ДОКИ ПРАЦЮВАТИМЕ ТАКА ЛЮДСЬКА М”ЯСОРУБКА?


Коли Москва розпочинала велике кровопролиття на українській землі, вона випустила страшного джина із пляшки. Захоплюючи приміщення управлінь МВС і СБУ у Донецькій та Луганській областях, російські спецпризначенці роздавали зброю місцевим “відморозкам”, з яких формували “народне ополчення”. Різний люд хапав автомати – від безробітних і озлоблених хлопців до хронічних алкоголіків, наркоманів і рецидивістів з великим досвідом виживання на зоні. Одні бажали “помститися олігархам” за своє зіпсоване життя, а іншим зброя була потрібна, щоб грабувати і ґвалтувати у своє задоволення.

До них долучилися і міліціонери-зрадники, і чиновники різних рангів, і дезертири зі Збройних сил України – тисячі запроданців-колаборантів. Чимало з них керувалося суто шкурними мотивами. З Росії ішов потік зброї та інструкторів, поступово створювалися “армії ДНР-ЛНР”, формувалася структура управління на непідконтрольних Києву територіях. Самозвані власті займалися власним збагаченням, спираючись на озброєні формування “ополченців” та структури відроджених КГБ-НКВД. Ішов масштабний процес переділу власності.

На самому низу цим займалися алкаші і наркомани, які грабували покинуті квартири або магазини, вщент спорожняючи їхні полиці. Їм аби мати пляшку чи дозу. Далі йшли більш передбачливі, котрим треба було “віджати кльову тачку” і гасати по місту, полюючи на “тьолок”. Здобич відвозили у захоплені особняки, власники яких втекли від хаосу.

А на самій горі соціальної піраміди опинилася “еліта” саморобних “республік”: колишні українські чиновники, відставні військові або міліцейські чини. Ці вже не розмінювалися на дрібниці — хапали цілими підприємствами або галузями промисловості. Ще й накладали данину на підприємців, які в цьому пеклі намагалися заробляти.

Верхівка ДНР-ЛНР за останній рік шалено збагатилася і тепер шукає можливостей закріпити за собою награбоване. Тому й фантазує на теми “повернення до складу України”, тому голосно вимагає від Києва “оголосити амністію” — аби зберегти власність. А водночас фізично знищує всіх, хто міг би скласти конкуренцію в поділі накраденого.

Героїзм? Ні, героїн!

Донецька і Луганська області межують з Російською Федерацією, і весь час державний кордон порушували місцеві контрабандисти. Тут діяли цілі клани, які заробляли на різниці цін між товарами, виробленими в Україні та Росії. Але торгували не лише цигарками, горілкою, шмотками. Проходили тут шляхи куди більш небезпечної продукції — зброї і боєприпасів, а також наркотиків, що постачалися з Азії через Росію в Західну Європу. Чимало перевозили через кордон і “живого товару” — дівчат і хлопчиків у московські борделі, рабів на Північний Кавказ.

Нині контрабандисти зі зброєю в руках захищають кримінальні порядки ДНР-ЛНР, які дають їм можливість заробляти великі кошти. Більшість цієї публіки давно завербована російськими спецслужбами: їх свого часу ловили на кордоні й відпускали, примушуючи виконувати завдання путінських чекістів.
Під час збройного конфлікту головний шлях контрабанди проліг через лінію розмежування між контрольованою Україною територією і районами так званих ДНР-ЛНР. Тут крутяться великі гроші, і заробляють їх в основному ті, хто сколотив капітали ще до кривавого конфлікту. Колись ми почуємо правду про те, чому з України на Схід залізницею йдуть ешелони, а по шосе — каравани фур з різноманітними товарами для убивць наших солдатів. І хто заробляє на потоках високоякісного вугілля, яке везуть з протилежного боку на металургійні комбінати і ТЕЦ, що належать донецьким олігархам, котрі нині переїхали до Києва. І про хабарників з нашого боку, що торгують перепустками, надають українські пенсії покаліченим бойовикам, котрі воюють проти нас…

А ми наразі згадаємо про тих, хто з того боку гине на фронті за інтереси олігархів. Вони не збагачуються за рахунок награбованого, платять їм мало або взагалі лише обмежуються обіцянками заплатити. Чому ці люди воюють? А вони стали жертвами отруйної московської пропаганди, яка твердить, що бій іде проти якихось “фашистів”. Пропагандисти вигадують казки про “героїчні подвиги захисників Донбасу від бандерівських карателів”, для їхнього нагородження у Москві клепають фейкові георгіївські хрести і різноманітні медальки. Тисячами перемелюють на фронті цих жертв мерзотної брехні, а їхні медальки передають родинам загиблих. І то лише місцевим: так званих “російських добровольців” навіть не хоронять по-людськи, а їхнім родинам заборонено згадувати про місце загибелі солдата. Адже Путін сказав, що “російських військ на Донбасі немає”. Отакий виходить “героїзм” — уб’ють на чужій землі й закопають у ямі при дорозі, у найкращому випадку під написом “солдат № …”.

Скільки може працювати така м’ясорубка, що перемелює тисячі людських доль? Стільки труїтиме людей підла пропаганда, викликаючи у них щось подібне до наркотичного сп’яніння. Їх переконують у героїзмі за допомогою пропагандистського героїну — важкого наркотику, який руйнує людську психіку. Доки він діятиме, доти люди проливатимуть кров за чужі інтереси. Та протверезіння поступово приходить до тих, хто побував у самому пеклі й побачив, що “фашистів” там немає, а є мерзотники, які наживаються на чужому горі. І гинути за цих виродків не варто. Коли це зрозуміє більшість росіян, тоді Кремль не зможе гнати їх на смерть в інтересах самозванців, зайнятих переділом власності й влади.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s