ЗРАДА, ЧИ ГРІХ ЦЕ?


«Він мене зрадив» або «вона мене розміняла » – як багато образи, болю і негативних емоцій асоціюється з цими словами. Відносини між чоловіком і жінкою це не бур’ян, який готовий рости на будь-якому клаптику виснаженої землі, коли світило сонечко і навіть іноді йшов дощ.

Любов потрібно розвивати – це живе почуття, якщо не розвивати любов – вона затухає, а потреба залишається і в результаті один або обидва підуть на пошуки любові на стороні. Чого б не вистачало людині: уваги, розуміння, підтримки, сексу – він це отримає або від Вас, або від когось іншого, але отримає обов’язково! За цим потрібно говорити, чути, і домовлятися. На превеликий жаль людям не вбудована «догадалка», і якщо ти чекаєш, що, наприклад, твій чоловік помітить що ти хотіла б, щоб він обійняв тебе – не дочекаєшся! Він не телепат, чи не супергерой і не мозковою сканер! Підійди до нього і скажи: «Дорогий! Я втомилася, подхандріла, обійми мене, будь ласка! Мені так добре, спокійно і затишно в твоїх обіймах, зараз це саме те, що мені потрібно! “Не накопичуйте невдоволення, недомовленостей почуття, емоції.

Але якщо все-таки зрада відбулася – відключаємо почуття і аналізуємо ситуацію. Скандал лише наламає дров і спалить мости. Звичайно, кожен має цілковите право і на скандал і на його наслідки. Але, якщо все-таки зовнішній спокій збережений, запитуємо себе:

  1. За якими правилами ми будували наші відносини? Чи не що малося на увазі як само собою зрозуміле, а що обумовлювалося і домовлявся. Те, що для Вас нормально, для іншого може бути зовсім по-іншому. Скільки людей – стільки норм, у кожного, так би мовити, «своя правда»
    .
  2. Що було порушено? Які правила не дотримувалися, що не розвивалося?
  3. Не можна шукати винних:

– Що не влаштовує партнера?
– Де я себе віддаю (зраджував (а))?
Після бою руками не махають, що не встежили за квіточками, збирайте вишеньки. Машина часу не створена і назад не відмотати. Потрібно дивитися в майбутнє, а не копатися в минулому.

У будь-якої зради є провісники: холодок, затримки на роботі. Людина завжди відчуває, що щось змінилося. Не можна залишати симптоми без уваги, закривати на це очі і брехати собі, що все добре. Коли ви дізналися правду, потрібно вирішити для себе що з цією правдою робити?

А) Ви любите цю людину, готові пробачити, готові змінюватися. Тоді ні в якому разі не пред’являйте правду, не обслуговується в собі жертву і не розвивайте почуття провини в партнері, так як він просто не зможе жити з вами, маючи це почуття. Згадайте, де Ви наступали на горло своїй пісні та змініть це. Одягніть корону короля (королеви) і наведіть порядок у своєму царстві. У вас є тільки один вихід – зайнятися собою заради себе, затьмаривши всіх і дати людині те, чого йому бракувало. Не розказуйте про зраду партнера друзям і батькам. Якщо ви зможете змінити своє ставлення до нього і трансформувати ситуацію, то друзі і батьки будуть пам’ятати про його помилку і не пробачать її, їхнє ставлення змінити практично неможливо.

Б) Якщо Ваші почуття теж згасли, любові більше немає, і Ви готові відпустити людини, саме відпустити, а не влаштувати скандал і мріяти, як він потім «приползет» і буде молити про прощення, тому що зрозуміє, як Ви гарні. Не прийде! Тоді вуаля. Проблема вирішена «з найменшою кров’ю», потрібно розлучатися.

Advertisements

About "АлМаС"

АлМаС
Опубліковано у правда | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s