Від чого Європу невільно захищає Україна?


Європу захищає Україна. Вона робить це невільно і поки ще неусвідомлено, просто через факт географічного розташування. Адже ми маємо найдовший кордон з Європою, такий собі фронт. А от від чого ми її захищаємо? Це важливо зформулювати і усвідомити українцям, важливо і європейцям.
Як будь-який “захисник”, ми для Європи в той же час і “загроза”. Тому що ми легко можемо як захищати її від чогось, так і навпаки, стати для неї головним поставщиком та провідником.
Якщо казати коротко, то головний продукт експорту, від якого ми тепер захищаємо Європу – це експорт усілякого лайна. А тепер розшифровуєм. Це червоні зірки, це ікони сталіна, це гаварітє на руском. Але далеко не тільки. Це “гм, а гітлер був у дечому правий” і далі погнав псевдоправий дискурс, коли націонал-соціалістична, себто ліва по суті теорія, старанно мімікрує під праві консервативні цінності. Але і це не головна, хоч необхідна і достатня складова лайноекспорту.

Головна складова і фірмена візитка всього брухту – це фальшування на виборах, фальшування громадської думки, переворот в соціології і пресі. І хоча ми були лише проводником, ця штука в нас швидко прижилась і спробувала пустити корені. Наша корупція в електоральному полі дбайливо вирощувалась і росіянцями, і зацікавленими ліцами в Європі. Тому що наш варіант ближче адаптований до того, щоб пересадити його в Європу.

І окремі порції вже проникли в Європу, оскільки всередині тамошнього політикуму існує низка банкротів, які готові до “нестандартного” електорального інструменту – каруселів, привидів, вкидань. В разі невдач і викриття – шантаж розвалом країни. Всі ці лєпени, зємани, атаки, йобікі – морально готові до перемог за допомогою “стиля Януковича”, фальшувань, тупих підкупів та тихих залякувань.

І якщо сьогодні Європа робитиме вигляд, що йде “громадянська війна всередині України”, то завтра вона матиме подібну “громадянську війну всередині Європи”.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s