Галерея

ЩО ПРОРОЧАТЬ АСТРОЛОГИ ДЛЯ ПУТИНА?


Путін втратить свою популярність серед населення, Росія опиниться на порозі фінансової кризи.Після чого російські олігархи постараються скинути Путіна з російського трону і посадити на нього президента-демократа (згадаймо з історії – зміна влади в Росії відбувалася або через спадкоємність, або через перевороти).

Падіння літака призведе політику Путіна в штопор і піке, з якого йому вже не вибратися. 

Його прорахована “шахова кремлівська політика” не могла прорахувати згубного польоту ракети для його влади, пущеної з звичайного “Бука”. “Боїнг 777” стане каталізатором війни на сході України – вона закінчитися швидше і повною перемогою української армії! Секторальні санкції проти Кремля не за горами.

Падіння “Боїнгу 777” не було випадковим. З технікою часто бувають нещасні випадки парного властивості, тому можна було побоюватися повторного інциденту після того, як 7 березня цього року пропав без вісті “Боїнг 777-02” (знову ж закодований в цифрі 2 – парний випадок) – теж “Малайзійських авіаліній”. Але зазначу, що після того, що сталося літаки цієї авіакомпанії вже довго не будуть падати.

17 липня був критичним днем ​​для авіапольотів. Тоді Місяць у Овні (вогненебезпечний знак) сходилася з Ураном – планетою повітряних катастроф. Тому постійним своїм клієнтам я заборонив летіти в цей день до Туреччини і Москву: вони мене запитували перед цим.

 

До речі,  містика чисел 777 літака – перша катастрофа сталася 7 числа, а друга – 17.07.Так що якщо вірити в нумерологію, то падіння літаків в ці числа були абсолютно не випадкові: і там, і там простежується терористичний акт, і в підсумку в числах обох катастроф простежується три сімки.

Що ж до санкцій, то бойовики самопроголошених “ЛНР” і “ДНР” будуть визнані світом терористичними організаціями. З цієї причини Путін буде змушений порвати з ними відносини і перестати постачати їм зброю, що призведе до знекровлення угруповань бойовиків.

Секторальні санкції проти Путіна розчавлять економіку Росії, також в Англії буде доведена його причетність до усунення Литвиненко Кремлем (нагадаю, що той був убитий радіоактивним полонієм і був особистим ворогом Путіна). Багато західних грошей витече з Росії.

Путін втратить свою популярність серед населення, Росія опиниться на порозі фінансової кризи.Після чого російські олігархи постараються скинути Путіна з російського трону і посадити на нього президента-демократа (згадаймо з історії – зміна влади в Росії відбувалася або через спадкоємність, або через перевороти). Як вказують зірки, Путін не повинен бути при владі понад 18 років – тобто він буде правити Росією максимум до 2017-2018 року.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s