Галерея

Нас – 40-50 тисяч. Їх – 20-25 тисяч.


ато1 Якщо хто ще не зрозумів – це війна. Справжня, з танками, гарматами, вибухами. З кров’ю і болем.Велика, жорстока війна, яку ми бачили раніше тільки в кіно. Проти нас воює путінська Расєя – козаки, чеченці, шовіністи всіх мастей, і – вже – армійські частини регулярної армії Російської Федерації. Нас – 40-50 тисяч. Їх – 20-25 тисяч.

Вчора у нас була перевага у важкому озброєнні; тепер у них – сотні одиниць бронетехніки, артилерії, реактивних систем залпового вогню. Ціною неймовірних зусиль ми йдемо вперед, десятками солдатських життів розплачуючись за підняті над міськрадами прапори. Вириваючись вперед від основних сил, наступаючі частини потрапляють в оточення, де їх розстрілюють, як у тирі, з усіх гармат.

 З тих пір, як Гиркин покинув Слов’янськ, ми не знищили ні одного угруповання противника, “звільняючи” залишені міста часто майже без бою, в той час як наші частини гинули від перехресного вогню артилерії – російської і сепарастской в ​​секторі “Д”. Тепер шагренева шкіра сепаратизму перестала стискатися, ворог зібрав всі сили в кулак, і кожен населений пункт стає маленьким “Грозним”, за який ідуть запеклі бої.

 Взяття Луганська чи Донецька нічого не змінить, поки Путін не зупинить війну, або поки ми його не зупинимо. Вирішити військовим шляхом – так, як зараз – проблему сепаратизму не вдасться.Тому що це вже давно не озброєний сепаратизм, чи не антитерористична операція, а локальна (поки ще) війна з усією російською імперією. Тому що у нас катастрофічно не вистачає сил – на фронті воює всього 10-15 тисяч добровольців, коли їх мало бути 100-150 тисяч. Мінімум.

 Мало кричати “Путін – х * йло”; треба брати в руки зброю, і йти захищати Україну. Війна буде довгою і важкою. Перестаньте аплодувати переможних реляцій – війна йде. До перемоги ще дуже далеко. Час зашнуровувати берци, підніматися з колін і бити, бити…

 

Юрій КАСЬЯНОВ

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s