БЕЗРОБІТНІ СТАНУТЬ РЕЗЕРВІСТАМИ


В Украине можно стать резервистом за 3600 гривен - Аргументы и Факты Украина В Україні буде створено резерв з декількох сотень тисяч військовослужбовців, здатних виступити в бойовому порядку за добу.

Про це в інтерв’ю  ЛІГАБізнесІнформ  заявив секретар РНБО Олександр Турчинов.  “При цьому наше завдання – створити потужний резерв з декількох сотень тисяч резервістів, які зможуть протягом доби, в разі необхідності, зайняти свої місця в бойовому порядку”, – сказав він.За його словами, наступного року буде проведена заміна військовослужбовців, мобілізованих в 2014 році. “Ми повинні створити ефективну систему, яка працюватиме завтра і післязавтра і забезпечить нам реальну безпеку. Ми уважно вивчаємо зарубіжний досвід, в тому числі і Швейцарії з цього питання”, – додав він.

Зокрема, за словами Турчинова, в армії могли б служити безробітні. “Потрібно враховувати і поточну ситуацію в країні з безробіттям. Якщо ти не маєш роботи і готовий служити Батьківщині – для таких має бути однозначний пріоритет”, – упевнений він.

У той же час, за його словами, мобілізаційна політика в Україні повинна бути замінена. “Це не повинно бути черговим авралом, коли ловлять кого попало, потрібна системна державна політика”, – сказав Турчинов.

Зокрема, заявив він, буде проведено очищення військкоматів від корупціонерів, у тому числі шляхом пропонування їм хабарів. “Треба змусити виконувати свої обов’язки тих, хто зобов’язаний боротися з корупцією. Нехай провокують (співробітників військкоматів – ред.) хабарами і беруть під арешт. Треба оновити склад військкоматів”, – заявив секретар РНБО.

За його словами, замінювати старих чиновників потрібно бійцями, які повернулися з фронту і розуміють його потреби.


Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s