ЗРАДА, ЧИ ГРІХ ЦЕ?


«Він мене зрадив» або «вона мене розміняла » – як багато образи, болю і негативних емоцій асоціюється з цими словами. Відносини між чоловіком і жінкою це не бур’ян, який готовий рости на будь-якому клаптику виснаженої землі, коли світило сонечко і навіть іноді йшов дощ.

Любов потрібно розвивати – це живе почуття, якщо не розвивати любов – вона затухає, а потреба залишається і в результаті один або обидва підуть на пошуки любові на стороні. Чого б не вистачало людині: уваги, розуміння, підтримки, сексу – він це отримає або від Вас, або від когось іншого, але отримає обов’язково! За цим потрібно говорити, чути, і домовлятися. На превеликий жаль людям не вбудована «догадалка», і якщо ти чекаєш, що, наприклад, твій чоловік помітить що ти хотіла б, щоб він обійняв тебе – не дочекаєшся! Він не телепат, чи не супергерой і не мозковою сканер! Підійди до нього і скажи: «Дорогий! Я втомилася, подхандріла, обійми мене, будь ласка! Мені так добре, спокійно і затишно в твоїх обіймах, зараз це саме те, що мені потрібно! “Не накопичуйте невдоволення, недомовленостей почуття, емоції.

Але якщо все-таки зрада відбулася – відключаємо почуття і аналізуємо ситуацію. Скандал лише наламає дров і спалить мости. Звичайно, кожен має цілковите право і на скандал і на його наслідки. Але, якщо все-таки зовнішній спокій збережений, запитуємо себе:

  1. За якими правилами ми будували наші відносини? Чи не що малося на увазі як само собою зрозуміле, а що обумовлювалося і домовлявся. Те, що для Вас нормально, для іншого може бути зовсім по-іншому. Скільки людей – стільки норм, у кожного, так би мовити, «своя правда»
    .
  2. Що було порушено? Які правила не дотримувалися, що не розвивалося?
  3. Не можна шукати винних:

– Що не влаштовує партнера?
– Де я себе віддаю (зраджував (а))?
Після бою руками не махають, що не встежили за квіточками, збирайте вишеньки. Машина часу не створена і назад не відмотати. Потрібно дивитися в майбутнє, а не копатися в минулому.

У будь-якої зради є провісники: холодок, затримки на роботі. Людина завжди відчуває, що щось змінилося. Не можна залишати симптоми без уваги, закривати на це очі і брехати собі, що все добре. Коли ви дізналися правду, потрібно вирішити для себе що з цією правдою робити?

А) Ви любите цю людину, готові пробачити, готові змінюватися. Тоді ні в якому разі не пред’являйте правду, не обслуговується в собі жертву і не розвивайте почуття провини в партнері, так як він просто не зможе жити з вами, маючи це почуття. Згадайте, де Ви наступали на горло своїй пісні та змініть це. Одягніть корону короля (королеви) і наведіть порядок у своєму царстві. У вас є тільки один вихід – зайнятися собою заради себе, затьмаривши всіх і дати людині те, чого йому бракувало. Не розказуйте про зраду партнера друзям і батькам. Якщо ви зможете змінити своє ставлення до нього і трансформувати ситуацію, то друзі і батьки будуть пам’ятати про його помилку і не пробачать її, їхнє ставлення змінити практично неможливо.

Б) Якщо Ваші почуття теж згасли, любові більше немає, і Ви готові відпустити людини, саме відпустити, а не влаштувати скандал і мріяти, як він потім «приползет» і буде молити про прощення, тому що зрозуміє, як Ви гарні. Не прийде! Тоді вуаля. Проблема вирішена «з найменшою кров’ю», потрібно розлучатися.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s