Чоловіків від 50 до 60 років мобілізовуватимуть лише за їхньою згодою


Відповідно до розпорядження Генерального штабу планувалось, що виконувати громадянський обов’язок будуть громадяни віком 20—60 років, які стоять на обліку у військових комісаріатах та визнані військово-лікарськими комісіями придатними до служби,Однак, згідно з уточненнями чоловіків від 50 до 60 років мобілізовуватимуть лише за їхньою згодою.

Військовозобов’язані повинні мати відповідні спеціальності. До Збройних сил покличуть також тих, хто має відповідні цивільні спеціальності, що будуть потрібні у збройних формуваннях, приміром, медиків, механіків, програмістів.
Не підпадають під мобілізацію особи, визнані не придатними до армійської служби, у кого на утриманні троє і більше дітей віком до 18 років, ті, хто доглядає за непрацездатними родичами, студенти, аспіранти, які навчаються на денній формі. Повістку не принесуть у сім’ю, якщо хтось із її членів уже перебуває в зоні АТО, хіба що людина сама виявить бажання йти до війська.
Варто наголосити й на тому, що деколи плутають мобілізацію та призов. Під час мобілізації призивають чоловіків віком від 20 років, які мають певну спеціальність, служили у спеціальних підрозділах і мають військовий досвід. А призов стосується тих, хто не проходив строкової служби та підлягає призову до лав Збройних сил України. Юнаків, які ніколи не тримали у руках зброю, ніхто на Схід відправляти не буде.
До речі, мобілізовані під час четвертої хвилі обов’язково проходитимуть медичний огляд. Майбутні бійці мають здати основні аналізи, зробити флюорографію, а ті, кому понад 40 років, ще й кардіограму, перевірити артеріальний тиск. Якщо буде потрібно, призначатимуть додаткові обстеження.
Звичайно, четверта хвиля підхопить і добровольців.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s