ЗА ЩО ПУСКАЮТЬ КРОВ ЖИТОМИРЦІ РІВНЕНЦЯМ


Бійка відбулася в селі Сущани, що в Житомирській області. Там порозуміння не знайшли місцеві копачі та старателі з Рівненщини. Вочевидь, останні приїхали за сонячним каменев вже в сусідню область.

Як повідомляє інтернет видання Олевський інформаційний портал, місцеві бурштинокопачі звинуватили старателів з Рівненщини в тому, що вони нібито спричинили ДТП, в результаті якої загинув молодий хлопець. Окрім того, днями на місцях видобутку сонячного каменю знайшли мертвого чоловіка. Цю смерть місцеві теж приписують бурштинокопачам з Рівненщини. Однак, реальних доказів цим звинуваченням не було.

Зрештою, сутички уникнути не вдалося. До бійки були готові по триста бурштинокопачів з двох боків. Розпочалася штовханика. Про постраждалих не повідомляється. На місце події відразу приїхали керівник району, начальник міліції та прокурор. Конфлікт певним чином вдалося врегулювати. Нелегальні старателі розїхалися.

Після цього в населеному пункті облаштували блок-пост. Місцеві кажуть: зроблять все, аби недопустити бурштинокопачів з Рівненщини на свої землі.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s