Історія-вчитель життя


Для того щоб зрозуміти те, що відбувається зараз в Єврові, Близькому Сході та інших палаючих точках і чим все протиборство закінчиться неоходімо вникнути в історію. То ж перечитаємо першоджерела історії землі руської. Виписка з повісті временних літ Нестора-літописця: “Після потопу троє синів Ноя розділили землю – Сим, Xaм, Іaфeт. І дістався Схід Сіму … Хаму ж дістався Південь … Яфетові ж дісталися північні країни і західні … Пелопоннес, Аркадія, Епір, Іллірія, слов’яни, Ліхнітія, Адріакія, Адріатичне море. Дісталися і острови: Британія, Сицилія, Евбея, Родос, Хіос, Лесбос, Китіра, Закінф, Кефаллінія, Ітака, Керкіра, частину Азії, звана Іонія, і річка Тигр , поточна між Мідією і Вавилоном; до Понтійського моря на північ: Дунай, Дніпро, Кавкасінскіе гори, себто Угорські, а звідти до Дніпра, та інші річки: Десна, Прип’ять, Двіна, Волхов, Волга, що йде на схід до країн Сіма . У країнах же Яфета сидять РУСЬКІ (вижили після потопу), чудь і всякі народи: меря, мурома, весь, мордва, заволочская чудь, перм, печера, ям, угра, литва, зимигола, корсь, Летголу, ліб. Ляхи ж і прусси, чудь сидять поблизу моря Варязького. За цим морю сидять варяги: звідси на схід – до меж Сима, сидять по тому ж морю і на захід – до землі Англійської і Волоській … Сім же, Хам і Яфет розділили землю, кинувши жереб, і порішили не вступати нікому в частку брата, і жили кожен у своїй частині … “А потім так розплодилися, що почалося вавилонське стовпотворіння, яке не угодно було ні Богу ні Ноевскім правителям через те що загадили народи не тільки всередині , а й навколо Вавилонської Вежі все так, що життя не стало, побилися за місце під сонцем, за ковток питної води, влаштували рейвах і стали розбігатися куди очі дивляться, розсіялися хто куди. Потім Кий, удостоєний великих почестей від царя в Царгороді і заснував град Київ. Але інші царі, такі як Іраклій, Хоздрой, а так само ляхи Радим і Вятка та інші скіфи були згодні з безмежністю поселень і стали проводити кордону, винищуючи тих хто влаштувався в прикордонних зонах.

“Всі ці племена мали свої звичаї, і закони своїх батьків, і перекази, і кожне – свій норов.” – Пише Нестор-“Говорить Георгій в своєму літописанні:” Кожен народ має або письмовий закон, або звичай, який люди, які не знають закону, дотримуються як переказ отців. З них же перші – сирійці живуть на краю світу. Мають вони законом собі звичаї своїх батьків: не займатися розпустою і перелюбом, не красти, не обмовляти або вбивати і, особливо, не робити зло … ”
Їм судилося збирати данину і з нас і з інших земель “. І збулося все це, бо не по своїй волі говорили вони, а за божим повелінням. Так було і при фараоні, царя єгипетському, коли привели до нього Мойсея старші сказали фараона: “Цьому судилося принизити єгипетську землю”. Так і сталося: загинули єгиптяни від Мойсея, а спершу працювали на них євреї. Так само і ці: спершу панували, а після над ними самими панують; так і є: володіють руські князі хазарами і по нинішній день. Коли почав царювати Михайло, стала називатися вся земля як Руська. Дізналися ми про це тому, що при цьому царю приходила Русь на Царгород, як пишеться про це в літописанні грецькому. Ось чому з цієї пори почнемо і числа покладемо. “Від Адама і до потопу 2242, а від потопу до Авраама 1000 і 82 роки, а від Авраама до результату Мойсея 430 років, а від результату Мойсея до Давида 600 і 1 рік, а від Давида і від початку царювання Соломона до полону Єрусалиму 448 років ” а від полону до Олександра 318 років, а від Олександра до різдва Христового 333 року, а від Христового різдва до Костянтина 318 років, від Костянтина же до Михайла сього 542 року “. А від першого року царювання Михайла до першого року князювання Олега, руського князя, 29 років, а від першого року князювання Олега, з тих пір як він сів у Києві, до першого року Ігоревого 31 рік, а від першого року Ігоря до першого року Святославова 33 роки, а від першого року Святославова до першого року Ярополкову 28 років; а княжив Ярополк 8 років, а Володимир княжив 37 років, а Ярослав княжив 40 років. Таким чином, від смерті Святослава до смерті Ярослава 85 років; від смерті ж Ярослава до смерті Святополка 60 років …
У рік 6390 (882). Виступив у похід Олег, взявши з собою багато воїнів: варягів, чудь, слов’ян, мерю, весь, кривичів, і прийшов до Смоленська з кривичами, і взяв владу в місті, і посадив у ньому свого чоловіка. Звідти вирушив вниз, і взяв Любеч, і також посадив своїх чоловіків. І прийшли до гір київських, і довідався Олег, що княжат тут Аскольд і Дір …

Всіх переміг і всі платили Олегу ДАНИНА. А коли прийшов Олег до Греції з незліченною російським військом, то злякалися греки, і сказали: “Це не Олег, але святий Дмитрій, посланий на нас Богом”. І зажадав Олег дати данини на 2000 кораблів: по 12 гривень на людину, а було в кожному кораблі по 40 мужів. І сказали греки: “Що хочеш, дамо тобі”. Царі ж Леон і Олександр уклали мир з Олегом, зобов’язалися сплачувати данину і присягали одне одному: самі цілували хрест, а Олега з мужами його водили присягати за законом російській, і клялися ті своєю зброєю і Перуном, богом своїм, і Волосом, богом худоби, і затвердили мір. потім вже і князь Ігор з греками мир укладав, в любові їм клявся і від данини отказался.Затем блаженна княгиня Ольга з малих літ шукала мудрості, що є найкраще в світі цьому, і знайшла дорогоцінний перли – Христа. Бо сказав Соломон: “Бажання благовірних приємно для душі”; і: “схилити серце твоє до роздумів”; “Люблячих мене я люблю, і шукають мене знайдуть мене”. Господь сказав: “Того, хто приходить до мене не вижену геть”.
