Галерея

Глобалізація Зла через війну


Глобалізація Зла через війну
Над  планетою Земля постійно «висить» «меч війни». Останнім часом він все частіше і частіше «опускається» на неї, приносячи нові руйнування. Простір, задіяне війною, все більше розширюється. Разом з ним розширюється і Зло, несучи нам страждання і горе. Хто «підвісив» над нами «меч війни» і навіщо? Хто керує «мечем війни»? Хто дозволяє Злу захоплювати все більші території? Хто дозволяє йому все більш проникати в наш світ і руйнувати його?
Щоб точно відповісти на ці питання, нам необхідно звернутися в минуле. Якщо в найближчому минулому простежити за виникненням війн, то можна конкретно побачити, що за останнє сторіччя їх кількість, масштаб і сила руйнувань постійно зростають. Вони стають все більш руйнівними і пов’язаними з великою кількістю людських жертв. Причин воєн буває безліч, але всі вони сходяться до свого єдиного Джерела, єдиної глобальної Причині. Якщо нам вдасться її обчислити, то у нас буде можливість перекрити його повністю або значно послабити.
Динаміка зростання, руйнівність і масштаб воєн проглядаються дуже легко. Виходить, що всі вони безпосередньо пов’язані з матеріальним прогресом цивілізації. Навіть сам прогрес цивілізації безпосередньо залежить від воєн. Всі нові технології ми отримуємо від військової галузі, які виникають при розробці нового озброєння. Якби над нами не висів «сокиру війни», то не було б швидкого прогресу цивілізації. Страх перед війною змушує нас швидше розвиватися. Змагання в озброєннях змушує нації швидше удосконалюватися. Виходить, що війна потрібна нам, як повітря, для прогресу?
Але це не зовсім так! Можна удосконалюватися і змагатися в еволюції, не використовуючи страх перед війною і саму війну. Є багато інших засобів і способів вдосконалюватися, але чомусь наша цивілізація вибрала страх і війну, або її змусили це зробити, тоді хто?
Цей хтось виявляється явно зав’язаним на тому існуючому світопорядку, який він же нав’язує всьому світу. Створений ним світопорядок безпосередньо пов’язаний з ринковою економікою та демократією, з імперіалізмом в його істинної суті (1). Він побудований на постійному страху перед війною, кризою, втратою роботи, грошей, стихійними лихами, катастрофами і т.д. Страх робить людей рабами Зла. Сьогодні воно реально повеліває цивілізацією. Самі люди, свідомо, його собою підтримують, множать і йому не пручаються. Саме страх людей найчастіше породжує кризи і війни.
А тепер подумайте, хто нам на планеті постійно нав’язує страх і саму війну, адже сама по собі вона не виникає? Війна – це породження людства, породжена його тваринам розумом, і її джерелом є сама людина! Шукати причину війни потрібно всередині нашої цивілізації. У сучасному світі практично всі останні війни розв’язані англосаксами. Чи припиняться війни якщо їх прибрати з планети? Ні, не припиняться. Їх місце займе якась інша нація. Значить вони є першопричиною, а вже наслідком. Але хто тоді сьогодні керує ними і змушує розв’язувати все нові і нові війни, якщо вони не є її прямим Джерелом?
Давайте докладніше розглянемо, в цьому ракурсі війни, ринкову економіку імперіалізму. Вона має в собі явну циклічність, що складається з трьох основних етапів: розвиток, стабілізацію і руйнування. Якщо з першими двома етапами ніяких питань не виникає, то третій етап руйнувань явно зав’язаний на кризу і війну. Криза руйнує економіку, і війна є його «дном», після якого починається новий цикл розвитку. Таким чином, кризи і війни «заплановані» в цьому імперіалістичному світопорядку, як обов’язкова необхідність. Без них, існуючий світопорядок працювати не буде, бо, як вони стверджують, це омолоджує зупинятися і стабілізує економіку і дозволяє їй знову розвиватися вже на новому рівні.
Тут криється прихована таємна мета імперіалізму, яку вони нам не хочуть відкривати: ринок цілком може бути стабільним і руйнування можуть бути плановими і поступовими. Він – не причина кризи. Вона полягає в тому, що доходи в режимі стабільності ринку падають або знаходяться на одному рівні. Ця стабільність навіть починає підтягувати інших бізнесменів і вирівнювати ринок в доходах. Тут існує можливість поступово усім ставати багатшими. Може статися навіть поступове зрівнювання доходів. Якраз це не влаштовує еліту олігархів, адже тоді вони втратять доходи і владу над світом. Їм не потрібні конкуренти, яких би тоді стало набагато більше. Тоді процвітали б найрозумніші і заповзятливі підприємці. У цьому випадку виникає конкуренція, пов’язана вже з ментальним розумом – розумом, а тваринний дикий розум з його диким ринком стає його підлеглим. Він вже не зможе нав’язувати нам свої тваринні війни і олігархам від імперіалізму тоді б довелося з розумними конкурентами ділитися, адже їх розум знаходиться все ж ближче до вищого тварині розуму, ніж до розуму. Вони генії вищої тварини розуму – дикого ринку, але не розуму – планової економіки. А генії від розуму тоді б спокійно їх «переграли», як це робить сьогодні Китай, адже вони по розуму на порядок вище «тварин» геніїв. Поки олігархи мають доходи, що перевищують всіх інших, вони можуть через свою масу грошей керувати світом, що вони з великим успіхом і роблять. Одна з головних їхніх цілей стримування розвитку світу, яку ми явно сьогодні бачимо, – це не допустити розвитку масової освіти. Вона навіть спрямована на його знищення, щоб люди були в своїй масі мінімально освіченими, крім своїх наближених націй. Так ними легше управляти.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s