Космонавти. В середині Сонця ми бачимо силуети людей, вони ніби горять. Здається, що вони в пеклі


9 серпня 1973 космонавти Чарлз Конрад, Пол Вайц і Джозеф Кервін на орбітальній станції “Скайлеб-2” проводили планові дослідження Сонця. У цей момент на Сонці стався спалах: з глибини вогненної кулі на 800 тис. кілометрів вгору виривається стовп гелію. Через кілька секунд астронавти передали на Землю термінове повідомлення, яке повалило всіх у шок всіх: “Це неймовірно, в середині Сонця ми бачимо силуети людей, вони ніби горять. Здається, що вони в пеклі”.

Кожна нова теорія вчених спростовує колишню. Нещодавно всесвітньо відомий вчений доктор фізико-математичних наук Міхаль Геллер за допомогою складних математичних обчислень вирішив прорахувати ймовірність випадкового появи Всесвіту і прийшов до парадоксального висновку: в основі світобудови – найточніший розрахунок.

“Сьогодні можна з повною впевненістю заявити, що всесвіт формувалася не випадково. Настільки складна і продумана система не могла утворитися сама по собі. Наша апаратура з кожним днем ​​стає все чуттєвішою. Завдяки цьому ми робимо відкриття, які класична космологічна модель сьогодні пояснити просто не в стані, “- розповідає планетолог Ельмар Бухнер.

На даний момент теорія великого вибуху піддається серйозній критиці. Багато вчених упевнені: вибух не може призвести до впорядкованості.

“Як взагалі вибух може привести до такого абсолютного порядку і гармонії, яка панує в космосі? Якщо підірвати на полігоні навіть мільйон снарядів – ймовірність, того що їх осколки на землі утворюють чітку геометричну фігуру дорівнює нулю. Це неможливо,” – підкреслює астрофізик Грем Хенкок .

Але секрети таяться не тільки в природі всесвіту і її законах, але навіть в історії освоєння космосу людиною.

Так, під сумнів вчені ставлять і той факт, що Гагарін був першою людиною, яка побувала в космосі. Якщо вірити західним джерелам, в 1959 р з космосу був отриманий сигнал лиха. І вони свідчать про те, що на орбіті розгорталися справжні трагедії – люди згоряли живцем. Західна преса, дізнавшись про це, активно обговорювала тему: Влада СРСР не шкодує людей заради того, щоб обігнати США.

“Я працював у Німеччині. У сфері космічних досліджень, був системним аналітиком, займався керованими літальними апаратами, так що з цією областю знакомий дуже добре. Коли СРСР тільки почали запускати ракети, добре пам’ятаю: по всій Європі люди обговорювали цю новину. Про те, що комуністи не зупиняться ні перед чим, щоб перемогти США. І допустить навіть людські жертви, “- розповідає астрофізик Іллобранд фон Людвігер.

Виявляється, існують навіть докази того, що були якісь спеціальні групи перших випробувачів. Кореспондентам програми “Територія оман” навіть вдалося поговорити з одним з них.

“Ми відчували засоби порятунку екіпажів літальних апаратів. Ну, ми просто думали, ось їх спорядження – скафандри, все, потім системи життєзабезпечення, спорядження там, на але … там все інше ось, і парашутну систему випробовували, ну, для польотів, тому що щороку у нас росла авіація, умови роботи (прокашлюється) льотчиків росли. Тому ми так і думали, і навіть і не припускали про те, що це готуються до польоту в Космос, “- розповіді в ексклюзивному інтерв’ю парашутист-випробувач 1-го класу Валерій Галайда.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.