БУДЕ НАВАЛА НЕ ЛИШЕ ЖОВТА, А ВРЯТУЮТЬ РОСІЮ НІМЦІ


Православні старці, починаючи з середини ХХ століття, пророкували про швидку війну Китаю з Росією. В їх видіннях китайці мали дійти до Челябінська, росіян залишилося б 30-50 млн. – Зате саме ці люди стали б основою для нової російської нації. Врятують ж Росію від жовтої загрози німці.

Переділ просторів Євразії і закінчення старого мiра закономірно підігрів інтерес росіян до різного роду пророцтвам – тим більше що влада ніяк не пояснюють нову стратегію розвитку Росії. І, як виявляється, святі старці – а це найшанобливіші люди, у яких завжди є відповіді на всі питання, починаючи з середини ХХ століття вже описали майбутнє країни. Одним з найвідоміших православних провидців вважається протоїрей Владислав Шумов з села Обухове Солнечногорского району Московської області (помер у 1996 році). Він склав цілий корпус пророцтв про Росію та світі. Ось його бачення, як буде протікати Третя світова війна:

 1. У Москві будуть введені картки, а потім – голод.
 2. Землетрус в Москві буде велике. Шість пагорбів в Москві перетворяться на один.

 3. Нікому не треба рушати зі своїх місць: де живете – там і залишайтеся (сільським жителям).

 4. В монастир, що в Дивеєво, зараз не їздите: мощей преподобного Серафима Саровського там немає.

 5. Так, гоніння на Православну Віру ще будуть!

 6. У Росії комуністи ще прийдуть до влади.

 7. Як тільки дізнаєтеся, що такого-то батюшку погнали з храму, так приставайте до нього на час гонінь.

 8. Японія і Америка разом підуть під воду.

 9. Всю Австралію теж затопить.

 10. Америку же океан затопить до самої Аляски. Та сама Аляска, яка знову буде наша.

 11. Буде в Росії така війна: із заходу – Німці, а зі сходу – Китайці!

 12. Південна половина Китаю буде затоплена водами Індійського океану. І тоді Китайці дійдуть до Челябінська. Росія ж об’єднається з Монголами і пожене їх назад.

 13. Коли Китай піде на нас, тоді буде війна. Але після того, як Китайці завоюють Челябінськ, Господь їх зверне в Православ’я.

 14. Війна Росії з Німеччиною буде починатися знову через Сербію.

 15. Все буде в вогні! … Великі грядуть скорботи, але Росія у вогні не загине.

 16. Білорусія сильно постраждає. Лише тільки тоді Білорусія об’єднається з Росією. А ось Україна тоді ж не стане об’єднуватися з нами; і потім ще чимало наплачеться!

 17. Турки будуть знову воювати з Греками. Росія ж буде Грекам допомагати.

 18. Афганістан ж очікує нескінченна війна.

 19. Знайте! Буде і тут війна, і тут – війна, і там – війна! А вже потім ворогуючі країни вирішать вибрати одного загального правителя. В цьому брати участь не можна! Адже цей єдиний правитель – Антихрист.

Схиархимандрит Стефан (Афон) (1922-2001):

Америка скоро завалиться. Пропаде страшно, начисто! Американці будуть бігти, намагаючись врятуватися в Росії та Сербії.

Старець Матфей Вресфенскій (помер в 1950 році):

Це буде війна всього Нового Світового Порядку проти Росії. Привід до неї буде знайомим – Сербія.Загине мільярд чоловік. Переможцем залишиться Росія, Русское Царство, яке зможе встановити після війни міцний мир і благоденство на землі, хоча воно і не буде завойовувати більшість земель своїх супротивників.

Старець Віссаріон (Оптина пустинь):

У Росії трапиться щось ніби державного перевороту. У той же рік нападуть китайці. Вони дійдуть до Уралу. Тоді відбудеться об’єднання руських за православним принципом.

Ієрей Микола Гур’янов :

Нічого доброго нас не чекає. Добре, якщо прийдуть до нас німці, тільки не американці.

Старець Антоній:

Їх називають зараз інопланетянами , ще якось, але це біси. Пройде час, і вони вільно будуть являти себе людям, перебуваючи на службі в антихриста і його поплічників. Куди як важко буде боротися з ними тоді! Сто мільйонів росіян загине в боротьбі з інопланетянами, і ще п’ять мільярдів людей у решті світу. Європа спорожніє, і що залишилися російські переселяться туди, російською буде мир від Атлантичного океану і до Тихого.

