НАВІТЬ ПРИ КОМУНІСТАХ СТІЛЬКИ ПІЛЬГОВИКІВ НЕ БУЛО


Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк переконаний, що кількість пільговиків в Україні потрібно скорочувати чи не на половину. Про це він заявив в прямому ефірі ШустерLive, повідомляє інформаційне агентство “Укрінформ”.

“На превеликий жаль, міністру соціальної політики доведеться проводити складні непопулярні заходи. В тому числі і перегляд всіх пільгових категорій громадян”, – сказав Яценюк.

Він переконаний, що за кількістю пільговиків України переплюнула навіть комуністичний Радянський Союз:

“Усіх людей, які можуть працювати, менше, ніж тих людей, які отримують різного роду пільги, субсидії і дотації. 16 мільйонів людей, які можуть працювати, – і 17 мільйонів людей різних пільгових категорій. При комуністах такого не було. Звичайно, аплодувати цьому ми не будемо”.

“Знаєте, скільки в нас чорнобильців? Половина країни. А ті, хто дійсно чорнобильці, ми їм не можемо заплатити… Скільки у нас пільгових категорій громадян, які безкоштовно їздять на транспорті, які безкоштовно користуються пільгами на житлово-комунальні послуги, при цьому доходи у них є, в тому числі й у конвертах”, – наголосив прем’єр.

Він також зауважив, що міністр соціальної політики, як і всі інші, має усвідомити, що вони не будуть популістами у новому уряді.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s