період хороший для змін, які пов’язані з кар’єрою. Якщо ви в пошуку нової роботи, фортуна вам посміхнеться. Можливо, ви знайдете хорошу роботу за кордоном або в іншому місті. Все залежить від вашої готовності до переїзду?

У першій половині місяця Водолії можуть відчути бажання змін в особистому житті. Якщо ви самотні, то початок жовтня додасть можливість зустріти потрібну людину, якщо ви, звичайно, станете частіше бувати на людях.

Друга половина місяця буде розташовувати Водоліїв зайнятися серйозними справами, які будуть спрямовані на зміцнення благополуччя. Зірки радять приділити увагу врегулюванню найбільш проблемних сторін вашого життя. Для того щоб нормалізувати особисте життя потрібно прагнути до взаємних компромісів. Якщо ж поступки будуть односторонніми, це може тільки посилити проблеми, які вже присутні у ваших стосунках!

Риби

Жовтень для Риб – напружений місяць, Ви будете перебувати в стані напруженості і станете часто нариватися на конфлікти і суперечки. Усі сфери вашого життя у великій мірі будуть залежати від вашого вміння тримати себе в руках. Постарайтеся направити енергію на корисні справи, уникайте з’ясування стосунків з близькими і оточуючими вас людьми. Тоді у вас буде можливість відстояти свої інтереси і на роботі і в сім’ї. На любовному фронті ви будете рішучі і активні. Не бійтеся проявляти ініціативу, зірки на вашому боці. Але не стискаючи палицю, зайва ініціативність теж ні до чого, ви можете відлякати вподобаного людини своєю напористістю. Довіртеся своїй інтуїції – вона підкаже, коли можна говорити про свої почуття і як правильно вчинити в тій, чи іншій ситуації.

У першій половині жовтня вас чекає велика кількість справ, які відкласти на потім ніяк не можна. Період напружений, тому розслаблятися зараз Рибам можна. У цей період всі ваші ділові успіхи будуть прямо залежати від вашої працездатності.

У середині жовтня зірки не радять приймати участь у колективних справах, кому-небудь прийде в голову навантажити вас величезною кількістю обов’язків. Цей період більш сприятливий для вирішення сімейних проблем. Можна затіяти капітальний ремонт, купити нову техніку або меблі.

У любовних відносинах будьте обережні, пам’ятайте, що справжні почуття, це дії, а не слова.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s