ДОКИ ІСНУЄ МІФ, ДОТИ ІСНУЄ І ЗВІР


Якщо перед нами стоїть задача лікування донбасян від тоталітарної свідомості, треба звернути на ці спроби найщільнішу увагу.

Тоталітаризм – ординський так само – завжди тримається на велетенській, вміло узгодженій брехні – на державній ідеології. Хтось вирішив звати цю брехню «міфом». Сперше з’являється такий міф, і вже потім – тоталітарний звір під його парасолькою. Міф для цього звіра – це його шкіра, життя. Можна згадати й кощеєву голку. Доки існує міф, доти існує і звір, доти він продовжує свої термінаторські реінкарнації.

Замітьте, пропагандони оскаженіло використовують слово «Россія» во всіх своїх хитромудрих оборудках. Це не випадково. Центральний пункт свідомості москвинів – «вєлічіє Родіни». А це «вєлічіє» засноване на вкраденої в України-Русі історії. Нас вони звуть хахламі/какламі/украмі, а себе – урочісто: «руссскімі».

ВСЯ без винятку сатанинська агресивна енергія москвинів зосереджена в цьому викраденому в нас слові «Россія» та його похідних. Якщо позбавити їх цього «магічного» слова, вони швидко розгубляться і втратять весь сенс свого завойовництва, завішаного їм їхнім ідейним і державницьким пращуром Чингізханом.

Давно пишуть багаті дописувачі, що Україні-Русі треба вже ставити питання руба: Золота Орда не має жодного права користатися іменем закатованої нею держави. Зараз, коли Орда налаштувала проти себе західне співтовариство, прийшов час продемонструвати світовій спільноті цю кащеєву голку. Треба скликати форум видатних істориків цивілізованих країн, який має освітлюватися всіма провідними новинними агентствами. Форум має мати чітко сформульоване завдання: підготовку позову до міжнародного суду відповідної юрисдикції. Можливо, на сьогодні такого суду в світі немає. Це означає, що він має бути створений, бо світ опинився на порозі величезних тектонічних змін. Орда розколеться на багато уламків. Їхні майбутні спори хтось має узгоджувати мирним шляхом. Тож, світовій спільноті тре створювати такий суд.

Майбутнє лікування агресивних донбасян від тоталітарної свідомості буде, фактично, лікуванням від московської ментальності. На жаль, не всіх таких вдасться відправити до дому – до Орди. Тож, треба шукати ліки.

Нащадок Г.Фєдотова та А.Лосєва з С. Авєрінцевим, найавторитетний московський історіософ, останній з могікан московської історіософії, Ю.Афанасьєв писав, що москвини скочуються в історичну прірву, і банально щезнуть з планети, якщо не позбудуться всього власного історичного тягаря, яким він вважав саму московську культуру, як таку. Бо це – культура, яка автоматично породжує тоталітаризм і є, тим самим, самовбивчою. І це не є лише внутрішньою справою москвинів, бо в своєму самогубстві вони постійно намагаються забрати з собою в труну ще й увесь світ. Щонайменше – навколишні народи, а насамперед – українців, як тих, в кого вони вкрали ім’я і зробили його своїм оберегом. Бо ж чує кішка, чиє м’ясо з’їла.

Потрібно вже зараз готувати власну непереможну зброю проти міфотворчих військ Орди, бо завдобні моменти в історії трапляються з періодичністю в кілька століть. Зараз – саме такий момент. Історична сотня України, безсумнівно, здатна виконати завдання: скликати історичний форум і переконати міжнародне товариство поставити на власне історичне місце знахабнілих і оскаженілих нащадків Чингізхана.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s