КРЕМЛЬ УЗАКОНИВ “БІЗНЕС” НА КРОВІ


Кремль змінив закони, які стосувалися мігрантів – громадян України. “Брати-Українці”, – за словами глави міграційної служби РФ Костянтина Ромадановського, – будуть тепер, як усі громадяни безвізових країн. Усі міграційні привілеї для них скасовано”.

З 15 січня 2015 року для українців у Росії встановлюються нові правила. Приїжджі мають право перебувати на території РФ не більше 90 днів протягом 180 днів. Потім треба виїхати з території країни, щоб не стати кримінальником. Українців зобов’язано одержувати патенти на роботу, дозвіл на тимчасове проживання. Водночас Ромадановський наголосив, що “запроваджувати візовий режим для громадян України не планується”. Якщо мігрант порушить нові правила, то йому забороняється в’їзд у РФ на три роки. Нові правила не стосуються студентів, які навчаються у російських ВНЗ, журналістів, а також людей, котрі перебувають на лікуванні.

У 2014 році один мільйон мігрантів одержав у Росії “червону мітку”. Це ті, хто порушив міграційні правила, і кому дорогу в Москву закрито на три роки. Водночас у Росії наростає проблема, з одного боку, безробіття, з другого – зайнятности. Нікому будувати будинки й дороги, працювати в сфері комунальних послуг. За словами доктора економічних наук Микити Кричевського, 49 відсотків російської економіки в тіні.

За останні два роки Росія заборонила працювати мігрантам у торгівлі, запровадила низку обмежень на “гастарбайтерів” і екзамени з російської мови для одержання дозволу на роботу. Єдиний вид “трудової діяльності” для іноземних громадян, який вітається російською владою, – це служба в армії, по суті, офіційний військовий бандитизм і найомництво. Наприкінці минулого року Володимир Путін підписав закон про “російські іноземні легіони”. “Бізнес на крові” для Росії вписується в плани із захоплення чужих територій.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s