“У рік 6476 (968). Прийшли вперше печеніги на Руську землю, а князь Святослав-син Ольги був тоді в Переяславці, і закрилася Ольга зі своїми онуками – Ярополком, Олегом та Володимиром у місті Кіеве.Но Бог зберіг їх. Потім після смерті бабусі онуки побилися І став Володимир княжити в Києві один, і поставив кумири на пагорбі за теремним двором: дерев’яного Перуна зі срібною головою і золотими вусами, і Хорса, Дажьбога, і Стрибога, і Симаргла, і Мокошь.Бил же Володимир переможений похіттю, і були у нього дружини: Рогнеда, яку оселив на Либеді, де нині знаходиться сільце Предславино, від неї мав він чотирьох синів: Ізяслава, Мстислава, Ярослава, Всеволода, і двох дочок; від грекині мав він Святополка, від чехини – Вишеслава, а ще від однієї дружини – Святослава і Мстислава, а від болгарині – Бориса і Гліба, а наложниць було у нього 300 у Вишгороді, 300 в Бєлгороді і 200 на Берестові, у сільці, яке й нині Берестове. І був він ненаситний на блуд, приводячи до собі заміжніх жінок і розтлівав дівиць. Був він такий же женолюбец, як і Соломон, бо кажуть, що у Соломона було 700 дружин і 300 наложниць. І просвітився Володимир сам, і сини його, і земля його …
Було ж у нього 12 синів: Вишеслав, Ізяслав, Ярослав, Святополк, Всеволод, Святослав, Мстислав, Борис, Гліб, Станіслав, Позвізд, Судислав. І посадив Вишеслава в Новгороді, Ізяслава в Полоцьку, а Святополка в Турові, а Ярослава в Ростові, Коли ж помер старший Вишеслав у Новгороді, посадив у ньому Ярослава, а Бориса в Ростові, а Гліба в Муромі, Святослава в Древлянській землі, Всеволода під Володимирі, Мстислава в Тмутаракані. “У рік 6561 (1053). У Всеволода народився син від дочки царської, грекині, й назвав ім’я йому Володимир.
У продовження в Іпатіївському літописі: “У рік 6625 (1117). Привів Володимир Мстислава з Новгорода, і дав йому батько Білгород, а в Новгороді сів Мстиславич, син його, внук Володимирів. У тому ж році ходив Володимир на Ярослава до міста Володимиру, з Давидом і Ольговичами, і Володарем, і Васильком, і оточили вони його у Володимирі, і стояли днів шістдесят, і уклали мир з Ярославом. Коли Ярослав скорився і вдарив чолом до дядька свого Володимиру, Володимир дав йому наказ про все, звелівши йому приходити до нього, “коли тебе покличу”. І так мирно розійшлися всяк геть. ”
Історія-вчитель життя, якщо звичайно правдива у викладі. Віра в Бога-основа довіри між людьми. Маловірство-величезна слабкість розуму. Довгий час наука підганяла історію під правлячу ідеологію або прийняте за основу вчення. Приміром взяти книгу доктора історичних наук Л.Залізняк видання 1994 року в якій описується най найдавніша цивілізація в Дніпро-Дунайському міжгір’ї Арата, що є батьківщиною аріїв. Про це писав також академік Рибаков Б.О., вказуючи на письмена индоарийской “Рігведи” за 7000 років до н.е. Академік Шилов також пише в наукових висновках про Арата-шумерської літописі кам’яної могили, знайденої біля міста Мелітополя в гротах річки Молочної на Запоріжжі уздовж кисільних берегів Дніпра. Там то і знайшли казкарі казкове багатство у вигляді глиняних книг добиблейского часів, про які згадував давньогрецький історик Геродот і Нестор-літописець у вищезгаданій повісті.
