ПРО ЩО СКАВУЛЯТЬ СЕПАРАТИСТИ


Террористы пытаются сорвать выборы на Донбассе, препятствуя …Для того, шоб мати право щось вимагати, так звані “ДНР” і “ЛНР” мають зробити перший крок назустріч миру. Ну хоча би припинити обстріли позицій українських військ і атаки на донецький аеропорт… Хочете “зняття блокади”? Говорити про це можна буде тільки після того, як “ДНР” і “ЛНР” скасують результати так званих виборів, і погодяться провести голосування за українськими законами. І звісно, якщо й варто повертатися до закону “Про особливий статус Донбасу”, то тільки після проведення в окремих районах Донеччини і Луганщини законних виборів.

Загалом, скавуління сепаратистів на тему “блокади” якнайкраще доводить, що прийняте нашим урядом рішення про припинення фінансування окупованих українських територій – абсолютне слушне. Саме це рішення, схоже (звичайно, разом із героїчними українськими воїнами, які завдали поразки російському спецназу в аеропорту Донецька), настільки “допекло” лідерам “ДНР” і “ЛНР”, що вони змушені погоджуватися на переговори… Позиція України зараз є сильнішою, ніж перед “Мінськом-1”. Тому хай тепер Путін робить крок назад! А якщо не хоче, хай фінансує “ДНР” і ЛНР” із власної кишені.

Головне, аби в процес не втрутилися наші західні друзі. Щось дуже підозріло останнім часом у Європі активізувалися розмови про якусь “автономію” для Донбасу… Чи це не з подачі Путіна? Ось і французький президент Олланд до нього прольотом із Казахстану несподівано завітав… Путін міг запропонувати Заходу “новий” план: мовляв, я погоджуся відвести війська і припинити обстріли, – але нехай Київ погодиться на “федералізацію” України. Путіну потрібно “зберегти обличчя” всередині Росії, – аби його відступ із Донбасу виглядав не поразкою, а перемогою… Сподіваємося, наші західні друзі пам’ятають про те, що російський лідер “втратив зв’язок із реальністю”, як влучно сказала Ангела Меркель. А відтак, не дадуть себе Путіну обдурити..

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s