Чому на боці України нині виступають країни Заходу


Путіну не вдалося реалізувати проект «Новоросія» одним ударом, і від цієї химери у Кремлі починають відмовлятися.

Але лише на словах, бо на Донбас завозять усе більше зброї й російських солдатів, створюючи там справжню «новоросійську армію». Доки ж її немає, задля створення хаосу всередині самої України активізують диверсійну-терористичну діяльність. Насамперед підривають нашу економіку. В окупованій частині Донбасу руйнують промислові підприємства, обладнання з яких вивозять до Росії. Навіть залізничні рейки, і ті везуть. Крадуть вугілля на шахтах, позбавляючи палива українські теплоенергоцентралі. Київ мусить закуповувати його у злодіїв, інакше наші міста і села залишаться без тепла і електроенергії…

У різні області України закидаються російські диверсійні групи, які влаштовують вибухи у Харкові, Одесі та інших містах. Великий терористичний акт готувався напередодні свят і в центрі української столиці, але, на щастя, його вдалося попередити. Нас намагаються залякати. Проросійські сили всіляко підривають бойовий дух українців, нині ворожа активність концентрується на зриві чергової хвилі мобілізації до Збройних сил України. Провокуються і антиурядові виступи, використовується справедливе невдоволення багатьох громадян помітним падінням їхнього життєвого рівня. Все частіше лунають заклики до «нового Майдану». Кремль зацікавлений у поширенні хаосу в Україні для максимального послаблення нашого опору, щоб тоді завдати Українській державі смертельного удару.

Але на боці України нині виступають країни Заходу. Не з якоїсь надмірної «любові» до українців, а задля захисту власних інтересів. Нахабно захопивши Крим, Путін негайно долучив його до Росії, продемонструвавши всім: непорушних кордонів не лишилося – росіяни здатні міняти політичну карту світу як їм заманеться. Небезпеку тут відчули всі провідні держави, і задля зупинення агресивної політики Кремля Захід запровадив проти нього санкції. Російська економіка отримала сильний удар. У відповідь для дезорганізації західних країн чекіст Путін вдався до старих методів КГБ.

Спроби залякати Захід, підірвати його єдність

Методи відомі: пропхати своїх агентів куди тільки можливо. Розвалити державний апарат за допомогою корупції. Залякати суспільство терористичними акціями. Готувалися до цього давно. Розпад СССР супроводжувався еміграцією великої кількості його громадян до розвинутих країн Заходу. Серед мільйонів емігрантів були й агенти московських спецслужб, котрі намагалися влаштовуватися туди, де можна впливати на прийняття важливих рішень. Кремль не шкодував нафтодоларів для їхньої підтримки, й результати нині дуже помітні, особливо у країнах-членах ЄС.
Крім підкупу західних політиків, впливових бізнесменів, журналістів і військових чинів, агенти Москви займалися й іншими брудними справами. Недарма на Заході з’явився термін «російська мафія». Створювалися могутні мафіозні угруповання, які контролювали торгівлю наркотиками, зброєю, людьми. Вони намагалися розкладати західне суспільство зсередини. Кремль продовжував використовувати у власних інтересах різноманітні терористичні організації (у тому числі й ісламістські), створені раніше за допомогою совєтських спецслужб. Слушного моменту за наказом з Москви усі ці структури мали різко активізувати свою діяльність.

І цей момент настав. Логіка Кремля зрозуміла: ви намагаєтеся нас послабити санкціями, натомість ми вас підірвемо зсередини! Наприкінці минулого року Сполучені Штати струсонуло расове протистояння, спричинене убивством білим поліцейським афроамериканського підлітка. Аналітики побачили у штучному роздмухуванні конфлікту «руку Москви». Днями в Парижі група терористів розстріляла художників-карикатуристів видання «Шарлі Ебдо», при цьому вигукуючи «Аллах Акбар!» і щось російською. Російський слід тут не приховувався: кадировці намагалися приписати цей злочин чеченським емігрантам з Росії. Проте «народний губернатор Новоросії» Губарєв заявив, що має неспростовні свідчення – теракт організований самим Рамзаном Кадировим. Правда, міністр закордонних справ РФ Лавров натякнув, що теракт організував Захід.

Втім, західні оглядачі вважають, що Кремль так помстився французам за відмову поставити Росії військові кораблі зразка «Містраль» через санкції проти Путіна. Подібно розцінили у світі й атаку російських кібер-військ на німецькі сайти – як відповідь на економічні санкції. Мало того, Москва навіть відкрито погрожує Заходу своєю ядерною зброєю, залякуючи всіх новою світовою війною. Проте результат отримує протилежний бажаному.

Минулої неділі в Парижі відбулася величезна маніфестація на захист західних цінностей, насамперед – свободи слова. Півтора мільйона людей вийшли на вулиці, щоби показати: цивілізований світ не боїться погроз агонізуючої «імперії зла». На чолі маніфестації йшли лідери майже сорока держав, у тому числі й президент України. Світ єдиний у своєму засудженні будь-якого терору і агресії. У Росії ж намагалися всіляко принизити значення грандіозної демонстрації, хоча ця країна має рахуватися з консолідованою позицією розвинутих країн, інакше її економіка не витримає дії санкцій і РФ порине у смертельно небезпечну кризу.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.