Паїсій Афонський (1993 рік):

Коли почуєте, що води Євфрату турки перекривають в верхів’ях греблею і використовують їх для зрошення, тоді знайте, що ми вже увійшли в приготування до великої тій війні, і таким чином готується шлях для двохсотмільйонної війська магометан.

(Сіоністи) хочуть керувати світом. Потихеньку, після введення карток і посвідчень особи, тобто складання персональних досьє, вони лукавим чином приступлять до нанесення друку. За допомогою різноманітних хитрувань людей стануть примушувати приймати печать на чоло або руку.Вони влаштують людям труднощі і скажуть: «Користуйтеся тільки кредитними картами, гроші скасуються». Для того, щоб щось купити, людина буде давати карту продавцеві в магазині, а господар магазину отримуватиме гроші з його рахунку в банку. Той, у кого не буде картки, не зможе ні продавати, ні купувати.

Як ми бачимо, особливе місце в прогнозах старців приділяється Китаю. Китай, на їх думку, – головний ворог Росії і всього людства . Той же Паїсій Афонський писав, як проходитиме війна між Росією і Китаєм:

«Середній Схід стане ареною воєн, в яких візьмуть участь росіяни. Проллється багато крові, і навіть китайці перейдуть річку Євфрат, і дійдуть до Єрусалима. Характерною прикметою, що наближаються ці події, буде руйнування мечеті Омара, так як руйнування її буде означати початок робіт з відтворення храму Соломона, який був побудований саме на тому місці » .

Ігумен Гурій:

Скоро буде війна. Службу вже почали скорочувати. Бог терпить, терпить, а потім як шарахне, і впадуть міста Москва і Питербург. Спочатку буде війна громадянська. Всіх віруючих відвезуть, і потім почнеться кровопролиття. Бог своїх врятує, а неугодних прибере. Потім Китай нападе і дійде до Уралу. 4 млн. Російських воїнів загинуть за мат (лихослів’я).

Старець Адріан:

Намічається восьмий вселенський собор. Якщо це відбудеться, то після собору в храми ходити вже буде не можна, уйёет благодать. Якщо собор відбудеться, то Китай нападе на Росію.

Преподобний Серафим Вирицький (1949):

Коли Схід набере силу, все стане нестійким. Настане час, коли Росію стануть роздирати на частини.Спочатку її поділять, а потім почнуть грабувати багатства. Захід буде всіляко сприяти руйнуванню Росії і віддасть до часу східну її частину Китаю. Далекий Схід будуть прибирати до рук японці, а Сибір – китайці, які стануть переселятися до Росії, одружитися на росіян і зрештою хитрістю і підступністю візьмуть територію Сибіру до Уралу. Коли ж Китай побажає піти далі, захід стане проти і не дозволить. Багато країн ополчаться на Росію, але вона вистоїть, втративши більшу частину своїх земель. Росіян в російській державі залишиться 40 млн. – Це будуть праведники, а решта 120 млн. Перейдуть в латінянство, магометанство і кітайство, і перестануть бути росіянами.

Євдокія Чудіновського – «Блаженна Дунюшка» (1948) з села Чудінова (Челябінська область):

Скоро в Челябінську китайці будуть чай пити. От сьогодні іконки у вас є, а доживете до того, що одну іконочку замуруєте в сенцах, та й будете на неї таємно молитися. Тому що у китайців великі податки будуть за кожну ікону, а платити нічим буде.

А ще доживете до того, що всіх вас віруючих китайці вишлють на Північ, будете молитися да рибою годуватися, а кого не вишлють, запасайтеся гасом і лампами, бо світу не буде. Збирайтеся три-чотири сім’ї в один будинок і живіть разом, поодинці вижити неможливо. Дістанеш шматочок хліба, залізеш в подпол і з’їжте. А чи не залізеш, відберуть, а то ще й уб’ють за цей шматок.