Мовознавці, археологи, прихильники рун віри, відуни, просто містики, маги і партійне жрецтво, що пожирає паростки історичної істини, критикують, сперечаються, доводять, висувають нові теорії, догоджаючи суб’єктивним амбіціям і політичним віянням тих, хто щедро оплачує їхні праці з використання міфів, знаків, ритуалів, орнаментів, фігурних зображень на глиняних табличках, знайдених в розкопаних курганах і оприлюднених на користь поточної кон’юнктури.

Як же бути тому, хто хоче дізнатися правдиву історію? Часом навіть ми самі не можемо згадати те, що відбувалося вчора, або ж при переказування якої-небудь події, прикрашаємо пережите у вигідному світлі. А якщо врахувати той факт, що багато історичні документи першоджерела загублені, знищені, згоріли, згнили або засекречені, то тепер кожен може на свій лад трактувати історію.
Кожна нація чи народ може з успіхом вважати себе центром цивілізації і що його історія давнину сама правдива. Європеоїдна раса вважає, що все почалося в Стародавній Греції, коли впала Троя. Про це написав батько всесвітньої історії мудрий Геродот. Гомер, який точно не знав де і коли він сам народився на світ, заперечуючи історику, доводив усім, що все почалося з Гіпербореї. Римляни ведуть свій відлік з Стародавнього Риму, населеного колись етрусками. Німецька раса, завдяки фюреру, вважала себе арійської. Болгари, румуни і навіть молдавани так не вважають, стверджуючи що Арата була їх прабатьківщиною. У стародавній історії римського дослідника Діодора взагалі Гіперборея перебувала на острові Великобританія. Українські вчені запевняють, що цивілізація бере початок у Трипіллі, між Південним Бугом, Синюха, і Дніпром (Борисфеном). Все переплутано, засекречено і затемнено.
Ясно одне, що на землі жили люди, оселився біля джерел пиття і їжі. Пасли худобу, сіяли, пожинали, збирали урожай, полювали, відпочивали, святкували, насолоджувалися, закохувалися, народжували, винаходили сперечалися, билися, молилися, сподівалися на прекрасне майбутнє, об’єднувалися, охороняли свою територію, поневолюючи прийшлих, придумували правила і закони, шанували звичаї та обряди, вірили у вищу справедливість і повчанням своїх Божеств, які озвучувалися Всевишнім жерцям, магам, волхвам і іншим ясновидцем пророкам-екстрасенсів. Цим верховним правителям будували піраміди, пам’ятники, храми, правнівая їх до своїх богів, поклоняючись їм, їхнім духом, їх мощам, приносячи їм жертву.
Але ніколи між народами, племенами та їхніми лідерами не було умиротворення. Виникали чвари, сутички, незгоди, суперечки з приводу, починаючи від визначення територіальних меж, до самих дріб’язкових образ. Починалося протиборство через незрозумілостей між правителями, суперечок за владу, за володінням дорогим зброю, конем, жінкою. Правлячі еліти писали для черні закони, але самі їх не виконували, що іноді призводило до неспроможності їх верховенства і лідерства. І тоді народ або плем’я приносили династії своїх царів в жертву, зносячи їх пам’ятники і руйнуючи могили. У кривавих зіткненнях завжди перемагали сильніші, підступні, озброєні знаннями, більш досконалим зброєю, укладом життя, більш освіченим світоглядом, численністю, організованістю і навченістю воїнів. Війна зазвичай закінчувалася перемогою, поневоленням, перемир’ям з откупом слабших і накладенням даниною, потім укладався мир.
Вся історія людства складається з розквіту, від дозрівання до застою і занепаду, з реформ, революцій і воєн, що відрізняються масштабами жертв і суспільних катаклізмів. Одні підневільні скидали ярмо інших, на зміну корумпованої бюрократії та зажерлися жречества приходили нові з новими законами, статутами і першим ділом починали знищувати старі літописи та історію.
Відбувалася різанина і на релігійному ґрунті. На зміну древньому язичницькому політеїзму прийшов монотеїзм, що з’явився ідеологією принижених і поневолених. “Християнство дало ідею історії тим, що воно вперше визнало до кінця, що вічне може мати вихід в часовому, в християнській свідомості, при чому вічне і тимчасове перебувають нероздільно, вічне входить у тимчасове, а тимчасове увічнюється. Закони від Бога-вічні, Закони держави тимчасовий, і якщо законотворчість правлячих кіл суперечать законам, які дані Творцем, починається занепад і виродження держави. »- писав Бердяєв Н.А. Важливу роль у цьому процесі відіграють радники, посередники-церковники, дипломати, комісари і емісари, академіки і містечкові агітатори.
В даний час необхідна консолідація всіх розсудливих сил, для врегулювання конфліктів, приборкання невдоволення, обґрунтування загальнолюдських пріоритетів у міжнародних відносинах, справедливого перерозподілу ресурсів, придушення протизаконних виступів і терористичних актів войовничо орієнтованих угруповань, що підривають політичну стабільність світу і головне викорінення можливості глобальної війни, яка поставить людство на грань існування. Тому виникла необхідність глобального міждержавного, економічного, політичного і військового перебудови. На основі загальнолюдської моралі і непорушних загальних законів світобудови, необхідне вироблення зводу світових законів, нового світового порядку на чолі з світовим урядом та світовою об’єднаною релігією.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s