Блаженний Микола Уральський (1977):

Все у нас бояться Заходу, а треба боятися Китаю. Коли останнього Православного патріарха повалений, Китай піде на південні землі. І весь світ буде мовчати. І ніхто не почує, як православних будуть винищувати. В люті холоди жінок, старих, дітей виженуть на вулиці, а в теплих будинках оселяться китайські солдати. Ніхто не зможе пережити ту страшну зиму. Всі ізопьют одну чашу смерті до дна. Європа буде нейтральна до Китаю. Їй Китай буде представлятися опотопним гігантським істотою, ізольованим і надійно захищеним від будь-якого ворога Сибірськими і середньоазіатськими просторами. Китайські армії пройдуть до Каспійського моря. Слідом за китайськими солдатами йтимуть мільйони китайських переселенців, і ніхто не зможе їх зупинити.Все російське населення буде підкорене і приречене на вимирання.

Отець Антоній (Саткинський район, Челябінська область):

Падатимуть літаки, тонути кораблі, вибухати атомні станції, хімічні заводи. І все це буде на тлі страшних природних явищ, які відбуватимуться по всій землі, але, особливо сильно – в Америці. Це урагани небаченої сили, землетруси, найжорстокіші посухи і, навпаки, потопообразние зливи. Міста будуть собою представляти страхітливе видовище. Навіть ті, які уникнуть повного руйнування, позбавлені води та електрики, тепла і підвозу їжі, вони будуть нагадувати величезні кам’яні труни, так багато людей буде вмирати. Банди бандитів будуть нескінченно здійснювати свої злодіяння, навіть удень пересуватися в місті буде небезпечно, на ніч же люди будуть збиратися великими групами, щоб разом спробувати дожити до ранку. Схід сонця ж звести не радість нового дня, але горе необхідності прожити цей день.

Китай захлесне більшу частину Росії. Жовтими будуть усі землі за горами і після них. Збережеться тільки держава благовірного Андрія, великого його нащадка Олександра і найближчих паростків від їх кореня. Те, що встояло, то і буде стояти. Але і це не означає, що збережеться православна держава Російське. Назва може і збережеться, але уклад життя буде вже не великоруським, чи не православним. Зовсім не російське початок буде тяжіти над життям в минулому православних жителів.

Жовта навала – не єдине. Буде навала чорна – голодні, уражені невиліковними хворобами африканці наповнять наші міста і села. І це буде багато, багато гірше того, що зараз відбувається від засилля вихідців з Кавказу, Середньої Азії. Хоча і ці своєю увагою вас не залишать – їх число буде рости.Вони охоче візьмуть все те, що їм запропонують за сочевичну юшку: увійдуть в об’єднану «церква», візьмуть антихриста, стануть служити китайцям і чорним.

Схиархимандрит Серафим (Тяпочкін) з села Рокитне (1977):

«Найбільшою трагедією стане захоплення Сибіру Китаєм. Відбудеться це не військовим шляхом: китайці внаслідок ослаблення влади і відкритих кордонів стануть масами переселятися до Сибіру, ​​скуповувати будинки, заводи. Шляхом підкупу, залякування, договорів з можновладцями вони поступово підпорядкують собі економіку. Все станеться так, що в один ранок російські люди, що живуть в Сибіру, ​​прокинуться в Китайському державі. Доля тих, хто залишиться там, буде трагічна, але не безнадійна. Китайці жорстоко розправляться з усякими спробами опору. Захід сприятиме цьому завоюванню нашої землі і всіляко підтримувати військову та економічну міць Китаю з ненависті до Росії. Але потім вони побачать небезпеку для себе, і коли китайці спробують вже військовою силою захопити Урал і піти далі, будуть всіма способами перешкоджати цьому і навіть допоможуть Росії в відображенні навали зі Сходу. Росія повинна вистояти в цій битві, після страждань і повного зубожіння вона знайде в собі сили воспрянуть. Залишиться нас 50 млн., З’єднаємося ми з німцями, щоб не загинути під китайцями.

+++

Ще в Блозі Тлумача про пророцтва про кінець світу:

Як американські протестанти представляють Апокаліпсис

Відомий американський художник Безіл Волвертон – сам ревний віруючий – в 1955-59 роках на прохання знаменитого проповідника-євангеліста Герберта Армстронга проілюстрував Старий Завіт і Апокаліпсис. Більшість віруючих в США до сих пір впевнені, що кінець світу буде виглядати саме так.


Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s